reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

No i malutki już śpi!

Dom wysprzątany! Placuszki ziemniaczane wysmażone dla męża! Lubie takie dni jak dzisiejszy! I malutki był spokojny!


Kwiatuszku miłego!!! :*



Aga jaka śliczna!! Jejku... ależ wspomnienia wracają.... tak jak człowiek jest w ciąży to ma dość... chce już porodu itp... ale później tak tęskno do tego stanu!!!

Dobranoc :*


Miq
fajnie ze wam się tak dobrze układa! :D
A co sukienki to całkiem fajnie wygląda! Choć nie wiem czy na wesele będzie dobra... ta czarna najbardziej elegancka.
 
reklama
miłego wieczorku laseczki
sun m łyka flegaminke sam kupil wczoraj:)
kwiatuszku to super... mam nadzieje, ze pomoze tak jak mojemu mezulkowi.... Trzymam kciuki za powodzenie &&&&&&&&& :-)

Aga gdzie jest ta galeria bo ja jakos nie moge znalezc :sorry:

No ja tez juz bede sie szykowala do spania... Tak mam, ze max o 21 juz spie... ale znow budze sie i nie spie miedzy 3-5 rano... pozniej znow spie i w ciagu dnia w pracy kolo godz. 13 znow mam kryzys senny :-)
 
Ostatnia edycja:
Fifka to ślub cywilny z przyjęciem-obiadem,dlatego nie musi być super elegancko a zależy mi na łatwym dostępie do cyca dlatego coś takiego szukam
 
no moja kobietka też już śpi :-) zjadła 160-170 ml kaszy manny i 20 ml mleka :szok:

miq wydaje mi się że fajna i wystarczy na taką imprezę a i do cyca łatwy dostęp :tak: mój małż jak Gosia wróciła do domu był na urlopie wypoczynkowym a teraz ma iść na ten tacierzyński ale mają tyle pracy że nie ma kiedy. A malutka naprawdę fajnie daje ci pospać w nocy oby tak dalej. A i z kupkami będzie lepiej no i za tydzień jak coś może już bobotic dostać gosi poza bólem brzuszka to i kupki lepiej po tym było robić

fifka dzisiaj było ok zobaczymy jutro :) mam nadzieję że szybko się nauczy radzić z takim jedzonkiem bo chciałabym dawać domowe a nie sklepowe jedzonko na obiadki. W sobotę spróbuję dać jej coś ze świeżych owoców na deserek. a ten jogurt naturalny to już mogę np do owocków z łyżeczkę dać czy za wcześnie?

Aga śliczny ten bąbelek twój :-) śpij ile wlezie teraz :)

Sun najgorzej to w ciągu dnia jak się w pracy jest opanować taką senność ;-) i prosiłabym cię o przesłanie wiesz czego :)

ja się rozglądam powoli za ciuszkami dla Gosi bo przerażają mnie najbliższe 2-3 mce :eek:
 
hej Dziewczyny wpadłam an chwilke Was podczytać troszkę ale nie mam siły, zmeczyło mnie dzisiejsze prasowanie i główkowanie sie nad tym które ciuszki będą pasowac na mojego syneczka a które będą za duże, lekarz twierdzi ze bedzie mały ale co w jego myśli oznacza mały.. eh poryczałam sie z tego wszystkiego z reszta ostatnio cały czas rycze czy to normalne pod koniec ciazy?? :eek: nie mam apetytu i w ogóle boje sie tego wszystkiego..
 
miq ja też dawałam espumisan na początku ale bobotic lepszy to najbliżej do tych niemieckich dobrych kropli ma i rzeczywiście lepiej się sprawdził u nas no i przy okazji tańszy niż espumisan. Czasami jak coś jej leży na brzuszku to i teraz daję a regularnie brała do końca sierpnia. jak było naprawdę źle to dostawała co 2 karmienie a jak lżej to doraźnie może ze 2 razy dziennie.
 
Miq u nas też Bobotic najlepiej się sprawdzał! Ale Twoj mała chyba go jeszcze nie może... z tego co pamiętam jest on dozwolony po 28 dniu życia.
A co do sukienki to w takim razie będzie super na taką kolację a i cena fajna! :tak:



Claudusia to normalne... Ja też ryczałam całą końcówkę... hormony szaleją.
Co do ubranek mój malutki też był mały jak się urodził... Miał tylko 50cm, I pasowały na niego ubranka od 50-56. 62 niemal na pewno możesz jeszcze pochować bo będą sporo za duże.


Sun
dobranoc!!


Necia a ja wiem... możesz spróbować ale ostrożnie z tym bo nie wiesz czy mała nie będzie miała alergi na mleko. Daj jej z 3 łyżeczki i obserwuj przez kolejne 2 dni. Jak nic nie będzie to dasz więcej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry