reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
sil ale Dominisia już duża panienka! a jak modnie ubrana, hoho ;) Buziaczki. Chyba z tym nocnikiem też tak muszę zacząc, czasami sadzam ją i siedzi, siedzi i nic a jak zejdzie to zaraz nasiusia na dywan ;) łobuzica mała
miq tak to są kucyczki, no nie widzisz? :blink: warkoczyka nie dało się zrobić ;)
 
Modnie? Normalne, podomowe ubranka do wycierania podłogi :) A wzrostu na stojaka ma 75 cm. A wiadomo, na stojaka zawsze mniej :)
 
hehe z tym mierzeniem to roznie bywa. Nam na szczepieniu wymierzyli 73 co jest raczej malo prawdopodobne patrzac po ubrankach ;)
 
Bo to zależy, jak dziecko stanie. A już na leżąco to w ogóle inaczej niż na stojąco, bo się dzidzia "ubija". Mam nadzieję, że na szczepieniu ją zmierzą w ośrodku, bo do tej pory nie mierzyły. Ale to dopiero jak skończy 13 msc
 
Ewika wisać widać ale w tel zdj są malutkie i musiałam sporo powiększyć
Byliśmy dzisiaj na.zakupach w celu zakupu kiecki dla małej na chrzciny-ceny kosmiczme,w końcu pojechaliśmy do.smyka i kupiliśmy małej.sukienke w kolorze łososiowym,nie.będzie białej...
 
Sil śliczna Dominisia! No i gratuluję tego nocnikowania! Ja słyszałam że dziecko do około półtora roku nie odczuwa parcia na pęcherz przez co nie umie określić czy chce mu się siku czy nie... ile w tym prawdy nie wiem...



Ewika normalnie rozłożyłaś mnie na łopatki z tymi kucykami :-D A z tym nocnikiem też super! Śliczną masz córe :)



Miq i dobrze! :-D A po co biała? Tak będzie miała sukienusie na więcej niż raz :-)



Żoneczko
super że mały jednak nie jest na nic uczulony! Cały czas liczę że to po prostu jego uroda i z tego wyrośnie sam :tak:



Mój syn oszalał... ostatnio strasznie się zbiesił na spanie... nie wiem o co mu chodzi... Będzie płakał, kładł się na ziemi ale twardo broni się przed zasypianiem... Jak wytrwa do 22 to kłade się z nim spać i wtedy najlepiej mu idzie zaśnięcie samemu...
W dzień to ja już w ogóle mam problem z jego uspaniem choć widzę ze się przykłada bo zmęczony... łatwiej u męża na rękach mu idzie zaśnięcie... a dzisiaj już w ogóle przeszedł sam siebie... zasnął na dywanie :szok: od tak... sam po prostu...
Chyba dorósł do samodzielnego zasypiania i muszę go po prostu odkładać do łóżeczka kiedy widzę że jest zmęczony...
 
Fifka tez do takiego wniosku doszliśmy,zwłaszcza że święta przed nami to jeszcze ją ubierze.Owszem w hurtowni były piękne suknie do chrztu ale cena 220 zł. A tak pojechaliśmy do smyka,wykorzystaliśmy karte podarunkową od ciotek i w sumie kiecka nas kosztowała 12 zł jest skromna ale w końcu chrzciny to nie bal
 
reklama
Do góry