reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Claudusia my tylko kupilismy 5w1 okooo 100-120 zl kilka razy die nia szczepi ale za to niunia raz kuta a nie 2 lub 3 razy innych nie wykupilam. Co do sluzu to tylko raz z odrobina krwi bo okazalo sie ze mi sutka przegryzla i stad krew wydalila ja gora idrazu :-) ale stracha mielismy :-) no czas zap... Strasznie w wigilie 10 mc skonczy po prostu szok :-) jestesmy u babci niunia nadal lekki katarek wuec na snueg nie wychodzimy :-)

Magdalenko sto lat dla bartusia :-)
 
reklama
magdalena fifka oj tak dziewczynki czas zapyla aż miło ;) my na roczek tyle czekaliśmy a tu już 13 m-cy za nami ;) A co basenu to zazdroszczę! ale u nas nie ma opcji najbliższy basen 50 km wiec jeszcze sie nie wybraliśmy, chociaż mamy w planach ;)
Atanku mi pediatra z katarem kazała wychodzić na około godz dziennie (jeśli nie ma gorączki) bo to powietrze ułatwia oddychanie i coś tam rozkurcza czy skurcza nie pamiętam dokładnie ;)
claudusia to super że Kajtek tak ładnie przybiera a o śluzie to może być ślina i krew jeśli się pojawia to od sutków (jeśli masz pogryzione)
 
Mag czas strasznie szybko leci :szok: mój 1.01 skończy pół roku :szok::-D

Claudusia my szczepimy 5w1 i warto! Małemu nic nie było bo żadnym szczepieniu (miał 2) i przede wszystkim tylko 1 wkłucia a na NFZ 2-3.. To i tak stres dla dziecka..

U nas wszystko ok. Zmieniamy Nutre na Bebilon Pepti a mleko nr 2 już będziemy mieć zwykłe :-) lekarze nic nie znaleźli więc chyba taka jego uroda :tak:
 
Atanku Kochana dziękuję ale my z 2 wchodzimy na zwykłe mleko HIPP :-) Bebilon Pepti 1 teraz piję do końca roku a 2 nie jest nam potrzebna ;-)
 
Cześć dziewczynki
biggrin.gif


Mam prosbę.. która ma Fejsa proszę kliknijcie w link: Galeria konkursowa "Dziecko w świątecznym obiektywie" | Facebook i dajcie LUBIĘ TO! Mamy czas z Michałem tylko do jutra a potrzebujemy ok 200 lajków najlepiej.. Proście swoich znajomych, rodzinę którzy mają FB o polubienie.
Będziemy BARDZO WDZIĘCZNI! Dziękujemy
biggrin.gif
:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wielka szkoda, że to forum umiera :-(
Ja rozumiem, że teraz wasze dzieciaczki z dnia na dzień są coraz większe i wymagają większej uwagi. Ja też pewnie za rok, półtorej nie będę miała tyle czasu co teraz (chociaż i tak jakoś super dużo go nie mam, pomimo, że jestem na L4).
Nadal będę tu zaglądać i podczytywać. Może jeszcze jakieś mamy mają ochotę i czas tutaj pisać.
Niedługo na świecie pojawi się Kubuś i pewnie będę potrzebowała pomocy w wielu sprawach.
Tymczasem... życie kręci się dalej :tak: W razie czego jest facebook, są telefony i przede wszystkim osoby, na które zawsze mogę liczyć pomimo, że byłam z Wami bardzo krótko i raczej nieczęsto.

Wszystkim mamusiom i ich pociechom życzę powodzenia :tak:
 
Do góry