reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

A no ząbki... teraz już na pewno idą bo dziąsełka ma takie duze i "inne" w dotyku jak smaruję.

No i nocka była płaczliwa tak jak przypuszczałam... szkoda mi jego, dawałam mu IBUM ale nie bardzo pomógł - choć o dziwo wypił całą dawkę na śpiocha. Dzisiaj postaram się kupić te czopki bo mam wrażenie ze one dłużej i lepiej działały na ból.


Lam
nie to zwykły paracetamol w czopkach ale na ulotce jest napisane ze sprawdza się przy bolesnym ząbkowaniu.
Ale ci fajnie! Ja dzisiaj wieczorem z przyjaciółką na miasto wybywam!


Atan ależ minę mała zrobiła! :-p Może małej też ząbki dokuczają? Albo jakiś skok ma...



No i mały dzisiaj kończy 9 miesięcy! :-) Już zaraz listopad... 3 miesiące do roczku! Jaaacie! Ale ten czas zasuwa!
Dzisiaj idę z psiółką swoją na miasto bo wróciła po pół rocznej nieobecności z Niemiec. Ależ się cieszę!!!! Małego tatusiowi zostawię jak wróci z pracy! A co!
 
reklama
Witam
Fifka milego wypadu gratilacje 9 mc :-) no czas zasuwa jak szalony :-) ja juz wymyslilam stroj na roczek:-) bodziak z napisem happy birdhey i swieczke ma jedna a do tego spodniczka baletnicy :-)
Lamiav dobrze masz :-) niepotrzebujesz czapki dla ady ?
 
Eve współczuje Ci bardzo mocno!! Ja brałam 2 tabletki an dobę i czułam się fatalnie!! :/ ale dasz radę!! :* jeszcze będziesz się z tego śmiała :*

NEcia MAłgonia śliczna w tych czapach, taką z bąblem Bartuś też miał w tamtym roku ale szarą - niestety miał ją tylko raz założoną!! Teraz kupiliśmy mu pilotkę! Wygląda bosko!! :-)
co do wydatkó to nawet mi nie mów! Na szczęście moja mama kupiła Tośkowi kurtkę na zimę! Tzn ja wybrałam a ona zapłaciła :-p
No i zazdroszczę romantyzmu męża :-)

Fifka gratulację dla Konradka!!! Jak ten czas leci, ja nawet nie wiem kiedy a Bartek za chwile kończy 10 miesięcy. Trzeba roczek zacząć planować

Atan Amelcia śliczna :*

Bartuś śpi więc miałam czas zajrzeć do Was! Przy okazji wzięłam udział w konkursie smyka i baaardzo proszę Was o głosy!!! Jeśli się nie myle to można oddać po dwa!
Casting na Smyka na Facebooku | Facebook
 
Dziewczyny to widok z mojego okna na ogród...

Pogoda oszalała!!! :szok:


Atan nim się obejrzymy będziemy roczek świętować! :-D


Magdalena głosik oddany! :-) A no trzeba! Ja w grudniu będę zamawiać zaproszenia bo planujemy zrobić takie małe przyjęcie i troszkę gości zaprosić :tak:



Teściowa pomogła mi ogarnąć w domu - znaczy głównie małym się zajeła który jest już chory :dry: Wiedziałam że się ode mnie zarazi... no ale nie jest jeszcze źle. Teraz przysną bidulek ale nie mam serca go budzić... niech się zdrzemnie.
 

Załączniki

  • P1100389.jpg
    P1100389.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 43
Fifka ten widok to z okna???
:szok::szok: u mnie leje ale żeby padał śnie??!!

Ja już nie popiszę bo mały diabełek już się obudził!!!! Postaram się zajrzeć jak pójdzie spać!!!
 
Fifka jestem w szoku :szok::szok: u nas zimno i pada deszcz.. ale śnieg? :sorry2:

Mi na razie brak czasu na wszystko.. Częściej bawię sie z małym niż działam z firmą bo uwielbiam czas spędzony z nim :-D haha

A my z Michem walczymy z Nutramigenem.. nie chce tego jeść :sorry: nie dziwie mu się bo jest ochyyyyydne no ale co zrobić.. na razie mieszam mu ze starym już udało się 2 marki starego+4 Nutry :-) a po kąpieli spróbuje 1:5 uff .. poza tym przeżywam rozszerzenie jego diety :dry: mam zamiar za tydzień dać mu w dzień kleik ryżowy, po 2 dniach kaszkę ryżową, a potem już wprowadzać marchewkę, ziemniak i jabłko.. a napiszcie mi czy marchewkę i jabłko mogę w tym samym czasie mniej więcej albo w odstępie 1 dnia?
Ehh muszę się przyznać, że na chwil obecną mam za dużo na głowie :sorry2:
 
reklama
Natkusia kazdy nowy produkt wprowadzasz do diety malucha osobno! nie wazne czy to owoc czy wazywo! proponuja jednak zeby najpierw podac dziecku wazywa a dopiero potem owoce bo moze byc tak, ze po slodkim jabuszku nie bedzie chcial juz probowac tych bardziej jalowych smakow.... czyli dajesz jeden produkt z dnia na dzien ciut wiecej, obserwujesz Michasia, kilka dni przerwy i jesli nic sie nie dzieje nastepny. Jak juz bedziesz widziala, ze nie w ogole nie reaguje to mozesz przyspieszyc wprowadzanie nowosci tak ze zdrowym rozsadkiem na czuja :p

Magda co tam u Ciebie?
 
Do góry