reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Aga no mi jedne zafundowała mamusia ;-)... i kupiłam je wczoraj... i rzeczywiście w nich czuję się rewelacyjnie... resztę ubrań dostanę od siostry i bratowej... m.in. spodnie ciążowe... :-p
 
reklama
Sun to dobrze - korzystaj :-) U mnie nie ma nikogo, kto by mnie poratował ciuszkami ciążowymi - sama muszę kupić. Ale nie szaleję - 2 pary spodni mi wystarczą spokojnie. 2 luźne bluzki już mam - jeszcze ze 2 dokupię. I sweter jakiś i dam radę :tak: Ale galotki ciążowe są super wygodne! :tak:
 
Miq - od 8-12h max w temp pokojowej, w lodówce 24h, mrożone nawet 6miesięcy. Tak na pierwszej wizycie położna mi mówiła. Jeśli sciągasz mleko i za 2h znów musisz, to może stać zlane razem, ale jak po 3,4godzinach już do innego pojemniczka. Ja miałam woreczki z babyono (do mrożenia), a na bieżąco butelki (np w lodówce) :) mam nadzieję że pomogłam :)
 
Sun a co do bólu głowy - ja w środę miałam taki ból, że myślałam, że to mój ostatni dzień na tym świecie :-pUmierałam dosłownie, ale leku nie chciałam wziąć. A przy tym miałam ból gałki ocznej. Przestraszyłam się, bo mam wadę wzroku, że może coś jest nie tak, może ciśnienie w oczach mam za wysokie i takie tam pierdoły. Dzisiaj przed USG byłam u okulisty, ale na szczęście ciśnienie jest ok. Tylko wada wzroku coraz większa :confused2: Standard u mnie :-p
 
Netka Gosieńka jak zawsze śliczna! :*

Sun gratki udanej wizyty! Oby tak dalej :* &&&&&&&&&&&&&&.. Fasolka piękna!

Aga gratuluję pierwszych spodni ciążowych :-D na pewno teraz w nich ulga ;-) no i wizyty :-)

Atan no właśnie jestem w szoku bo on jest szczupły i nie staje się ciapkiem :-D skąd ta waga? :szok: ale dla mnie luz.. ładnie nadrobił rówieśników :tak: i pięknie rośnie więc nie mam żadnych powodów do zmartwieć :-)


Dzisiaj jestem w szoku.. mój Mały po szczepieniu zero marudy i uśmiechnięty tak jakby w ogóle nic nie było :-) no tak to ja mogę szczepić :-D a teraz jak zwykle smacznie śpi :-)
 
Przeczytałam wczesniej zaległości, ale nie odpowiedziałam odrazu i mogę co nieco zapomnieć.
Zaczzynamy :
Necia Margo cudna jak zwykle
Atanek,ano spacerujemy przyjemne z porzytecznym.
Odnośnie spania,jest całkiem ok,nawet w dzień dłuzej sypia. Jednak ona nadal wstaje do karmienia.Je około 18:30 później 23, 2 w nocy i później czasem o 6 czasem o 9. Z tym, że to już nie problembo ona spija szybko flache i datej tnie komara - o ile nie ma kozł akurat jak to było ostatnio :-)
Sun pięknego masz Dzidziola ja tam widzę i czuję facecika ;-)
Aga super, ze na usg wszystko ok
Miq to ja mam nieco inną wiedzę niz dagne.
Mnie w Matce Polce uczyli, że mleko może w lodówce stać 12 h i moze byc przez te 12h zlewane do jednego woreczka. Ja używałam tych worków i polecam
WORECZKI TOREBKI NA POKARM 20 szt. * CANPOL 70/001 (2682387005) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przyszłam ze spaceru i padam na pysk idę się odmóżdżyć na serialu :-)
 
no to super fasolko ze juz lepiej no u mne roznie bywa zobaczymy jak zareaguje na spanie u nas bo dzis od babci wrocilismy ;-)

natkusia jutro zwaze moja zobaczymy ile przytyla ale jak patrze na zdjecia to na twarzy i uda ma wieksze ;-)super ze tak znosi szczepienie ;-)

sun sliczna dzisia ;-) gratuluje krzywej glukozowej fuj...

a moja panna wyrosla mi z polowy 74 i wyjelam 80 z pojemnika co wczesniej byly wyprane ;-) i spowrotem komoda pelna ;-)
 
Ja tylko na sekundę... bo miałam dzisaj zalatany dzień..... Jutro idę na cały dzień do szkoły... serce mi pęknie ale damy rady ;-)


Miq ja mam taką samą widzę jak fasolka jeśli chodzi o te zlewanie mleka. Mi tak położna mówiła i ja zlewałam mleko z całego dnia i dopiero mroziłam. I mleko może być zamrożone przez pół roku więc naprawdę warto! Jak skończyło się mi mleko to miałam mały zapasik :-)


Necia
malutka prześliczna! Jak królewna! Małego wrzucę innym razem.


Sun
przepiękne zdjęcie!! Zbieraj je gdzieś! Później jest niesamowita pamiątka! :*



Nadrobiłam was ale nie mam teraz czasu na odpisywani bo musze iść spać... jutro koło 5 pobudka żeby zebrać wszytko do kupy bo mały będzie pół dnia z tatą a pozostały z teściami... o ile tatuś w domu da rade o tyle musze przyszykować rano jedzenie dla małego do dziadków.



buziaki na dobranoc :*
 
reklama
Do góry