reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Ja się jeszcze nie zaczęłam starać :) mam naprawdę świetną pracę i na razie skupiłam się na tym :) coś M. zaczął mówić,że może od września zaczniemy się przykładać do starań.. już jedna moja koleżanka,którą poleciłam zaszła po miesiącu pracy i poszła na L4, więc mam wrażanie,że mój przełożony trochę zły jest na mnie.. :)
 
reklama
Magda no to fakt może pracodawca źle patrzeć teraz na Ciebie, bo mój mąż też miał podobną sytuacje... ale nie patrz w ten sposób na to... w życiu trzeba być troszkę egoistą... i myśleć o sobie a nie o innych... a marzenia są najważniejsze... ja też mam dobrą i fajną pracę a nie mam 100% pewnością czy po macierzyńskim będę miała gdzie wrócić... ale tym się nie martwię... czas pokaże :-)
 
Witajcie kochane

Martoszka kochanie ależ się cieszę, że Cię tu widzę. Kochana rośnijcie sobie, trzymam mocno kciukaski żeby się udało.

Sun wooow ty już lada chwila :) czekam z niecierpliwością na twojego szkraba.

mila tobie już odpisałam :* będzie dobrze tryb odpoczynku i donosicie się ładnie

magda miło cię widzieć :) a może to drugi test się pomylił? :cool2:

sleep haha ty czubasku jeden :*

Fifcia a jak tam u was? buziak dla Konradka

ja nie wyrabiam ostatnio z niczym w poniedziałek będę znała wyniki kolejnych eliminacji. Wczoraj Gosieńka roczek skończyła, szukam namiętnie pracy. Wesele przed nami za 3 tygodnie więc dziś na zakupach dla Małgosi byliśmy. Tak bezczelnie się pochwalę najwyżej nie patrzcie ;)
DSC08838.jpgDSC08850.jpgDSC08851.jpgDSC08871.jpg do weselnej stylizacji brakuje tylko rajstopek odpowiednich :)
 

Załączniki

  • DSC08838.jpg
    DSC08838.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC08850.jpg
    DSC08850.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC08851.jpg
    DSC08851.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC08871.jpg
    DSC08871.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 45
Będzie można krzyczeć 'udalo się!' jak już w październiku będę tulić zdrowiutkiego maluszka.
Na razie zaliczamy małe sukcesy..z tygodnia na tydzień od jednego USG do drugiego..
Jutro badanie USG genetyczne- więc trzymajcie kciuki!
A Wasze maluchy przecudne!!!
 
milla piękne imię! :) straaasznie mi się podoba :)

Marta będzie dobrze ;) &&&&&&

Necia nie sądzę, tym bardziej że zaczęłam plamić... tempka mi spadła... ale @ nadal nie ma :)
 
Neciuszka Gosieńka wygląda prze-ślicznie w tej sukieneczce! Aż się rozmarzyłam na myśl o córeczce ;-) trzymam oczywiście &&&&&&&&&&&& za przejście do następnego etapu! :*

Milia miło mi poznać Marcelka :-) z doświadczenie mogę powiedzieć, że takie zdjęcie realnie obrazuję twarzyczkę Maluszka, aż w szoku byłam :-)

Martuś Tobie przede wszystkim gratuluję! :* już jakiś czas temu podpatrzyłam, że jesteś w ciąży ;-) strasznie się cieszę i oczywiście mocno trzymam kciuki za wszystko, również za jutrzejsze badanie :tak: no i cieszę się, że z nami jesteś!

U nas wszystko ok, Już nam się przebijają pomału 2 górne ząbki, powinny być jutro/pojutrze i został nam na pewno jeden. mam nadzieję, że szybko wyjdzie. A ogólnie wszystko ok :-)

aaa Sleep co tam słychać, jak Fifi?

wiecie co u Fasolki? Ostatnio wielka Łu miała roczek a Ewelina jakoś się nie odzywa.. Widziałam w jej albumie foto, pięknie zeszczuplała :tak:
 
reklama
Martocha trzymam kciuki za dzisiejsze badanie genetyczne... :-) Koniecznie daj znać jak po wizycie ;-)

Miliaa ja też mam takie zdjęcie Franusia i uwielbiam je :-) Twój Marcelek śliczny ;-) Nim się obejrzysz a będziesz na końcówce ciąży... tak jak ja.... nawet nie wiem kiedy to zleciało ;-)

Neciuszka Twoja księżniczka pięknie wygląda w tej sukieneczce... jest taka słodka :-) Wszystkiego Najlepszego Dla Małgosi :-) Oczywiście poinformuję Was o narodzinach mojego synka :-)
 
Do góry