reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

no tak sama sobie dopasujesz czxas pracy i bedziesz z małym, życze powodzenia i ogromnych zysków :-)
Ja za miesiąc juz wracam do pracy, do konca roku to torche mama, teściowa i mój tato, no mąz beda |Ady pilnować ale od stycznia nie mam wyjscia i musze iść dowiedziec sie o żłobek, serce mi peka jak o tym my sle ale nie mam wyjścia, bo nie mogę znaleźć opiekunki na 10 dni w miesiącu , bo raz ze mało wyjdzie za miesiac kasy a 2 mieszkam sporo od miasta i dochodzi znowu dojazd, jestem w kropce.

a mój mąz po powrocie to jest cudowny, czuły i w ogóle stwierdziłam ze powinam częściej wyjeżdzać bo tak jest super, tyle ze bardzo tęskniłam i nie chce sie juz rozstawac- to było nasze pierwsze rozstanie odkąd sie znamy czyli od 8 lat bo my do tej pory ciagle razem :happy:
 
reklama
Tęsknota dobrze działa na związek.. ja nie mam gdzie wyjechać hehe :-)

Współczuję powrotu do pracy.. :-( <tulę> niestety takie są realia że trzeba podejmować takie decyzje..ja nie miałam przed ciążą pracy ani macierzyńskiego więc musiałabym szukać.. a nie wyobrażam sobie zostawić u kogoś Michała! Na szczęście zdecydowaliśmy się na działalność i tylko na 2-3h będę Michała podrzucać mamie chyba że dam rady z nim pracować przez cały czas, zobaczymy!
 
no i ja do tej pory nie miałam gdzie jechać :-)

Adusia juz sie obudziła i domaga sie mleczka, a ostatnio nikt nie umie ja butelka karmic tylko ja, nie wiem co jej sie stało, zreszta mocno marudzi przyjedzeniu butlą.
A mam pytanie dziewczyny bo moja mała robi kupke 4 razy dziennie !!! czy to normalne ????
 
Hej :-)
Natkusia czekam, więc cierpliwie :)))
Fifka ja też na Luteinie jadę :baffled: I ponoć to może też potęgować mdłości. Ale nic - trzeba to biorę grzecznie.
Lamiav hmmmmm… Jak masz na imię, bo nie pamiętam? A Ada śliczna panna! :tak:A z tymi mdłościami to ja już siły nie mam. Czasem po wodzie jest jeszcze gorzej… Otwieram lodówkę, żeby coś zjeść i choć lodówka pełna na nic nie mam ochoty :eek:
Pyscek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A w ogóle mam pytanie do dziewczyn, które mają córki - czy Wy też miałyście okropne mdłości w ciąży? Bo dzisiaj wyczytałam, że są badania, które wskazują na to, że jak przyszła mama ma silne mdłości, spowodowane dużą ilością bety, to jest szansa na poziomie bodajże 55,6% na urodzenie córki. I już sama nie wiem... Zaczynam się wahać. Bo może jednak córę mam pod serduchem? :-D
 
Hej
Aż mi głupio,że tak mało zaglądam ale mała w całości pochłania mój czas.Karmienie udało nam się opanować,nadal walczymy z kupkami,ale herbatka pomaga,mała chętnie pije,i widać,że oprócz mojego mleka chce jej sie pić.W pon była u Nas położna-super babka,okazało sie,że pracuje w szpitalu gdzie rodziłam i doskonale zna naszą historie...
Mała ładnie przybiera na wadze.W pon ważyła 3360 g.
Z dnia na dzień się zmienia,koniecznie musimy się zmobilizować i foteczki porobić,ale jak mamy ją tak na.codzień to jakoś nie myśli się o zdj.
Dzisiaj mała ślicznie spała,zasnęła o 22 potem pobudka o 2 i o 5 i nawet bez.rewolucji brzuszkowych,oby tak dalej...
Jeżeli ktoś nie ma.dostępu do albumu to proszę wysłać zaproszenie a ja.zaakceptuje,postaram sie dorzucić jakieś nowe fotki
 
Aga: ja mam na imie Dagmara, :-)
Wiesz co ja mam taka swoja teorie, ze jak sa wymioty i duze mdłości to bedzie chłopaka, a jak lżej sie ciązę przechodzi to dziewczynka bedzie, ale to tylko ja tak mowie. JA miałam mdłości jakies2 tygodnie i nie były jakies straszne, jadłam wtedy przewa znie ser biały na rózne sposoby, a maz wyczyhtał ze gotowane ziemniaki mają jakis składnik ktory zmniejsza mdłości.
miq: normalne ze nie masz cxasu bo musisz posciwcic go córce, wiec sie nie przejmuj, jak juz opanujesz wszystko i unormuj ci sie dzien tobedziesz miała wiecej czasu,, chociaz im dziecko wieksze tym czasu wiecej trzeba mu poświęcić, Zaraz zobacze zdjecica Lilianki
 
Lamia mnie od mięsa, wędlin, serów zupełnie odepchnęło.
Jadam zupy, czasem kisiele i budynie, jajka na twardo (kocham), trochę warzyw i owoców, ale nie dużo i piję mleko / trochę wody, ale z czymś - z sokiem, z miodem. Czasem płatki kukurydziane lub serek waniliowy. A gotowane ziemniaki są moim wybawieniem - często je gotuję i jem same z masełkiem.
 
aga" a to moze i to prawda z tymi ziemniakami, ja na sobie za bardzo nie wyprobowałam bo mi zaczęły mdłości przechodzic jak kupiłam witaminy femibion natal clasik, zresztą jem je do dziś

miq: Lilianka jest śliczna ,taka kruszynka , moja ada to mi sie olbrzymia teraz wydaje :-)
 
A to na pewno jest różnica,ale z dnia na dzień się szybko zmienia,nawet nie wiem kiedy jej rzęski pociemniały a gapię się na nią cały dzień.Mała to w 100 % czysty tatuś,no siusiaczka jej brakuje:-D
 
reklama
Do góry