reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

Po dzisiejszej wizycie 26+1 mój maluch waży 840 gramów, i jest to średnia waga dziecka (bo ja obawaiałam się że mój mały będzie olbrzymem - ja i mój P. przy porodach ważylismy 4500 gramów) ale nic nie jest jeszcze przesądzone, bo dzieci, ale też nie wszyskie najbardziej przybierają na wadze w ostatnich tygodniach.

Pytałam się o wagę orientacyjną przy porodzie, ale mój gin powiedział, że nic nie jest przesądzone i że nie ma takich wyliczeń, które pozwalałyby ją obliczyć, bo sam sprzęt czasem się myli, a i też nie każde dziecko przybiera tak samo w ostatnich tygodniach, więc tak się zastanawiam Ewa1983, asia82 nie wiecie jak wasi gin to policzyli? Sama jestem bardzo ciekawa ile moje będzie ważyć.
 
reklama
Nie wiem jakim cudem ale jakoś nie przyszło mi do głowy spytać jaką wagę przewidują dla mojego maleństwa... teraz mnie to mocno zastanawia a nie wiem czy na takie pytanie odpowie mi radiolog który będzie robił następne USG.

Ja nawet nie myślałam żeby sie o to spytać.:rolleyes2: Poprostu lekarz sam mi powiedział po wykonanym USG 4D i po szybkosci z jaką sie dzidzia rozwija. A co do wielkości ubranek dzieki za podpowiedz.:-)

 
o kurde kilogram....moja pewnie też już gdzies tyle-za pzreszło tydxzien wizyta to sie okaże, ostatnio przed swiętami pół kiko ważyła-ale treaz jest bardzo dynamiczny wzrost dzieciatek naszych -co na np. czuje po swoim apetycie hihi
 
Szczesliwa to Ty tez masz takie nagle ataki wilczego glodu?bo ja jak rano wstane to zanim zrobie nam sniadanie to musze sama na szybko oszamac np kromke chleba bo tak mnie ssie:baffled::baffled::baffled:
a co do "wzrostu'' juniorka to lekarz na polowkowym stwierdzil ze jest juz za duzy zeby go zmierzyc bo takie dzieci mierzy sie w czastkach :nerd::confused::nerd::confused:
o co kaman?
 
Hejka!!!
Właśnie wróciłam z USG. Zuziaczek w 27+3 tc waży 1.510 g:szok:. Lekarz mówi,że może być duża i możliwa będzie cesarka :sorry2:
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry