reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Witam Mamusie...
Ja to nie wiem, ale te nasze dzieci z kwietnia, to jakies duze sa.

Byla dzis u mnie pielegniarka srodowiskowa. Podalam jej wiek malego, a ona, ze maluch wyglada na 9 miesiecy, a nie na 6. Ze niby taki wielki!!! Ma 73cm i wazy 8800g. Ale urodzil sie duzy,bo wazyl 3710g.
Pediatra kazala mi go odchudzac. Szkoda tylko, ze on dla mnie jest normalny, nie chudi i nie GRUBY. Co im sie porobilo z glowami na litosc boska. Jak ja mam glodnemu dziecku wytlumaczyc, ze nie dostaniesz jesc, bo mowia ze gruby jestes?!!
 
Myleene nie słuchaj pediatry-moja rada,moj Oliver waży 8740 i mierzy 73 cm i wcale gruby nie jest,poprostu dobrze wygląda,jest duzy bo my z męzem dosc wysocy.Połozna dziś nic nie mowila mi o odchudzaniu,nawet wspomniala ze gdyby w nocy domagał sie mleka,to dawac ale znacznie mniejsza ilość,za to za dnia zwiększyc porcej obiadku czy kolacji..myślalam o kaszce na wieczor ale Oliver nie lubi kaszek podawanych łyzeczka ,nawet jak zrobie nie gestą konsystencje-wiec mleko tylko w butli z miarka kaszki ryżowej.Nic nie zmieniaj-karm go tak jak karmiłas-w koncu to ty jestes jego mamą i wiesz co dla synka najlepsze:) A powiedz ile wypija mleka na dobę?
 
dziuneczka Alus to taki maly glodomor, jak widzi butle z mlekiem, to az sie trzesie. Wypija 4x150ml. Ale jest to czyste mleko, tzn bez kaszek. Maly ma przepukline, wiec musze uwazac na zaparcia, a niestety kaszki powoduja zaparcia. Wiec jedzie tylko na mleku + obiadek + deserek.
No my z mezem tez wysocy jestesmy:))
 
Witam Mamusie...
Ja to nie wiem, ale te nasze dzieci z kwietnia, to jakies duze sa.

Byla dzis u mnie pielegniarka srodowiskowa. Podalam jej wiek malego, a ona, ze maluch wyglada na 9 miesiecy, a nie na 6. Ze niby taki wielki!!! Ma 73cm i wazy 8800g. Ale urodzil sie duzy,bo wazyl 3710g.
Pediatra kazala mi go odchudzac. Szkoda tylko, ze on dla mnie jest normalny, nie chudi i nie GRUBY. Co im sie porobilo z glowami na litosc boska. Jak ja mam glodnemu dziecku wytlumaczyc, ze nie dostaniesz jesc, bo mowia ze gruby jestes?!!
Kochana, temat odchudzania dzieci co jakis czas się tu przewija. Ja proponuję zmienić pediatrę - jak słyszę o odchudzaniu dzieci, to mnie krew zalewa. Co innego, gdybyś karmiła go pączkami z nutellą... to co ja mam o Wojtasie powiedzieć??
 
Ja nie wiem co sie ostatnio z tymi pediatrami dzieje, ale cos im na mozgi popadalo. Poprzednia pediatra kazala mi jedno karmienie zastapic butla wody, jednczesnie kazac zmienic mleko z 1 na 2!!!

Ja juz nie wiem...
 
reklama
Do góry