reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

hej kobietki :)

Mila pięknie rośniecie sobie, oby tak dalej :*

Kwiatuszku co tam słychać kochana?

Atan jak tak słucham, a właściwie czytam to już dawno powinnaś lekarza zmienić. Współczuję choróbska

Pyscku trzymam mocno kciuki baaaardzo mocno :) a że tak zapytam byliście w Kielcach czy gdzieś indziej? Jeśli jutro testujesz to musi być szczęśliwa data :) mój M. ma urodziny

Lilly gratulacje dla siostry

Fifka fiuuu fiuuu gratulacje :) za was też trzymam kciukolce mocno :)
 
reklama
Necia w kielcach znalazłam klinikę, dobre słowa o niej pisali ludzie, że pomogli itd więc spróbowaliśmy :) no musi być szczęśliwa data ja się śmieje, że dla mojego testu najprawdopodobniej jutro konklawe zebrali :-D:-D hahaha ale piźnięta jestem .. śmiać się z takich poważnych rzeczy ..

a noo zapomniałam ... Dziewuszki raz dwa wstawiać mi brzuszki i fluidki !! może pomogą moi w testowaniu jutrzejszym :D plisss
 
Hej laski byłam dzis zbadac progesteron bo wczoaj cos plamilam mam nadzieje ze znow sie cos nie krzani
wyniki w pt dopiero
i se mysle czy dzis nie isz ogolnie na przeglad i cytologie
 
Fifka...cudownie, ze maly taki madruni jest!! gratulacje i usciski!! masz juz najpowazniejsza rzecz z glowy... wiem, ale ze strony psychologiicznej bardziej, ze trening czystosci jest jedna z najwazniejszych rzeczy dla rozwoju tak malej istotki, takze tym bardziej gratuluje, ze Konradek sam sobie tak pieknie radzi!
a u nas coraz lepiej! maluszek rosnie, wszystko poki co jest ok! ostatnio zapytalam dr dlaczego w zasadzie nie widac u mnie brzuszka jakos bardzo przeciez to juz prawie 5 miesiac...powiedzial, ze mam tylozgiecie i narazie maluch rosnie sobie u mnie z tylu w brzuszku, ale niedlugo juz powinno mnie powaznie wybijac:-D ciesze sie i czekam z ustesknieniem, bo wtedypoczuje sie jak prawdziwa kobieta w ciazy:tak: niestety boje sie jeszcze o swoja wage, bo ja zamiast tyc to nic nie ruszam...od slubu, czyli od listopada schudlam 7 kg i teraz przy wzroscie 175cm waze tylko 56...licze, ze niedlugo mi cos wskoczy na przod...

Neciuszka...kochana jak ci idzie odchudzanko? jak tam waga i pochwal sie ile juz masz do tylu?
dla meza : WZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! pozdrowienia!

kwiatek...cyto to zalezy kiedy robilas...jezeli robilas niedawno to bez sensu powtarzac, moze lepiej sprawdzic sobie wlasnie hormonki wszystki najwazniejsze. z reszta one i tak beda ci potrzebne do ivf...wiecie juz kiedy podchodzicie?
kiedy badasz AMH? od tego badania bedzie bardzo duzo zalezalo...mnie wyszlo AMH bardzo wysokie okolo 9, norma chyba do 4 jest, wiec dodatkowo podejrzewano u mnie PCOS...nie dosc ze endometrioza to jeszcze policystyczne:crazy: no ale jak widac mimo wszystko pieknie sie udalo...wiec nawazniejsze to wola walki!

Pyscek...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Pysiorku kochany :* jesteś teraz pod dobrą opieką lada chwila zobaczysz dwie kreseczki :* a mogę spytać jak się nazywa ta klinika? Ja wprawdzie na dupku ale nie wyszedł mi w terminie test a dopiero później.

Mila dziękuję w imieniu męża :) właśnie skończyłam tort dla niego choć to nie lada wyczyn przy Gosi w tej chwili.

Mila, Fifka niby do przodu ale mam zastój wagi. Po ważeniu w klubie na wadze co pokazuje też % tkanki tłuszczowej mięśnie i inne cuda niby jest wynik bo spadłam sporo z tłuszczu a posiadam więcej mięśni, jednak waga stoi w miejscu. 26 marca mamy ważenia i pomiary wtedy zobaczymy.
 
Kochana to ta klinika którą zarządza dr Tomasz Ziółkowski. On właśnie miał dyżur na Czarnowie i zajął się mną. Dzięki niemu żyjemy obie. Dużo dobrego o nim słyszałam, że pomógł wielu parom doczekać się dzieciaczków. Trzymam mocno kciuki :*
 
reklama
Do góry