reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

hej kobietki
kolejna nocka znośna, choć nie mogę powiedzieć, żebym się wyspała, bo walczyliśmy z brzuszkiem...
cyce smaruje maścią i faktycznie z min na min jest lepiej, a blizna zaskakująco dobrze się goi, w sumie to nie ma już śladu po cięciu no nie licząc krechy
 
reklama
Aga rośnie ten twój dziabąg rośnie :-) jeszcze kilka rzeczy muszę na już Gosi kupić ale to jak pojadę do takiej jednej fajnej cioci za tydzień do pójdziemy na zakupy :-)

Pyscek misiaku próbujcie próbujcie dalej :*

Miq eh te brzuszki na początku, ale będzie lepiej :-) po 28 dniu to nas ratował Bobotic z tego co pamiętam sleep też :-) mi przemywanie szaryn mydłem dobrze na ranę robiło poza octaniseptem :)

Fasola jak tam Lusiak dzisiaj się miewa?

Fifka a gdzie żeś ty :-) zięcia chcę zobaczyć :D

ja się przyszłego weekendu doczekać nie mogę , mamuśka sama się wypuszcza na weekend do ciotencji Dziuencji :cool2:

proszę bardzo dziabąga mego potem usunę :-) Zobacz załącznik 506691 w nowych butkach :) czapa i kominek się suszą po praniu za to śliniak rewelacja dziś przy obiadku :) i moje dziecko zjadło 1,5 małego słoiczka :cool2:

ja nie wiem co się dzieje ale teściowa znów wzięła Gosię na spacer jest zupełnie inaczej niż przed moim wyjazdem
 
Necia jaka ona jest śliczna! I jaka już duża. Ja się zatrzymałam na etapie jak chwaliłyście się takimi maluszkami po szpitalu. A czas leci i dzieciaczki rosną :tak: Co do teściowej - super, że nastąpiła taka przemiana. Tylko się cieszyć. Czasem tak jest, że się zmienia. My kiedyś z moją teściową nie dogadywałyśmy się. A teraz - super relacje. Naprawdę się lubimy! :-) A jak będziesz u tej fajnej cioci Dziurki za tydzień to ucałuj ją od nas ;-)
Miq z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Choć o tym, że się wyśpisz tak naprawdę to chyba długo możesz tylko pomarzyć :-p :-D Ale będzie dobrze - zanim się obejrzysz będziesz miała dużą pannicę, która przesypia całe noce :tak:
Pyscek ja tam się za bardzo nie znam, ale w składzie nie widzę l-karnityny. Nam na ruchliwość polecono właśnie ją i zrobiła swoje :-) Zwykłą w aptece kupiłam. Generalnie wszystkie cynki, nie cynki, seleny, itd. kupowałam najzwyklejsze w aptece. Nie kupowałam tych preparatów złożonych, więc się nie znam :-(
 
witajcie kobietki :-)
co u was? czy coś mnie ominęło? nie zaglądałam bo mężuś ostatnio ciągle w pracy więc jesteśmy same z Misią więc czasu na wszystko nie starcza :sorry:
Neciuszka słodka ta twoja mała :tak: i my też kupiłyśmy ten kominek i czapę (h&m?) :-D
 
cześć kasia.natka :-) :*

Ja tak szybko.. jesteśmy po szczepieniu ufff.. Mały popłakał ale nie aż tak strasznie a w drodze powrotnej zasnął i śpi :-) uwaga! ma 6100g :szok: i 60cm :-) Pani dr powiedziała że super no i pięknie się rozwija :-)
Niestety mały dostał na nodze wysypkę (taką plamkę) i ostatnio na policzku a do tego jeszcze ulewa i to na pewno alergia.. prawdopodobnie na białko krowie :-( ale jeszcze nic pewnego bo wysypka jest niewielka no i jest za mały żeby zrobić testy.. dała mi jakąś maść i zagęstnik do mleczka.. To tyle!

Lecę bo zaraz karmienie brzdąca.. będę potem :-)
 
Witam
Miq ja psikalam octaniseptem i super jest mylam bialym jeleniem
A suwaczek i zdjecie cudne :-)

Neccia jaka ona duza i sliczna :-) fajne zakupy :-) ja chcialam komplecik z biedronki ale juz nie bylo jak bylam..pozdrow dziurke

Kasiu paczka wyslana mam nadzieje ze bedziesz zadowolona :-)

Natkusia super ze szczepienie szybko boze jaki juz duzy bedziesz miala co dzwigac moja tydzien temu miala 6600g wiec zgrabniutka dluga panna bo ciuszki 74 robia sie malawe...gorzej ze 86 wogle niemam tylko kilka 104 potem... Bedzie trzeba kupic..bo 80 tej kilka mam..

Fasolko ty to spacery robisz ze hoho mnie by sie niechcialo...a jak lucja spala ? Moja osratnio 6-7 h ciagiem i mleczko i spi po 2-3 h o 8 koniec

A moja dzis jadla owsianke :-) wiec mamy wiecej stalych pokarmow iwsianka sloik obbiadkowy sloik maly deserkowy lub chrupki kukurydziane albo wafelki ryzowe albo ciasteczka hippa i kolacyjka kaszka malinowa biszkoptowa przestala hej smakowac wiec postepy mamy :-) i czasem wypije herbatke jesli chce no i mleczko jesli wola:-)ile posilkow powinna jesc ?
 
Kobietki co jest najlepsze do mrożenia mleka bo...leje sie ze mnie:szok:
I prosze o szybkie szkolenie,ile może stać mleko,jak długo może być mrożone,czy zbierać z całego dnia,jak rozmrażać itd.
 
Cześć dziewczynki... :-)

Dzisiaj wzięłam dzień wolny w pracy bo od wczorajszej nocy bolała mnie głowa :-(... dzisiaj w południe wszystko ustało... ;-) Do tego wszystkiego wczoraj robiłam krzywą glukozy :szok: było troszkę ciężko ale dałam radę wypić wszystko i nawet nie zwymiotowałam... :-D


Jutro jadę do rodziców i właśnie pieczę się ciacho... i zrobiłam sałatkę pieczarkową... :tak:


Mig fajnie, że już jesteście w domku :-) Lilianka jest cudna... :tak:


Aga fajnie, że z Twoją fasolką jest wszystko ok... U mnie też... ;-) Prenatalne mam na NFZ bo mam obciążenie genetyczne i mam wyznaczoną wizytę na 29.10 - modle się aby wszystko było ok... :-)



A tu macie mojego 3 cm dziabąga:

DSC_0007.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miq nie pomogę z wiadomych względów ;-)
Sun ja mam genetyczne 24.10. Już się doczekać nie mogę :-) A foteczka super. Kocham te zdjęcia - sama mam już pokaźną kolekcję :-p

A do mnie przyszły w końcu zamówione spodnie ciążowe. Moje pierwsze gatki i cieszę się jak dziecko :tak::-D Ale jakie są wygodne! Bo miałam tylko jedną starą parę jeansów w którą wchodziłam przy otwartym rozporku. A te co kupiłam są z tym pasem na brzuszek. I są naprawdę super. Muszę jeszcze jedną parę jakichś zamówić i będę zaopatrzona w gatki na całą ciążę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry