reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Pyscku przykro mi, że póki co test pokazał I kreseczkę... Tylko tak jak Ci pisałam na innym wątku nie sugeruj się tak bardzo tempką i opiniami innych ludzi na temat np. kiedy masz owu, bo ja jestem przykładem, że to się nie sprawdza. Sama widziałaś mój wykres i wtedy kiedy tempka miała wzrastać mi spadała, a byłam już w ciąży... Ja strasznie mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&& Kiedyś się musi udać... ;-)

Fifka rewelacja, że Konradek taki dzielny i mądry... :-) możesz być z niego bardzo dumna :tak: Wiadomo, że wpadki będą się zdarzały i to nawet często, ale ważne, że nie boi się nocnika i nie trzeba było go do niego przekonywać... SUPER :-)
 
Sun nie sugeruje się tym, w tym cyklu na 100 % wiedziałam kiedy miałam owulacje bo byłam na monitoringu i mam czarne na białym od ginka :) także czekam na @ za 3 dni powinna przyjść a potem znów do ziółka na wizytę ;-)
 
Pyscek...jeszcze nic straconego...ja wiem po sobie, ze walka walka to jest najwazniejsze...ja w gamecie w kielcach robilam bardzo duzo badan, bo bylo taniej niz w wwie...bardzo przyjemna klinika... tez slyszalam duzo dobrego o dr Ziółko:tak: zobacz teraz dopiero twoj organizm zaczal pracowac ak nalezy daj mu moze chwile czasu na to, zeby sie troszke zresetowal... ja wiem, ze bedzie dobrze!!


poradze sie was kochane...oddalabym zycie za "bycie" na koncercie beyonce..kocham ja niesamowicie...no ale wtedy kiedy ona potwierdzila koncert w PL ja jestem w ciazy...jak myslicie? czy kobieta (wtedy juz bede ) w 6 miesiacu ciazy moze isc na koncert?
bije sie z myslami od 2 dni i zupelnie nie wiem co robic...
 
kwiatek...no wlasnie...chyba zrezygnuje. tak duzo juz poswiecilam dla dzidziusia, ze beyonce to male piwo:-D dzidzia dla mnie najwazniejsza!!:tak: juz powiedzialam mezowi, ze jak chce to pojade z nim do wwy, on pojdzie na sam koncert a pozniej przyjdzie do mnie... i niedziele spedzimy sobie razem w wwie, moze bedzie ladna pogoda itd...jakos sobie poukladam, zeby bylo nam milo;-)
 
heja ho!!

Dawno mnie nie nie było, ale też tak płodzicie że jakoś tam mniej więcej(no dobra no... mniej) się zdążyłam zorientować co i jak;)

sun: do ciebie przede wszystkim bo... tak sobie weszłam i patrze ja.. i patrze.. i ty w którym tygodniu jesteś niby??!! Ty panikaro ty, ty niedowiarku niedowierzony ty, 32 tydz?! GRATULUJE bo to już prawie na finiszu.. matyldo kochana to ty już wyprawkę pewnie masz nawet jak każda normalna kobieta..(no nie ja oczywiście bo ja to kupowałam tak że tu już na mnie baby krzyczały;)) kurcze ale fajnie:)

fifka: ty to już wiesz co mam ci do powiedzenia bowiem sen miałam proroczy i teraz to już ciąże masz praktycznie w ... brzuszku? no.. jakoś tak..

necia: mniej cie i mniej.. gdybym ci tak nei zazdrościła to bym pogratulowała ale żem ham to nie pogratuluje i już!;P :)*)

atan: przy tobie to sie czuje jakbym z wami mieszkała z amelką;) buziak dla malej:*

milia: ja bym nie szła. jak by coś odpukać i na pewno tak nie będzie, nie tak kiedyś poszło to byś się zastanawiała do końca życia czy to nei przez to... jeszcze sobie z maleństwem skoczysz na tą całą bijonse;)

a ja mam nastrój tak dzieciowy jak nigdy w życiu! Chce małą ewę tu i teraz i jak to wg jest możliwe że ja jeszcze w ciąży nie jestem?! No jak?!;)
 
reklama
hej moje kochane :*



Sleepy no ja bym się nie spodziewała ze zdecydujesz się tak szybko na drugie :-D Ta która mówiła żem samobójca sama chce popełnić sepuku :-) Ale trzymam kciuki żeby ci starania poszły lepiej niż mi ;-)


Milia
ja też bym nie pojechała.... kurcze za duże ryzyko! Dobrze że jednak jesteś taką odpowiedzialną osobą i maluszek jest dla ciebie najważniejszy! :-D ja przez głupie wyjście na ryby prawie w szpitalu wylądowałam.... bo jednak za dużo było tego wstawania i siadania... a kto by się spodziewał nie? Dlatego lepiej na siebie uważać żeby potem nie mieć wyrzutów sumienia...



Necia ale z tego co wiem ten okres zatrzymania wagi mija i niedługo zapewne ruszysz z wagą na nowo! :-) Zaciskam kciuki za ciebie kochana caaaały czas! :-D



Sun ależ ten suwaczek u ciebie zasuwa... jeszcze tylko trochę i utulisz swojego malucha! :-D




Ja dzisiaj zasówam do gina na 16 podglądać owu....
 
Do góry