reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Bry :-)

Ma_g no to super! W końcu opuści nas tęsknota ;-)

Lili zaproszenie extra! :tak: kurcze.. ale pociechy rosną :szok:

Kasia nie pomogę.. może najlepiej dowiedzieć się u pediatry?

Żoneczko udanych zakupów :*:*

Necia dla mnie bomba (to co wysłałaś) .. aż mi troszkę przykro że ja takiego kubeczka nie dostałam a większość ma :-( to taka fajna pamiątka..

Lam gdzie Ty jesteś?!?!?! Tęsknie.. :-( Sleep??

Dziękuję dziewczynki już za zainteresowanie sklepem :-) mam w sobie takiego powera, że nie ma opcji żeby się nie udało :-D a związku z tym, że mam kupę roboty a mało czasu i jeszcze Michała obok siebie.. mogę mniej tu bywać za co z góry przepraszam :*
 
cześć kobietki co się tu ostatnio działo, jak miq sobie radzi w roli mamy i jak jej maleństwo? Kto mi streści ostatnie 2 tygodnie.
A ja wypoczęłam, nalatałam sie po sklepach, wysoałam sie 3 nocki bo siostry zabierały Adę do siebie do łóżka na noc i spałam jak niemowlę bo wiedziałm ze mała jest za sciana i mogłam spać spokojnie. Prawie nic tm nie kupiłam drogo jak sie przelicza na złotówki, siostry kupiły Adzie ubranek trochę, a ja za 500 zł kupiła w sumie jedne spodnie, buty, koszulki dla męża i Seby, pare par gaci i w sumie tyle:-). Ale sam wyjazd byl super pomysłem, samolot mi sie podoba i moge latac codziennie, Ada w dwie strony była grzeczna , spała prawie cały lot, a były dzieciaki co sie tak darły ze szok, naprawde mam cud nie dziecko :-).
Siostry mi Ade rozpieściły nosiły ją na zmienę na rekach, ale nie miałam serca im zabraniać bo one ja uwielbiają, w koncu to ich jedyna siostrzenica. tylko teraz ada chce na raczki non stop.
Mało co zobaczyłam bo to miasteczko co siostry mieszkają male i właściwie nie ma co oglądać. A bylismy w m ieście Szekspira, w motylarni .

natkusia: wołasz mnie i juz sie melduję :-D, co u was jak młody ?

A ZMIENIŁAM HASŁO W ALBUMIE, TERAZ HASŁO TO MOJE IMIĘ
DSC_1307.jpgAdusia z motylkiem
 
Ostatnia edycja:
moja Lam!!! :*:* noż nareście Obiboku! :-p:-D ależ się cieszę że już jesteś!

U nas wszystko ok :-) z mężem prawie brałam rozwód ale w miarę wróciło do normy, otwieram sklep internetowy z art. dzieciecymi :-) a Michał.. jest cudowny i nie sprawia problemów :tak: ale ma prawdopodobnie skaze białkową i jutro idziemy do lekarza :-(

a co do reszty hmmm..
Gosienka od Neci biedna ma zapalenie oskrzeli :-(
u Miq ok ale wiadomo, bardzo rzadko wchodzi.
Sleep też rzadko bywa, Fifi ostatnio był biedny chory..
Dziewczyny od Lili i Ewiki przygotowują się na roczek :-)
Aga i Sun liczą dni ciąży i nie umią doczekać się końcówki, szczególnie Aga z mdłościami..
Ma_g nie ma czasu wchodzić ale wczoraj pisała, że obiecuje być codziennie wieczorem :-)
kasia.natka walczy z małą i butelką.. za bardzo nie chcę załapać i będzie wprowadzać gluten
u Żoneczki mej (Fifki) wszystko ok, starają się nadal o bobaska a Konrados rośnie :-)
u Fasolci lepiej z nockami :-) i pięknie dogryzła mężowi o łysinie także wygrywa :-D
aaaa Pyscek dzisiaj idzie do gin.. ostatnio widział pęcherzyk także czekamy i trzymamy &&&& żeby była dzidzia!

