reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Cześć :)))
U nas też popadało trochę śniegu w weekend. Normalnie w szoku byłam jak wyjrzałam za okno :szok: Ale do warunków Fifki to u mnie daleko ;-) Fifka Konrad na sankach już jeździł? :-D A spotkania z "psiapsiółą" zazdroszczę jak nie wiem!
Neciuszka super, że mała się przestawiła na twoje jedzonko. Zawsze samemu przygotowane to jednak zdrowsze niż słoiczki. No i chyba jednak taniej wychodzi... Tak przynajmniej mi się wydaje. No i masz pewność co dokładnie Gosia je. Ja tak sobie planuję, że moja Julka (o ile pozostanie Julką i nic jej nie wyrośnie :-p) nie będzie dostawała w ogóle słoiczków. Sama będę jej przygotowywać i obiadki i deserki.Taki jest plan na dzień dzisiejszy, choć czas pokaże jak to będzie :-D
Lamiav no czas leci jak nie wiem. Twoja mała już pół roku skończyła. Duża panna :tak:
Sun &&&&&&&&& za dzisiejsze USG. Daj znać po badaniu jak wyszło :-)
Natkusia 2 listopada jest nadal aktualny? :-p


A mnie nadal trzymają mdłości :baffled: To już 13 tydzień ciąży, ile można? :-( Poza tym zmęczenie. Więc większość czasu leżakuję. I albo czytam, albo coś oglądam, albo po prostu śpię. Wczoraj mnie trochę brzuch bolał. I nie wiem czy to rozciąga się coś tam w środku czy jelita się odzywają. Bo dopadły mnie zaparcia do tego wszystkiego. Jak nie urok, to ... :baffled:

A tak w ogóle to chciałabym się zapytać czy wszystkie jesteście na pampersach? (tzn. Wasze dzieciaczki :-p) Bo ja tak dumam na wielorazowymi pieluchami i w zasadzie już się zdecydowałam. Teraz bardziej się zastanawiam czy temat będzie wykonalny przy takim maluszku... :-p :-D
 
reklama
Witam się :-)

Żoneczko to udanego dnia :*:-)

Necia gratuluję postępów Gosieńki :-) ucałuj ode mnie Królewne :*

Lam ząbki? No ładnie :-) oby było bezobjawowo! :*

Aga tak tak, oczywiście że aktualne :-) już dzisiaj byłam w hurtowni po pierwszy towar :-) i dostałam oczopląsu tyle jest tam rzeczy :szok: aż się cieszę że Michał już jest na świecie bo wydałabym tam fortunę :-D
Możesz sobie pomarzyć no chyba że będziesz uparta.. ja też twierdziłam całą ciąże że Małemu będę zakładać od czasu do czasu wielorazowe i wiesz ile razy to zrobiłam? ZERO buhahah :-D nie ukrywajmy, pampersy są mega wygodne a przy dzieciątku i tak jest dużo roboty ;-) Biedna Ty z tymi mdłościami <tuli>
Fasolcia gdzie jesteś? Wydaje mi się czy dawno jej tu nie było :dry:


Ja dzisiaj byłam w hurtowni i Małemu kupiłam miseczkę i łyżeczkę z Aventu i.. dzisiaj pierwszy raz jadł kaszkę :-) tzn dałam mu na początek kleik ryżowy. Pierwszy raz jak mu włożyłam do buzi to zaczął płakać :szok: ale potem troszkę zjadł, dałam mu parę łyżek na spróbowanie choć większość było na zewnątrz :-D .. ale po kaszce dałam mu mleczko i wypił tylko 90ml więc troszkę pojadł tej kaszki a normalnie pije ok 180ml :-)
No i w końcu udalo się i pije Nutramigen Yeah ale nadal wymiotuję :-( mam nadzieję, że to mu się ustabilizuję...
 
aga ach te mdłości, ja pieluch tetrowych używam ale do obcierania buziaka i innych podobnych czynności nie wyobrażam sobie uganiania się jeszcze z zakładaniem jej tego na pupalka ;) ja też chciałam od początku gotować ale Gosia jako wcześniak z tym jedzeniem to szkoda gadać a pewnie że taniej takie gotowane. kupiłam pojemniczki i pomroziłam te 20 obiadków tylko będę wyciągać do rozmrożenia przez jakiś czas.

