reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrok trybunału ws aborcji - opublikowane uzasadnienie

reklama
Populistyczna retoryke i łacinę usłyszysz jedynie podczas straju "Kobiet".
Mam niepokojące wrażenie, że komuś odjechał peron. Naprawdę, jeśli stosujesz takie określenia i propagandę, istnieje cała masa miejsc, gdzie można hulać. Tutaj kobiety przezywają prawdziwe tragedie (tak, dokonanie terminacji ciąży jest absolutną tragedią dla rodziców - w większości, zaznaczę, aby nie być posądzoną o generalizowanie). Mówienie im, że zabijają dzieci, jest obrzydliwe.
 
@Jarzynka ile niepełnosprawnych dzieci urodziłaś?
@Jarzynka albo ilu niepełnosprawnym dzieciom, ich rodzinom pomoglas poprzez choćby wpłatę pieniędzy? Wydaje mi się że żadnej.. zapewne działasz jak nasz rząd..potrafią duzo szczekać ale pomocy żadnej. Ba! Potrafią nawet bez mrugniecia okiem okraść z 1%🤬
 
Mam niepokojące wrażenie, że komuś odjechał peron. Naprawdę, jeśli stosujesz takie określenia i propagandę, istnieje cała masa miejsc, gdzie można hulać. Tutaj kobiety przezywają prawdziwe tragedie (tak, dokonanie terminacji ciąży jest absolutną tragedią dla rodziców - w większości, zaznaczę, aby nie być posądzoną o generalizowanie). Mówienie im, że zabijają dzieci, jest obrzydliwe.
Zabijanie jest faktem.
To nie magiczne zniknięcie człowieka.

Nie jestem za wyrokiem sądu. Jestem za pozostawiemiem wyboru rodzicom. To oni będą musieli żyć z tym wyborem.

Ale nie jestem za zabijaniem dzieci z prawdopodobieństwem występowania wad.

Jednak nie mogę przejść obojętnie za wpisami promującymi aborcje na życzenie w każdym wypadku. To już szczyt egoizmu ze strony matki, ojca.
 
@Jarzynka albo ilu niepełnosprawnym dzieciom, ich rodzinom pomoglas poprzez choćby wpłatę pieniędzy? Wydaje mi się że żadnej.. zapewne działasz jak nasz rząd..potrafią duzo szczekać ale pomocy żadnej. Ba! Potrafią nawet bez mrugniecia okiem okraść z 1%🤬
Dali przecież 500+. To powinno wystarczyć na wszystkie wizyty u specjalistów, rehabilitacje czy sprzęt specjalistyczny
 
reklama
Do góry