reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Magda u mnie dobrze, dzięki że pytasz :) pracuje, awansowałam.. spotykam się z kimś.. ale nie wiem na ile to poważne :) Babcia dziś zakomunikowała mi,że mam się o dziecko postarać ,że ona mi je wychowa.. itp.
 
reklama
Haha w szoku jesteście?? To patrzcie teraz co się dzieje!!
P1100392.jpgP1100395.jpgP1100399.jpg

Chciałam zdjęcia zrobić drogi jak jechaliśmy ale przez szybę i ten padający śnieg słabo widać...

To zdjęcia podwórka naszego sprzed chwili - dodam ze podjazd i chodnik był ODŚNIEŻANY DWA RAZY! Na ulicach zastój... wszystkie auta jeżdżą po 30 na godzinę bo większość ma jeszcze letnie opony... Pługi odśnieżają ale mizernie bo nie są przygotowane na zimę tak wcześnie... KOSMOS! Ledwo z mężem dojechaliśmy do domu bo mnie odbierał z Pubu i dwa razy prawie bokiem stanęliśmy na drodze tak jest ślisko...


Madziu
witaj moja MUA! :*

Żonka mam nadzieję ze mały się przekona... mój brat jadł to świństwo i choć mineło tyle latpamiętam jak to cholerstwo śmierdziało... Buzi dla Michasia bo wiem ze to dla jego dobra!


Co do obiadków ja działałam podobnie jak Magdalena - na początku spokojnie a później jak już widziałam ze jest okej to ruszyłam szybciej z tymi składnikami!



Ja właśnie wróciłam! Ależ było fajnie! Ale długo by opisywać! Mały co prawda dał w kość dla męża i dla teściowej - na zmianę go nosili bo biedaczek nie mógł zasnąć ale ja choć troszkę się oderwałam! W poniedziałek psiółka będzie u mnie nocowała! Już sięnie mogę doczekać tych plotek! :-)
 
fifka ale masz juz zime bozeeee az strach ze to juz tak szybko ten czas naprawde leci za szybko ;-)
milej nocy ;-)
 
Dzień dobry dziewczyny!!!

A tu co taka cisza!!!?? :*


Jak wasze dzieciaki zareagowały na tą zmianę czasu? Mój mały oszalał... o 17 już układa się do spania i musze go przetrzymywać choć do tej 18.... więc znowu zasypia mi troszkę za wcześnie... a z kolei budzi się skoro świt... dzisiaj wstał przed 6 i radosny mnie obudził żeby się nim zająć... ach...


Kwiatuszku
u nas też zimno.... temperatura waha się cały czas koło 0 stopni... śnieg nie topnieje i czuję się jakby zima była w pełni...

Atan
normalka!


Wczoraj przeprosiłam wózek Tako i powiem wam ze na zimę on jest ZAJEBIS^Y! Żadna zaspa nie jest mu straszna, jak jest ślisko to i ja mam w nim podparcie... Kurcze chyba go nie doceniałam i faktycznie chyba wstrzymam się z zakupem innego i będę nim podróżować! Jak widziałam wczoraj te wózeczki utykające na każdej górce śniegu to zaczęłam się nad tym naprawdę porządnie zastanawiać...



A tak poza tym JESTEM DZISIAJ TAKA SZCZĘŚLIWA!!!!! :-D Przyjaciółka przychodzi dzisiaj do mnie na cały dzień!!!! Aaaależ będzie faaaajnie! :-)
 
hej hej,
fifka: ale u ciebie zima pełną parą, a co do wóka, to ja wła,śnie daltgo zostaje z moim na zime, bo wiem ze jak czołg przejedzie przez zaspy, chociaz nie wiem cy bede sie na miasto wózkiem zapuszczać .

A u Ady widze ze ząbek idzie, a właścieiwe 2 na dole, ale fajnie oby tylko nie ciarpiala, na razie to łagodnie przechodzi. No i juz przechodzimy na mleko 2 :-), alez mam juz duzą córeczkę.

Dziewczyny jak dać dziecku żółtko, ile dziennie i z czym mozna dać .
 
reklama
hej hej :)

u mnie też śnieżnie chociaż nie tak jak u Fifki :)

Fifka baw się dobrze dzisiaj :) fajnie tak z psiapsiółą posiedzieć :-)

Lam oj rośnie ci kobieta rośnie :-) ja na chwilę obecną zostaje przy coneco naszym i zobaczymy jak coś ściągnę ze strychu tego kloca wielkiego :-) na początek pół żółtka co 2 dzień wg mojej wiedzy, ja dawałam do obiadków jej.

magda mrrrr spotykasz się z kimś mówisz :) brawo i gratulacje awansu o ile dobrze doczytałam:-D

aga, sun
jak się czujecie?

kasia a ja u was to butelkowanie idzie?

ja się pochwalę postępami Gosia zjadła mi cały obiadek mój nie słoiczkowy i sobie poradziła, a wczoraj na śniadanie jadła 40 min bo 40 min ale zjadła kromę chałki z masełkiem i starczyło jej do obiadku :-D naprodukowałam 20 różnych obiadków to tylko będę wyciągać w razie co domieszam coś ze słoiczka jak by jednak problem był.
 
Do góry