Chyba wszyscy ufff :-D

a jak tam Twoja królewna? Zarzuć fotosem!
 
natkusia: o dziekuje kochana za skrót , wiecej fotek w albumie w moim suwaczku
Co to sie działao u ciebie i męza ? A sklep no ile nowości daj linka chcę zobaczyć co za cudo stworzyłaś :-).
O przykro mi ze Michas ma tą skaze, ale bpodobno dzieci z tego wyrastają także trzymam kciuki zebu szybko mu przeszło. Moja Adusia jak przyleciałyśmy do Anglii tez była chora katar miała straszny i musze z nią do lekarza do kontroli iść, czy nic tma jej sie nie dzieje, bo ma kaszelek.
Moja mała sobie spi i popierduje przez sen :-p
Fajnie byc w domu ,jak to mówią wszedzie dobrze ale.... :-D

Neciuszka: oj biedna Małgosia, oby szybko wyzdrowiała,
Miq: gdzie moge twoje maleństwo zobaczyć, bo jestem bardzo ciekawa ?
sleep: no i mój zięcio chory i ja nic o tym nie wiem, toż bym balonem przyleciałą skoro spadochron sie nie srawdził , oj moja droga nie zawiadomiłas mnie , masz minusa od swojej swasi, melduj mi tu jak Filipek sie czuje
Aga: na mdłości to ja mnie mam rady , pić wode chyba tylko pomaga,
sun: tyle czekałaś na dzidzie wiec teraz pewnie przezywasz każdy dzien ciazy z wielkim namaszczeniem , a juz nie długo bedziesz ze swoim maleństwem
magdalena: żonao moja jak sie miewasz, co u ciebiek, jak Bartus dawno go nie widziałm , czy taki przystojny jak zawsze ?
kasia.netka: jak ten gluten wprowadzasz, bo i umnie chyba by juz trzeba było ?
fifka: jak starania idą, jest szansa ze w tym roku sie uda ?> i jak Konradek sie miewa?
fasolcia: ni skoro sie odgryzłaś męzowi znacvzy to ze juz on nie ma nad taba takie władzy jak wczesniej, postaw sie a on bedzie twoim poddanym , wierze w ciebie i twoją siłę. Pozdrowienia i całuski dla Łucji
pyscek: trzymam za ciebie mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
No dokładnie, najlepiej w domu :-)
Jaaa ale Ada jest słodka :-) :* zaraz lecę do albumu!!
Ajj wiesz.. od porodu z małżowiną źle ale okazało się że Łoś zazdrosny jest o Michała :confused2: ale to też moja wina bo cała miłość i zainteresowanie przelewałam na Młodego a o mężu zapominałam :zawstydzona/y: poprawiłam się i już jest lepiej :-)

Co do sklepu to jestem w trakcie, zaczynam od 2 listopada.. Jak będę miała gotowe to ujawnię ;-)
 
o widzisz, faceci nie powiedzą o co chodzi tylko tak w sobie noszą te swoje mysli, dobrze ze wiesz o co chodzi i jest lepiej, a cóż poradzić ze cała miłość na dziecko sie przelewa, skoro nasze dzieciaki są takie słodziuchne:-), trudno podzielić uczucia po równo na wszystkich.
a jak wpadłas na takie pomysł ze sklepem ,czy wczesniej o tym myslałas?

Za mną i Adą podobno młody tęsknił, mąz mówił ze juz nie mógł sie doczekać kiedy wrócimy, stwierdził ze bez nas w domu jest pusto i nudno :-)
 
reklama
Nie dziwię się że mąż tęsknił za takimi kobietkami ;-)

No ja chciałam otworzyć działalność i myśle od 2 lat i w końcu wymyśliłam :tak: chciałam już w ciąży no ale znowu małe dziecko itd.. Michu już jest fajny więc ja już zaczynam :-) obadałam rynek, mam umowę z hurtownią no i będę działać :-) będę też sprzedawać na allegro. Najważniejsze, że będę z Małym :-)
 
Do góry