reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Created nie gniewaj sie słonko ale ja tam brzusia nie widze płaściutki jak deseczka ;-):zawstydzona/y: albo ja slepa jestem i żle patrze

Ewela ja ciągle o tobier myslę i pytałam na innym wątku oj pytałam :tak::tak::tak: trzymam mocno kciuki za dzidziusia żeby sie nie dał jakiemus tam byle krwiakowi - trzymaj się kochana

Poza tym u mnie wizyta ok - córcia potwierdzona na 100 % przez drugiego lekarza :tak::tak::tak: takze jestem mega happy bo jest zdrowa i waży juz ponad 700 g i ma ok 30 cm - juz się nie moge doczekac kiedy ja zobaczę :zawstydzona/y:

Potem doczytam skarby resztę wybaczcie ale musze robić :zawstydzona/y:
 
reklama
Ewelina - to, że nikt nie pyta, nie oznacza, że nikt nie myśli... wiesz, jaki tu czasem młyn. Wierzę, że krwiak zniknie. A Ty mów swojemu Maleństwu, że wiesz, że jest silne i że w nie wierzysz. Będzie dobrze. :*

Sorbuś - no to super rozmiary już Twoja Córcia ma. :D

A my mamy 16 tc. Niby już, a z drugiej strony - dopiero. Dla mnie dziwny czas, bo jakby faza niedowierzania, że w ciąży jestem. Niby piersi nabrzmiałe, ale brzuch tyle, co urósł - urósł i stoi w miejscu i ani drgnie. Maleństwa jeszcze nie czuję... Eh... nie mogę się doczekać, aż wyskoczy mi wielka piłka i wreszcie porządnie poczuję ruchy mojego Cudu...
 
SOL, to nie krwiak się spłaszcza, krwiak powoduje ucisk na pęcherzyk ciążowy i go spłaszcza...

Krakowianka, wiem jaki tu czasem "młyn", dlatego nie mam do nikogo pretensji...


Dzięki dziewczyny...
Ja wierzę, że będzie dobrze, ale ciężko mi o uśmiech, kiedy wiecznie kłody pod nogami...
 
Ewelinka ale potakich kłopotach ZAWSZE świeci słonko! I Ty zdecydowanie na to słonko zasługujesz!!!! I dlatego będzie dobrze! Zreszta wiesz zbiorowe kciuki czynią cuda:))

Sorbus piękne wymiary dzidziolka:)) A powiedz chciałaś dziewczynkę??

Krakowianka jak zacznie kopać i włazić z nóżkami i rączkami w dziwne miejsca to poczujesz się w ciąży:))

A ja dziś wkońcu jako tako mogę się skupic na pracy i nadrabiam:)
 
ewelinko - przepraszam, źle zrozumiałam :sorry: Ale jeśli maleństwo rośnie i się rozwija prawidłowo to chyba jest ok? Przepraszam nie znam się nigdy krwiaka nie miałam :sorry: Trzymam kciuki żeby się wchłonął mimo wszystko i dał maluszkowi i tobie spokój :tak:
monia - jak się czujesz mamuśku? :-D
sorbuś - to idziemy prawie równo z wagą dziewczyn :-D
marylka - jak się czujesz dzisiaj?


A ja właśnie byłam w aptece po zamówione leki ale okazało się że połowa nie dotarła i muszę czekać chyba do jutra jeszcze na fakturę bo tych co przyszły bez faktury też odebrać nie mogę :dry: Za to w budce z drobiem zamówiłam sobie u pani kurczaczka na jutro. Bo oni przywożą świeżutkie mięso o 7 rano i już wtedy jest tam kolejka jak pieron a bym musiała Karolę o 6.30 budzić żeby iść i się załapać żeby coś jeszcze kupić. Ale że ja ciężarna to mi pani odłoży i mogę sobie do 14 odebrać spokojnie i się nie martwić o kolejki :-D Zresztą już kilka razy tak zamawiałam nie o ciążę a o Karolę bo nie miałam po prostu jak z nią wyjść a pani bardzo miła zawsze mi odkładała :-D A mam pewność że nie kupuję mięsa które leżało kilka dni :tak:
 
Sol ja sie czuje dobrze tylko że kurna grzejniki mi cos nie grzeją i jest zimno !!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrr kamil mi przed chwila odpowietrzył ale na razie i tak jest zimno dobrze ze mam termofor to trzymam na kolanach :)
 
To nie fajnie :no: My odpowietrzyliśmy już we wrześniu grzejniki jak zaczęli grzać. Wczoraj musiałam odkręcić jeden żeby Karoli kilka par butów wyschło - niestety dopiero jak się rozkręciło na 5 dzisiaj to coś się ruszyło - chyba się woda zastała :-p


Marcin do mnie właśnie zadzwonił że mają zaj... w pracy i że już ledwo na nogach stoi. I obiecał że jak wróci to ja sobie będę mogła ciepły prysznic zrobić na te plecy :-p Bo chodzić mogę spokojnie, nie boli motorycznie ale jak tylko próbuję dotknąć skóry to jakby mi ktoś kwasem polał :-(
 
Sol jak to ładnie brzmi:))
Ja czuję się dobrze:) Bolą mnie tylko piersi jak narazie... Ale to akurat mnie cieszy:))

Marylka bidulko wiem coś o marznięciu w pracy:( Współczuję:(( Mam nadzieję że coś ruszy i będziesz mieć cieplo!
 
reklama
Witam Kochane:happy2:

Ewelinko myślimy o Tobie i trzymamy mocno kciuki musi być dobrze!!!

Ja dzisiaj lecę do pani doktor ginekolog-endokrynolog. Idę do niej drugi raz ale będę chciała być do końca. Jutro za to mam wizytę w lux medzie też u ginka i będę chciała z nim pogadać żeby wypisywał mi skierowania na badania. Mam nadzieje, że nie będzie się krzywił... :dry: W końcu za to płacę i mi przysługuję.
Teraz czekam na Miśka i jedziemy na uczelnie bo babka z angielskiego nie chciała wpisać mi zaliczenia i muszę załatwiać... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ogólnie czuje się (nie zapeszając) coraz lepiej tylko zgaga mnie męczy kolejny dzień:tak: Już nie mogę się doczekać kolejnego usg, jutro się na nie zapiszę a wypadnie to w pierwszym tygodniu listopada bo wtedy będzie 12 tydzień. Ale wiem, że wszystko będzie dobrze:happy2: Dzidzia przez cały czas daje mi o sobie znać, że rośnie i nie zakładam, że miałoby być coś nie tak, Musi BYĆ DOBRZE:happy2::happy2:

Sol już nie długo przyjdzie ten pas to może CI ulży??? Oby... :-:)-( Ja też cierpię bo boli mnie kręgosłup a teraz coraz gorzej jest...

Created ładny brzusio:happy2:

Krakowianka ja też nie mogę się doczekać ruchów ale jeszcze trochę tygodni oczekiwań przede mną w porównaniu do Ciebie:happy2:

Przepraszam, że wszystkim nie odpisałam, ale zapomniałam a już zaraz wychodzę:zawstydzona/y:
 
Do góry