reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
to zalezy tez od budowy matki, teraz dziewczyna miala robiona cesarke ze wzgledu na duze dziecko a mala miala tylko 3,5kg tyle ze Ula wazyla w 54kg przy 180, zero bioder i wogole chudzina, zato moja kuzynka rodzila sama corke 4,7 poniewaz jej gabaryty na to pozwalaly
 
Mi lekarz mówił,że ogólnie od 4,5 kg dziecka rozważa się cesarskie, ale bierze się też pod uwagę Matkę, jej możliwości.
Pozdrawiam
 
wedlug OM 24tc , wg USG 23 tc moj synus wazył 541 g , długość 21 cm:tak::tak: :tak:Chyba za duży nie będzie gin powiedział że max 3400g ale chyba to dobrze przynajmniej przynajmniej może łatwiej go urodzę:tak:
 
miesiac temu moja mała ważyła prawie 600gram, zastanawiam się ile teraz po miesiącu będzie ważyć... mogłaby już ponad kilo bo jakoś mi się wydaje że jest za malutka
 
Bubasku cos Ty -- jaka mala??? moj junior w wigilie wazyl 656 wiec niewiele wiecej niz Twoja dama miesiac temu to chyba wszystko ok:tak::-D
 
ooooooooo :-D

to mi sie humorek polepszyl
bo jakos mi sie ubzduralo ze wszystie dzieciaczki rosna a moja jakas filigranowa (niewiadomo po kim z reszta :-) )
 
reklama
dziewczynki powiedzcie mi w ktorym tygodniu dzieciaki ukladaja sie tak jak do porodu?tzn chodzi mi o to w ktorym tyg mozna stwierdzic czy bedzie "wychodzil" pupeczka,glowka czy jakas inna czastka??

ps.kurde ja chce polskie litery w kompie..szlag mnie trafia
 
Do góry