reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
te 6na 9 sa zamale na dlugosc pajace u nas wiec 74 ma 2 numeracje mala i duza ;-) my w tej duzej aktualnie ;-) a 80 sa tez i male i duze te male tak jak74 prawie wiec wiesz jak to jest tak jak kupuje sie na zapas ciuszki to ciesze sie ze mam kilka 86 bo jak tak czasem wyskoczy a noz to leze i kwicze a siana jak niema tak niema z mopsu.. a do tego maz dzis mial dzien wyplaty i dostal tylko polowe bo szefowa niema siana no bo by ich koplo a rachunki za co sie poplaci... oni sa nienormalni...
 
Witam dziewczonki :)

Fifka super, że wizyta u ginki się tak udała :tak: teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz i możesz w spokoju i bez stresu się wziąć za staranka :-) mało jest niestety takich lekarzy, ja trochę już ginów w swoim życiu poznałam, i niewielu powinno robić to co robią niestety :confused2:

Ewika ale łądne zdjęcia :happy: Fajnie, że Wam się imprezki tak ładnie udały :tak: a Lilianka jak pięknie wyglądała, jaka kreacja :-) i aż dwudniową tą imprezkę mieliście :-) to pochwal się co tam ciekawego Twoja Niunia dostała :-p

Natkusia
gratuluję zjedzonej marchewy :-) j wiem, jaka to radość na początku, kiedy dziecko je z przyjemnością nasze wypociny :-) ale te nasze dzieła są dużo smaczniejsze od soiczków, mi się przynajmniej tak wydaje ;-) i w ogóle zapomniałam Ci napisać, że SUPER strona :-):-):-) rewelacyjna wręcz, podziwiam Cię, że tak super sobie z tym poradziłaś, wszystkie opisy, zdjęcia itd. A czy Ty tą stronę tak sama od a do z stworzyłaś? bo i graficznie i technicznie i w ogóle wygląda super :)

Neciuszka
i jak tam, mama już przyjechała?

Jujka śpi sobie na drzemce a ja odpoczywam i nie wiem co ze sobą zrobić :-p chyba pójdę coś zjeść :tak:
A w ogóle mam do Was pytanko, czy ma któreś z Waszych dzieciaczków śpiworek do spania? jeśli tak to jak się sprawdza? Bo myślę, nad kupieniem takiego, bo Julia cały czas się rozkopuje, cokolwiek to jest, czy kołdra, czy koc... a noce teraz takie zimne, że czasem budzę się po kilkanaście razy w nocy, tylko po to żeby ją przykryć, a jak ją przykrywam, to bidulka cała zimna jest :-(
 
lilly powinna właśnie do Kielc wjeżdżać pociągiem więc za jakieś 30 min będzie u mnie mąż pewnie już czeka na nią na dworcu :-) mnie też udało się udrzemać Gosię bo do kąpieli by nie wytrzymała a tak teraz się prześpi zje jakiś mały deserek i potem o 8 mycie i spanie. my nie używamy śpiworka na szczęście się nie wykopuje w nocy dopiero rano jak się obudzi to kołderka fruwa w powietrzu a nie znosi jak jej coś krępuje ruchy
 
Ostatnia edycja:
No więc....


Ewika super foteczki!! A malutka jaka uradowana! :-D Cieszę się ze impreza udana mimo tego zmęczenia i sprzątania po wszystkim!


Necia
na 74 już weszliście???? Kurcze u mnie pudło stoi gotowe do wysłania!!!! W tym tygodniu ci wyślę :*



Lily
z tymi lekarzami miałam właśnie podobnie... a jako że wiem ile to kosztuje szukałam jakiegoś na NFZ i kurcze tu już w ogóle szukanie jak igły w stoku siana.... ale chyba znalazłam! :-D Nie wiem czy uda mi sie szybko zajść ale przynajmniej czuję ze babka jest konkretna i mnie dobrze poprowadzi!
Kurcze twoja o 17 robi sobie drzemkę??? Kurcze mój po 18 to już śpi na noc! Jakby go położyła o 17 to bym się z nim do 22 bujała :-D
Lily mój też się rozkopuję ale u nas śpiworek się nie sprawdził bo był krzyk.... on po proatu tak lubi i jak mu uniemożliwie zrzucenie tego co ma na nogach to się obudzi i będzie płakał.... a skoro nie choruje to znaczy ze mu tak pasuje i po prostu dałam mu tą swobodę choć i ja też często go w nocy mimo wszytko choć kocem przykrywam.



Kwiatuszku
a jak u ciebie samopoczucie!!?



Necia
ależ fajnie! Widać po tobie że aż promieniejesz z radości! :-)




Mój malutki kima już a się się chwile ponudzę i zaraz moze coś sobie z mężem pooglądamy :-)
 
Dobry wieczór!!! :-)

Fifka Konradek wymiata!! |pierwsza klasa :-)

Ewika i Lilly śliczne te Wasze córunie! No i najważniejsze, że imprezy się udały!! I choć roczek Bartka mnie przeraża to po pooglądaniu Waszych zdjęć już się napaliłam :-p

Kasia głosik oddany;-)

Bartuś dzisiaj miał gorączkę 30st :-( i jak mu zbijaliśmy to było OK na pare godzin a jak lek przestawał działać to znowu to samo :-( przed snem z butli 210ml wypił zaledwie 100 :/ jak jutro będzie to samo to sram robotę idę do lekarza...
 
reklama
Fifka ona już praktycznie nigdy nie robi sobie drzemki tak późno, od jakiegoś czasu śpi raz dziennie, od ok 12 do o 14 - 14.30 i tyle... ale dzisiaj po weekendzie pełnym wrażeń była cały dzień senna i w związku z tym miała dwie drzemki... no ale teraz nie może zasnąć :sorry: no a ze śpiworkiem muszę właśnie poczytać opinie na ich temat, bo wydaje mi się, że chyba większość dzieci tego nie lubi :confused2: a jakiś czas temu wspominałaś o innym forum na którym jakaś laska ostro zmyślała :szok: teraz mi się przypomniało...szok :szok: zawsze się zastanawiałam, co takimi ludźmi kieruje...mogłabyś dać linka? (na pw?) z chęcią bym sobie poczytała :cool2:

magdalena
nie ma co się roczka bać :-) na pewno będzie super imprezka :tak: no u Was jeszcze tylko dwa miesiące zostały :-) jak ten czas pomyka :szok: i współczuję gorączki :no: my raz też mieliśmy taką przygodę... wiem jaka to męczarnia dla wszytskich :-( zdrówka dla Niuńka :*
 
Do góry