reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Sorbus piękne wymiary dzidziolka:)) A powiedz chciałaś dziewczynkę??

Monia bardzo chciałam tak bardzo ze czasem się bałam czy nie za bardzo i jak zareaguje jak bedzie chłopczyk ale na szczęście juz sie nie musze zastanawiać :)

Dziewczyny dzięki za gratki i ciepłe słowa

Created - jezu nie wiem co powiedzieć :((((
 
reklama
Widocznie tak musiało być :(
Dostałam plamień, pojechałam prywatnie do lekarza i okazało się, że Maleństwo jest za małe o ok. tydzień..
Lekarz nie pozostawił mi nadziei, w poniedziałek mam kolejną wizytę.
Plamienia ustały, ale po tym co się dowiedziałam, nie umiem być dobrej myśli..

Najgorsze przede mną...
Trzymajcie się wszystkie i życzę Wam samych wspaniałych rozwiązań...
 
Ostatnia edycja:
Create, no to do jasnej cholery nic nie jest jeszcze przesądzone!! Za małe o tydzień to niewiele!! Lekarze się poza tym mylą. Więc trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę!! A TY NIE TRAĆ NADZIEI!! Plamienia w ciąży przecież się często zdarzają!
 
created - lekarze to tylko ludzie a sprzęt też się może mylić :tak: Skoro nic nie jest przesądzone to uszy do góry :tak: plamienia się zdarzają, ja z Karolą plamiłam w 17 tc i lekarze stwierdzili poronienie - cóż - pomylili się :sorry: Karola ogląda teraz bajkę w tv. Nie panikuj bo nerwami możesz dopiero maleństwu zaszkodzić :tak:
 
Witam ...

u mnie dziś totalny brak weny do czegokolwiek ... mogłabym spać, spać i ... spać ;-)
ale muszę wziąć się w garść, bo sterta garów czeka ... o magisterce nie mówiąc :baffled:

Ewelinka, trzymam mocno &&&, żeby krwiak się szybciutko wchłonął ... albo przynajmniej nie urósł ... dzidzia silna i na pewno sobie z intruzem poradzi !!!
Created, ja też mam nadzieję, że jeszcze nic straconego ... usg ma dużą granicę błędu :tak: w pierwszej ciąży miałam duże przeskoki ... w 6 tyg ciąża ponad tydzień młodsza od terminu, w 13 już 5 dni starsza, na połówkowym znowu ponad tydzień młodsza, a w 34 tyg już ponad tydzień starsza od terminu ... i lekarka mówiła, że takie 'odchyły' są normalne, więc wierzę, że u Twojego maleństwa wszystko jednak w porządku :tak:
krakowianka, cierpliwości ... już niedługo będziesz miała swój brzuchol i kopniaki :-) w sumie najzabawniejsze tuż przed Tobą - leżenie w łóżku i zastanawianie się, czy to pierwszy ruch maleństwa, czy wzdęcia ;-)ech ... ale M miał ze mnie ubaw w tym okresie :zawstydzona/y:
sorbuś, baardzo się cieszę, że będziesz miała swoją upragnioną córeczkę !!! i super, że zdrowa jak ryba :-):-):-)
 
Created- Kochana główka do góry:tak:
plamienia? bywają w ciąży. U mnie to nawet nie było można tego nazwać plamieniami, mi ciekło po nogach jak z kranu i co? I z Maciusiem było wszystko dobrze:tak:
Tydzień młodsze? No i co w związku z tym? Dzidziuś nie zawsze musi odpowiadać wymiarom:tak: i żadne mi tu odchodzę!!!
Jestem myślami z Tobą :** i życzę Ci takiej nadziei jaką ja miałam z Synkiem :))
Bo pamiętaj, kto jak nie Ty ma wierzyć w twoje Dzieciątko!!!
 
CREATED - kochana w takim razie nie łam sie!!!! Tak jak pisza dziewczynki - lekarze sie myla!!!! Musisz byc dopbrej mysli, tymbardziej ze plamienia ustały!!!! Trzymam &&&&&&&&&&&&& z całego serca!!!!!
 
reklama
Do góry