reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Hejka miq sliczna szkoda ze nie mowilas bo ja mam biala na sprzedaz ze smyka

Fifka no to super :-)

Necia wspolczuje zdrowka !!
 
reklama
Miq piękna jest ta sukieneczka!! :-) Idealnie pasuję na chrzciny :tak:


Ewika no właśnie a my mamy dywan na cały pokój praktycznie. Po pokoju już za nim tak nie latam (choć już swoje wylatałam) bo poznał dobrze rozstaw mebli i nieźle sobie radzi. Nie raz się przewrócił ale na dywanie to jednak inaczej bo nawet nie zapłacze. Bardziej przerażają mnie kanty.... ale na razie nie miał ani jednego większego guza bądź uszkodzenia :sorry: Zaczyna się jazda jak idzie do kuchni (tam gdzie właśnie są kafelki...) to go za bluzkę nie puszczam bo się boję o ten jego łepek...



W Biedronce są ZAJEFAJNE zabawki!! :-D Kupujemy właśnie dla małego klocki drewniane w takiej dużej tubie. Takie dwa w jednym bo i są klocki do układania budowli i na nakrywce tej tuby są otwory do celowania kształtami! :-) Ekstra! A na szczeniaka uczniaka złożymy się z moją mamą dodatkowo bo ostatnio rozmawialiśmy :-p
 
no widzisz neciuszka...
Fifka widziałam ulotkę, zakochałam się w takiej żabie, ale qurcze droga jest
 
miq ale co jak że co ;) bo ja nie wiem o co kaman
a kiecusia luksusowa odpowiednia do pięknej królewny :)

u nas wyniki bardzo złe jutro powtórka badań i zobaczymy
 
Neciuszka jakie wyniki?? Zdrówka dla królewny :*:* eh

Żoneczko teściowe już kupili tego psiaka-uczniaka :-) nie umiem się doczekać jak Mały go zobaczy :-D a w poniedziałek jadę do biedronki bo są w tym dniu klocki interaktywne z FP :-) uwielbiam święta w życiu jeszcze się tak nie cieszyłam, ale to zasługa Michała tzn tego, że będą pierwsze wspólne święta :-):-)

Sil mój od początku śpi w śpiworkach i jestem mega zadowolona bo jest zawsze cieplutki :-) ale musiałam zacząć śpiworkować bo mój to straszny zimorodek :confused2: chyba musisz ją grubiej ubierać.

Komu ci jeszcze.. oj zła pamięć, zła..

a gdzie Lam, Sleep, Fasolcia ejjjjjjjjjjjjjjj :>


mój ma wszystkie wyniki dobre (dzisiaj odebraliśmy ostatnie - posiew moczu) .. jeszcze idziemy do lekarza ale sądzę że powiedzą że taka uroda :-) no nic musimy się troszkę pomęczyć ale i tak po lekarstwie i zagęstniku wymiotuję o wiele mniej także super :tak:
 
ma bardzo dużo leukocytów w moczu, wysypka trochę za mała jak na 3 dniówkę i cholera wie co jej jest. jeśli jutro znów wyniki takie wyjdą to musi dostać silne leki jakieś a tego pediatra nasza wolała by uniknąć. crp ma podwyższone ale nie bardzo co też dziwne przy takich wynikach.
 
Ostatnia edycja:
Necia a może u małej to różyczka nie 3 dniówka? Jak patrzyłam na zdjęcia to jest bardzo podobna wysypka...


Żoneczko no to super wieści przynosisz! :-) Bardzo się cieszę że Michaś zdrowy!


Miq no właśnie dużo jest tych fajnych rzeczy :tak:



Wiecie jakie jaja? Nie karmię małego od 4 miesięcy... i dzisiaj jakoś mnie naszło wieczorem żeby sprawdzić jak tam laktacja.... a tam??!! MLEKO!! :szok: Jakbym się uparła to z 10-20ml bym naściągała... Heh.... wyglada na to ze jakbym nie podała małemu butli wtedy w 6 miesiącu to może bym nawet i do teraz karmiła...
 
Neciuszka to do Atan miało być...
Qurcze biedna Gosieńka,mam nadzieje,że szybko znajdą co jej jest.A ona zachowywała się jakoś niepokojąco,że badania robiłaś czy wszystkie dzieci tak mają?
Ja podziwiam naszą małą,że tak pięknie się rozwija mimo,że wystartowała z 1 punktem.U nas najważniejsze badania będą w styczniu-kolejne usg główki,bardzo stresujące to badanie:-(
A wiecie co,znajoma ma 2 tyg starszego bąbla,była ost na.szczepieniu i podczas badań wyszło,że mały jest cm mniejszy niż przy urodzeniu-skurczył się?dobre co?w.szpitalu mu.wzrost na oko wpisali

Fifka a z biedronki to ja bym połowe kupiła he he
 
reklama
Miq ty sama jakbyś mierzyła to za każdym razem wychodzi inny wynik... O tym ostatnio Sil pisała... inny wzrost ma dziecko jak toi i leży... jak podkurczy nogi a wypręży sie jak struna :-D

Trzymam kciuki za te badania... kurcze wierzę że się stresujesz....
 
Do góry