reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

A widział ktoś filmik mojej niuni!:-(
Tak w ogóle mała dostała wysypkę i nie mam pojęcia od czego:-(
 
reklama
Miq ja widziałam! Ale tak się jakoś Eve przejęłam ze zapomniałam ci opisać...

Haha jaka mała zapatrzona w tego misia! :-D Już widać ze to będzie jej ulubiona zabawka! Fajniusia jest! Jeju jak te dzieci szybko rosną...


Co do wysypki to moze coś zjadłaś? Albo napiłaś się czegoś nowego... albo to proszek bądź płyn do prania rzeczy dla małej. Musisz poobserwować.... Może mał leżała na czymś pranym w twoim proszku... jeśli dobrze pamiętam mała Neci też dostała wysypki jak poleżała na poduszce pranej nie w swoim proszku.


Eve WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ!! Niech maleństwo posiedzi jak najdłużej! :* Albo choć do 30 któregoś tygodnia kiedy to zagrożenie jest o wiele mniejsze... Trzymam kciuki za ciebie! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&




Zoneczko oj wiem jak to wkurza... i G^WNO PRAWDA Z TYM PRZYZWYCZAJANIEM!!! Mój mały ma delikatny sen... i nie ważne jak bym go przyzwyczajała to będzie się budził i płakał a spać nie będzie w hałasie... jak on śpi to ja chodzę po cichu nie stukam niczym... u nas taki sen jest rodzinny ja też tak śpie że budzi mnie stukanie w klawiaturę mojego M w drugim pokoju... moja mama i babcia tak samo... to tak idzie z pokolenia na pokolenie..
 
Ostatnia edycja:
Eve super wiadomość! :-) :* trzymajcie się jeszcze dluga 2w1 :*

Żoneczko mój ma dosyć mocny sen no ale qrwa bez przesady.. jak Michał śpi to on do niego gada no bo musi się przyzwyczaić.. jak pies szczeka no to Michał musi się przyzwyczaić ale dzisiaj już pałę przegiął :wściekła/y: niech ja go spotkam jutro.. Już mężowi powiedziałam że jak będzie spał to też pójdę do niego z wiertarką albo stanę nad nim i zacznę gadać.. Kretyn :dry: ale on oczywiście ma swoje teorie i nie pogadasz z nim.. Ależ jestem wzburzona :-D

Miq filmik super, hehe pierwsza miłość ;-)
 
Eve dobra wiadomosc Ael dzikujemy za przekazywanie info
Wiecie co jakby cycki miały by byc u mnie objawem ciazy to w tym cyklu spodziewalabym sie chyba trojaczków tak mi urosły ale niestety zasze rosna mi przed @:)
 
Ależ jestem wku^wiona... kurde akurat sąsiedzi wpadli na pomysł wiercenia czegoś w ogrodzie jak mały śpi... :confused2:


Kwiatuszku ale byłaby niespodzianka z tymi trojaczkami :-D



Żoneczko nie dziwie sie... ale takie są uroki mieszkania z teściami... jakbym ja z moimi mieszkała to byśmy się chyba zjedli.. :sorry:
 
Cześć dziewczynki :-)

U mnie jest masakryczna pogoda :-( leje.... niestety
unhappy.gif
Ale na szczęście teraz jeżdzę samochodem do pracy i nie moknę... to jedyny plus...
yes2.gif



Kwiatuszku a jak u Ciebie wygląda sytuacja ze staraniami??? jakieś plany na inseminacje lub ivf macie???? Co lekarze mówią???


Chyba nie długo pójdę na L4 bo mam już dosyć ludzi w pracy... Samą pracę uwielbiam... ale ludzie doprowadzają mnie często do płaczu i ogromnego stresu... a niestety dzidzia jest dla mnie najważniejsza :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny to ja marnotrawna forumowiczka :-) wróce do was jak pójde do pracy, bo teraz to urwanie głowy nie mam chwili dla siebie, sądy, szkodla, Ada - ma juz 2 ząbki na razie moze po 2 mm wyszły ale juz są :-). Nie nadrabiam bo nie dam rady, mam nadzieije ze mamy trzymacie sie dobrze a wasze dzieciaczki zdrowe, nawet nie mam kiedy waszych albumów pooglądać. Za tydfzien o tej porze będę juz w pracy to bede sobie z wami siedziec bo tam mam luz :-p, buziskai
 
reklama
Sun dzieki ze pytasz
odkladamy na ivf bo na inseminacje to nie ma szns wogole
moze na refundacje sie załapiemy licze na to bo narazie z kasa kiepska z reszta co z jednej pensji mozna odłożyc
 
Do góry