natuś oj biedny ten michaś twój :-( teraz 4 mce skończy to już jakaś marcheweczka, jabłuszko może pobudzi brzuszek do pracy lepszej, u nas pediatra swego czasu stwierdziła że Gosia ma wiotkie wejście do żołądka jeszcze i dlatego tak mi ulewa i ma problemy z brzuszkiem poleciła mi nie podnosić jej do odbicia a kłaść pod kątek 45 stopni na poduszkach wiesz że podziałało? nie ulewa mi już :-) dzisiaj jadła słoiczkowe danie bo nie mam skąd jagnięciny wziąć i wszamała cały duży słoiczek :szok: moja droga aaaaa w tym towarze znajdują się może pieluchy tetrowe i smoczki do dzioba z TT? bo ja bym potrzebowała tego na pewno i czekam na Ciebie no i wypłatę :cool2:
 
Hej kobietki,ale jestem zmęczona,mała od rana nie spała nawet 5 min,cały czas na ręce,zasypia przy cycu a jak tylko ją ruszę to płacz ah a mieliśmy dzisiaj jechać kupić mi buty.oj
 
Necia muszę spróbować tego konta 45st hmm ciekawe a nóż pomoże! :-) tylko czasami jak go chcemy wziąć pionowo to on odbije i już rzygnie :dry: a daj spokój.. z tym jedzeniem to jak nie urok to sraczka :wściekła/y: mam nadzieję że te stałe jedzenie pomoże!! To co Cię interesuję to mam w ofercie :tak: tak na prawdę mam dosłownie wszystko czego potrzebuję matka i dziecko :-)

Miq uroki macierzyństwa.. na razie się ciesz bo Lila jest lekka a potem kręgosłup odpada :szok: hehe przyzwyczajaj się ;-)

no Kwiatuszku czyżby jakaś przepowiednia? :-) Oby! &&&&&&&&&&&&&& :*
 
Dawaj ciotka,przytulisz małą do cyca i będzie git;-)
Natkusia dam rade,wiem na co sie pisałam,ale powiem,Wam szczerze 100 razy byłoby mi lżej gdyby teście byli daleeeeko,ta kobieta doprowadzi mnie do jakiejś depresji...
Ost tak mnie wk.. że byłam gotowa pokłócić się z nią o szmatę do podłogi.Ja tu do porządków a tu nie ma mojej ścierki(nienawidzę jak się rusza coś mojego)miałam taką szarą,wszystko super zbierała,pytam teściowej czy jej nie widziała,a ta z tekstem,że coś tam wycierała i ją wyrzuciła,ja mówie,że ona nowa była,a ona że tam jest jakaś inna,a ja mówie,że tamta nie do podłogi,to ona,że da mi stary ręcznik...nosz%&€£§£ w końcu kupiła nową
 
Ostatnia edycja:
natuś ja jak nakarmiłam to na leżąco przenosiłam na poduszki położyć no u nas podziałało :-) no to kochana to już na pewno będę chciała na gwałt bo jakiś dziwny zapach mają te stare pieluchy i chcę na nowe wymienić a smoczki tak zgryzła że masakra bo bierze i się bawi nim ostatnio jak do dzióbka dostanie chociaż używamy tylko do spania właściwie a jak będzie strona to popatrzę co jeszcze :-)

miq oj biedna ciężkie takie dni są :(

kwiatuszku powiem ci że takie karty się sprawdziły w moim przypadku wprawdzie w innej sprawie ale wierzę że to prawda :-) ciocia do cyca przytul Liliankę i zaraz mamusia odetchnie :-D
 
reklama
Kurcze pisze 2 raz cos sie popsulo..
Witam
Po 1 aga wspolczuje
Po 2 necia gratuluje malgosi calego obiadka i ja mam na sprZedaz tetrowki bo wogle nie uzywam juz 6 sztuk sprzedalam po1,50:-) tylko niepamietam ile mi zostalo do sprzedazy sprawdze jesli bedziesz zainteresowana

Po 3 kwiatuszku za przepowiednie &&&&&&&
Po 4 fifka ah milej pogawedki z kumpela
Po 5 natkusia daj linka jak otworzysz interes super ze juz wypil mam nadzieje se szybko przejdzie ulewanie &&&&


A ja jestem zla jak uzbieralam na wozek to niema mojego koloru i nie bedzie przez miesiac no ogupieli a ha zadnego wozka niemam wiec musialam wybrac inny kolor w sumie padlo na fioletowy z szarym... Ale i tak jestem zla zamiast sie cieszyc to mialam dylemata ze hej bede sie cieszyc jak dojedzie .. A i zyje nadzieja ze do srody dojdzie bo dzis o 14 przelew robilam..
 
Do góry