reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Sun prześliczny brzuszek!!! :* Jeju jak szybko ci urósł!! Ja taki miałam koło 26 tygodnia dopiero :-D faktycznie już nic się nie ukryje!


Kwiatuszku jak samopoczucie???


Aga
o tym samym myślałam jak byłam w ciąży... to na pewno wymyślił facet :dry: ja nigdy nie czułam się tak bardzo chora jak byłam w ciąży.... ale spokojnie! Już coraz bliżej kresu twoich męczarni! Ja dodatkowo łykałam końskie dawki duphastonu co podobno potęgowało mdłości więc ciesz się ze nie musisz nic łykać i ciąża przebiega dobrze :*



Eveke współczuję tego fenoterolu.... oj ja się go nałykałam... i na samą myśl mam ciarki na plecach! :szok: ale widzę że dostałaś osłonowo isoptin to może nie będziesz go tak źle znosić... Trzymam kciuki kochana za ciebie i twojego małego bąbelka! :* niestety musisz swoje wyleżeć....


Lily
witaj!!! Jak fajnie że wpadłaś :* jeju biedna Julcia... ucałuj ją w bolącą bródkę ode mnie :*


Ewika Lily ależ fajnie!! Ja się nie mogę doczekać aż mały będzie miał roczek! Też zrobimy wtedy imprezkę! :-p Ja tam czytam i notuję sobie w głowie pomysły na zabawki :-D



Miq
i jak tam? Jak wam karmienie idzie?? te pierwsze dni są strasznie pochłaniające :-)



Fasolka Sleepy
where are you??? :*



Żoneczko
jeszcze czasem mogą być gorsze dni ale pamiętaj że wszystko się unormuję :*
Kurcze super pomysł!!! Mój M chciał założyć sklep z artykułami zoologicznymi! Ale na razie się wstrzymaliśmy... daj linka jak już powstanie a może też zrobie jakiej zakupy na święta dla małego! :-D
Biedny Michałek... :-(


Necia jak już znajdziesz pomysł na zajęcie to daj znać :-p ja wcześniej miałam pomysł zeby wziąć pod opieke jeszcze jedno dziecko ale chyba nie wyrobie...
 
reklama
Aaaa kuku (jak to mowie do mojego syna). postanowilam sie poprawic i wiecej nie grzeszyc a wiec moje kochane obiecalam sobie przed swoja skromna osoba, ze co dziennie wieczorkiem zajrze tu do Was i napisze choc jednegoo posta, no i jeste....

Lilly Ewika jak ten czas szybko zlecial! wasze ksiezniczki juz koncza roczek. Zabieraja sie do chodzenia??? no i wpsolczuje siniakow, Bartek jeszcze nie zaliczyl ale upadkow juz kilka bylo :p

Eve biedna Ty! lez i sie w ogole nie ruszaj! nacierpisz sie ale i tak najwazniejsze jest dzieciatko :* jesli chodzi o fenoterol to wspolczuje :/ nie bralam tego duzo ale bardzo zle znosilam.

Natkusia gratuluje zaparcia! na pewno bede jedna z wielu klientek :p

Necia jak tam Malgonia??

Fifka co tam u Ciebie w ogole?? jak starania??
 

kasia natka
a jak twoja Misia lepiej coś z tym spaniem dzisiaj było?
no jest poprawa bo wczoraj co prawda obudziła kilka minut po odłożeniu do łóżeczka ale tatuś szybko poszedł i ululał w 10 minut a dziś obudziła się jakieś 40 minut po odłożeniu ale bez brania na ręce poszumiałam, pogłaskałam i zasnęła w kilka minut

co do butelki to dziś też porażka :-(

kobietki napiszcie jak wprowadzałyście gluten pliiiissssssss
 
Hej dziewczonki :)

Ewika
no ten słonik jest bardzo fajny, mi się podoba. Julka pewnie uzbiera jakieś pieniążki więc pewnie sama się na tego słonika zdecyduję, bo bardzo mi się podoba.
Tu są jeszcze inne fontanny z piłek, też wydają się być całkiem ciekawe
Playskool Fontanna Z Piłek 39069 - Ceneo.pl
FISHER PRICE DINO Z WYSKAKUJĄCYMI PIŁECZKAMI 24h (2722307697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

My od siebie kupiliśmy taki stolik
STOLIK STOLICZEK EDUKACYJNY INTERAKTYWNY (2710534574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No i jeszcze coś co moge bez wahania polecić, jeśli Twoja Lilianka jeszcze nie ma, to jeździk pchacz, Jula ma taki w domku
Jeździk Kubuś Puchatek KIDDIELAND 32656 (2708576104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ma w sobie mnóstwo bajerów, skrętne koła, i bagażnik, który Julia uwielbia. Szczerze jeszcze nie było zabawki, która by ją tak zajmowała. Ona dzień zaczyna i kończy na męczeniu tego samochodzika :tak: Oczywiście mi to odpowiada bo sporo się nim bawi ładnie sama na podłodze :) Na prawdę polecam.

Neciuszka
zdrówka dla Małgosi życzę :* Ja też ostatnio kombinuję jak tu dorobić w domku, ale za dużo możliwości nie ma... bardziej ze względu na to, żeby mieć jakieś zajęcie w końcu, bo już trochę mi odbija samej w domu. Ale na razie małej zostawiać nie chcę, póki mamy taką możliwość.

eve ojoj, Ty to masz biedna przeboje :szok: współczuję straaasznie... na szczęście już bliżej niż dalej :tak: trzymam kciuki żeby już teraz było z górki :)

Natkusia
ja też chcę linka do Twojego sklepu :-) też może będę robiła zakupki :tak: ale masz faaajnie :-) zawsze to jakieś ciekawe i miejmy nadzieję dochodowe zajęcie dla Was :tak:

Aga współczuję złego samopoczucia:dry: jeszcze jakieś 2-3 tygodnie i miejmy nadzieję że już będzie po ;-)

Fifka
Julcia ucałowana :tak: ale w zamian i Ty musisz dać całusa Konradkowi :-)

A to nasze zaproszenia, jutro z rana je usunę ;-)
 
kasia ja najpierw skubałam jej bułeczkę chlebek potem zjadła dwa dni pod rząd mannę na podwieczorek nic jej nie było to je normalnie

lily to u mnie chodzi bardziej o kasę żeby coś więcej było, ale ciężko coś wymyśleć. żebym to pisanie miała systematycznie i powoli to mogło by być. zaproszenia przepiękne :) i już notuję w głowie pomysły na prezenty na roczek ;) nas teraz czeka zakup fotelika większego i krzesełka do karmienia, a że to już natychmiast nie musi być to poczekamy do mikołaja może dostanie ;)

magdalena głaskam po głowie za poprawę :-) Gosia rośnie jak szalona cuduje coraz bardziej, męczy ją to choróbsko zjadła teraz i tak kaszle że się nie kładę chwilowo.
 
Lily Konradem ucałowany! Kurcze ja bym kupiła dla Konrada tego Pieska uczniaka z FB bo wiem ze nim na pewno będzie się bawił. On ma taką gadającą (w języku niemowląt :-D) żyrafkę która gra. Mały ją uwielbia i potrafi z nią tak gaworzyć godzinami :-p A te rzeczy które pokazałaś są super! Ja muszę dla Konrada pchacza kupić bo już na tyle stabilnie chodzi ze powinien dać radę :-)

A zaproszenia boskie!! Też podobne zamówię na roczek :-D Będzie impreza!!


Kasia ja dawałam Konradowi po kawałeczku bułeczki lub chlebka z masełkiem. No i na wieczór zrobiłam mu kasze manne do jedzenia. Nie zareagował na to alergicznie i od tamtej pory je manne na noc codziennie. Miał wtedy jakieś 5.5miesiąca. :tak: (manne jak skończył 6 mies.) Ja nie bawiłam się w te mieszanie po łyżeczce manny w obiadkach...


Magdalena witaj kochana :* A starania dobrze! Czekam na @ która powinna być jakoś sobota niedziela. Jak nie przyjdzie to w poniedziałek testuję :tak: Mam jakieś dobre przeczucia no ale zboczymy :-D A co u ciebie???



Necia :* Jak katarek malutkiej? Mam nadzieję że już lepiej :*



Żoneczko
:*******************



Ja zaraz jadę na zakupy z mężem!On musi kupić sobie buty - jakieś adidasy bo jego się rozpadają...) a ja spodnie bo mam tylko jedną pare jeansów.... No i chce kupić dla małego komin na szyjkę na zimę do kompletu z czapą :-D
 
Cześć dziewczynki :-)

Fakt brzuszek jest już widoczny i dzięki Bogu, że mam już spodnie ciążowe... bo chociaż czuję się komfortowo ;-)

Fifka udanych zakupów.... :-) ... widzę, że tempka u Ciebie wysoko :tak:
 
reklama
Do góry