reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Nasze najświeższe doniesienia wagowo-miarowe na równe 5 miesięcy:

- waga 5900g (między 3 a 10 centylem) (ur.3160g)

- długość ciała 67 cm (75 centyl) (ur.58cm)

- obwód główki 40cm (między 3 a 10 centylem)

- obwód kl.piersiowej 40cm

Od poprzedniego pomiaru w 5 tygodni przybrała 450g i urosła 3cm :happy:
 
Mój mały skarbek stan na dzień wczorajszy ;-)
Waga: 6860g (ur. 3340g)
wzrost: 65cm (ur. 56cm)
główka: 40cm
klatka: 42cm
ciemiączko 2x2
Od ostatniego pomiaru 6 tyg temu przybrał ponad kilogram więc nie jest źle :-) Pani doktorka zadowolona ja tym bardziej :-) Choć patrząc po waszych pociechach do największych to to moje słońce nie należy ;-)
 
Po wczorajszej wizycie- 7400 i ok. 72 cm - Ala się wierciła i nie bardzo dało się ją zmierzyć:-) Jak się urodziła to miała 55 cm i ważyła 3750.
 
mój miś, jak przez 2 tyg. przytył 15 g, to później w tydzień nadrobił 300. Więc kilka dni temu miał 7400 i 68 cm, mały pulpet :-D:-D
 
Szymonek dziś (5 miesięcy, 3 tygodnie i 1 dzień): 9450 g, obwód głowy 44,5 cm, klaty 45 cm :-) z wagą to tak "mniej więcej", bo tak się śmiał w trakcie ważenia, że nie dało się dokładnie sprawdzić :cool2:
 
reklama
Do góry