reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Eve Kochana trzymaj się :-( niech Malutki zostanie w brzuszku!!! Jestem z Tobą i pomodlę się..

Cholera co się dzieje :wściekła/y::-( oby wszystko było dobrze...

Ael proszę informuj nas..

Kasia 2 dni jadł marchewkę, dzisiaj dałam mu troszkę jabłuszka i zobaczymy :-)
Eve jest dopiero w 27 tyg.. już od jakiego czasu ma problemy, wczesne skurcze i bierze silną dawkę fenoterolu..
 
Ostatnia edycja:
reklama
eve trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

kwiatuszku jk przyjedziesz napewno mnie poznsz po czerwonym wozku ;-)
 
Hej Dziewczyny postanowiłam do Was zaglądnąć :) Ja dalej w dwupaku, wczoraj po ktg okazało sie że mam bardzo silne skurcze w miare regularne ale ja ich w ogole nie czuje czym lekarz był mega zdziwiony..:happy2: no i po badaniu okazało sie ze cm rozwarcia juz jest..teraz siedze jak na szpilkach, strach miesza sie z podekscytowaniem.
Powiedzcie jak czułyscie sie dzien przed porodem :-)??
 
Claudusia ja czułam się nadzwyczaj zmęczona i cały dzień prawie przespałam :-) aż było to dla mnie dziwne.. pamiętam, że w tym dniu mama powiedziała mi, że to dziwne że takciągle śpie i pewnie organizm zbiera siły i że urodzę na następny dzień - sprawdziło się :-D
 
Claudusia ja też tak miałam,że skurczy nie czułam,cały dzień oxy i chodzenie,oxy i chodzenie a na drugi dzień szybka cc...
 
O matko... EVE TRZYMAJ SIĘ!!!! Jeszcze jest dużo za wcześnie!!! Boże kochany.... aż mi przed oczami stanęły wspomnienia... Kochana jedna dziewczyna urodziła w 28 tygodniu u nas na styczniówkach (mały ważył zaledwie 830g) i teraz jest zdrowym i silnym chłopczykiem! Nic mu nie jest, jest w pełni zdrowy i rozwija się idealnie! Mam nadzieję że zatrzymają ci ten poród :*


Kwiatuszku
ciesze się ze tak o ciebie dba :* Cieszcie się sobą a może niedługo będziesz miała niespodziankę!!



Hej Claudusia! Fajnie ze wpadłaś!! Ja tego dnia czułam się BARDZO źle... jakaś taka obolała i ogólnie śpiąca... i wieczorem odeszły mi wody! Hahaha ja z 1cm rozwarciem chodziłam dobry miesiąc :-p
 
Ja z rozwarciem 4cm i bez szyjki chodziłam chyba 2-3tyg :szok: i lekarz mi powtarzał że poród na dniach a to się ciągnęło i ciągnęło :-D także z tym rozwarciem to różnie bywa hehe


A ja muszę się pochawali że.. ZOSTAŁAM CIOCIĄ!! :-):-) co prawda przyszywaną ale zawsze :-) moja dobra koleżanka napisała mi prze chwilą smsa że Gabryś jest na świecie już kilka minut! Ależ się cieszę, że aż się rozpłakałam :zawstydzona/y:

EDIT: Jezu ale mnie teściu wqrwił :wściekła/y: o tej godzinie wierci i się trzaska.. Michał mi się obudził z histerycznym płaczem.. idę do niego a on do mnie text: "niech się przyzwyczaja do hałasu" noooszz.. Zje*ałam go z góry na dół (jak nigdy) i poszłam.. teściowej też się oberwało bo walnęła tekst "no było trzeba powiedzieć żeby się nie trzaskać" .. nosz qrwa to są ludzie BEZ MÓZGU!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry