reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Hej kobietki,a.jak z tą herbatką,bo pomaga małej,oczywiście prężysię i denerwuje ale jest nieco lepiej,tylko ile jej dawać i jak często żeby nie przesadzić?

Mam jeszcze pyt odnośnie brzucha i rozstępów,został mi niewielki brzuszek no ale stan skóry... zastanawiam się między pasem a jakimś kremem,co polecacie?
 
reklama
miq kochana chyba na opakowaniu pisze że 150 ml na dzień może wypić jak dobrze pamiętam. a po cc ponoć przez kilka mcy lepiej nie smarować niczym dopiero po jakimś czasie tak słyszałam ja nie smarowałam bo rozstępów nie mam a cóż brzuszek to i miałam przed ciążą i nadal taki mam ;)

natuś gratuluję :) u nas Gosia kaszle bardzo jutro do lekarza ją biorę bo moja poj... teściowa żeby za pięknie nie było pali tylko po 18 a za dnia za zimno w domu dla dziecka
 
Cześć Laseczki :-)
Kwiatuszku <tulaseldlaCiebieimęża> i oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Necia biedna Margo, z kaszlem nie ma żartów idź koniecznie, a jak się babsztyl zapyta to jej powiedz,ze w domu jest za zimno jak na trakie małe dzieciątko. U mnie na szczęście teściu pali kiedy tylko ja powiem,ze jest taka potrzeba :-)
Zapomniałam co miałam jeszcze komu napisać :crazy:
Ja oczywiście po spacerze dupęprawie po ziemi ciągne bo ledo mi się nogi prostują ze zmęczenia :-)

Miq ja na temat mojego brzucha,a w zasadzie brzuszyska po ciży nawt się nie wypowiadam :-(
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)

Necia biedna Gosieńka.. zdrówka dla niej :* mój teściu też pali kiedy powiem ale nie raz wstajemy i zimno, że biorę Małego do łóżka i się ogrzewamy :sorry: też bezsensu.. dziecko potrzebuje ciepła!

Fasolka podziwiam za to chodzenie.. mi się doopy nie chce ruszyć :confused2:

Atan ja mam 2 spacerówki więc dziękuję :-)

A mój Mały dzisiaj przez sen jęczał :sorry: i nie powiem żebym była super wyspana..

Miłego!
 
hej laseczki

dzwoniłam do pediatry na 11 mamy wizytę Gosia kaszle, sapie przy oddychaniu dziwnie chociaż nos czysty, marudna jest bardzo. u mnie moja teściowa uważa że to dlatego że wszyscy przeziębieni a temperatura w domu nie ma nic z tym wspólnego. Wczoraj miała taki napad kaszlu że mi zwróciła całą kolację w nocy też wstawaliśmy kilka razy do niej. Małż ma nocki w tym tygodniu więc wieczory i noce moje ;)

Fasolka jak tam nogi ci wyszły z dupalka? :D

Fifka wyedukowałaś się? :p

natuś jęczał mówisz toś się wyspała ;)

miq jak tam Liliankowy brzuszek?

Atan dzięki mam jedną wystarczy mi :-p
 
Oj Necia wyszły i to nie wiem jak :-)
Za to dzisiaj spałyśmy z Łu z drobnymi przerwami na jedzenie - uwaga do 9 :szok::szok::szok:
Odnośnie tego palenie u mnie nie pali się całodobowo, podpalamy tylko jak jest zimno bo:
1) moja Łucja nie znosi jak jest za ciepło do spania, więc ja i tak mam kaloryfer w sypialni paktycznie zakręcony
2) większość okien w domu mam od południa, więc jak świeci sloneczko i pali się w piecu to można ocipieć.
No ale mam codziennie rano do pieca nałożone wic jak uznam, ze jest za zimno to tylko podpalam i już mam kaloryfery nagrzane.
Jakoś specjalnie w tej materii nie mamy problemów.
Zresztą mój teściu zgłupiał na punkcie Łucji, czasemmam wrażenie, ze jak bym mu kazała rospalić pod stołem w kuchni ognisko bo to dobrze działa na kręgosłup dziecka to by rozpalił ;-)
 
cześć dziewczęta:)
co tam u was?
ja nie zaglądałam:( Mały mi się pochorował troszkę i walczę z nim od tygodnia. Szczepienie przełożone a ja wkurzona jak rzadko. Pełno zajęć sobie zwaliłam na głowę i nie mam czasu za nic w świecie żeby was tu wszystkie ponadrabiać a cieka jestem więc mi pisać.

Miq: poka swoją księżniczkę! pewnie wszystkie już widziały 4 sesje zdjęciowe po 100 zdjęć każda tylko ja taka zacofana:(

fasola, ja znowu będę walczyć z wielkim tyłkiem więc uprzedzam po koleżeńsku że będziesz mieć przerąbane. pozdrawiam.
 
reklama
Hejka sleepy nic sensownego sie niedzialo :-)
Fifka byla na uczelni dala rade :-)
Necia obkupila swoja malgosie
Moja miala jednodniowy katar .

Pytanko i prosba popytajcie jesli ktos cszuka z znajomych spacerowke to powiedzcie mu o mnie mam 2 spacerowki uwazam ze tanio :-)
 
Do góry