reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrok trybunału ws aborcji - opublikowane uzasadnienie

Nie, mowie o wszystkim.
To dlaczego napisałaś, że wykonano kilkaset aborcji z powodu podejrzenia ZD ???
Kłamiesz i manipulujesz nie uwzględniając ważnych okoliczności.
Jak na przykład tego, że cytowana przez Ciebie ustawa jest z początku lat dziewięćdziesiątych i w ciągu trzydziestu lat ultrasonografia poczyniła OGROMNE postępy. Teraz prawdopodobieństwo wystąpienia wad diagnozowanych na podstawie obrazu USG graniczy z pewnością.
 
reklama
To dlaczego napisałaś, że wykonano kilkaset aborcji z powodu podejrzenia ZD ???
Kłamiesz i manipulujesz nie uwzględniając ważnych okoliczności.
Jak na przykład tego, że cytowana przez Ciebie ustawa jest z początku lat dziewięćdziesiątych i w ciągu trzydziestu lat ultrasonografia poczyniła OGROMNE postępy. Teraz prawdopodobieństwo wystąpienia wad diagnozowanych na podstawie obrazu USG graniczy z pewnością.
Podałam wyrywek konkretnych danych z raportu eKAI.
Mogę zacytować całość jeśli to kogo interesuje.
 
Teraz prawdopodobieństwo wystąpienia wad diagnozowanych na podstawie obrazu USG graniczy z pewnością.

O sama stwierdziłaś, ze "GRANICZY" a nie, ze jest pewne. Choćbym na tej podstawie mialo byc zabite jedno zdrowe dziecko to dla niego będę przeciwnikiem aborcji w każdym wypadku podejrzenia chorób.
 
O sama stwierdziłaś, ze "GRANICZY" a nie, ze jest pewne. Choćbym na tej podstawie mialo byc zabite jedno zdrowe dziecko to dla niego będę przeciwnikiem aborcji w każdym wypadku podejrzenia chorób.
Ty nie rozumiesz , że musi być potwierdzenie amniopunkcja jeżeli chodzi o wady genetyczne, a jeżeli obraz USG jest nieprawidłowy typu nerka na wierzchu, albo brak mozgu to wystarczy, aby dokonać terminacji.
Nikt nie usunie dziecka nie mając pewności.
 
Dzielę się informacjami z życia prywatnego na tyle ile chce. Więc rób to o czym mówisz i nie zagladaj innym ludziom w życie.

Okej i na podstawie twojej osobistej wiary, przekonań, wszyscy maja byc cicho w temacie abocji z powodu wad. Pępek świata :)
Masz prawo zachować prywatne sprawy dla siebie i tego nie podważam. Jednak w dyskusji nawiązując do niepelnosprawnosci własnego dziecka wolałabym widzieć konkrety, a nie puste wypowiedzi.

Kobieto! Ja nie twierdzę, że wszyscy mają być cicho w jakimkolwiek temacie. Wymiana poglądów, własnych opinii jest ważna i na tym polega dyskusja. Ale istotne jest aby swoje przekonania obronić. Niestety obrońcy życia nie mają nic na poparcie poza głoszeniem głupot na zasadzie 'zabójstwo zarodka'.
Ja nie wchodzę z butami w życie innych osób, nie mówię niewierzącym, że mają wierzyć w Boga bo ja wierzę, nie mówię weganom, że mają jeść mięso bo ja je jem, nie mówię kobietom, że MUSZĄ zrobić aborcję bo ja jestem za jej legalizacją.
 
Polecam przeczytać wypowiedzi tej Pani na innych wątkach. Problem z pokochaniem własnego dziecka, strach przed szpitalem, dlatego mąż był tam z dzieckiem. Przecież to jest żywa wizytówka skutków życia w totalnej mgle.nie wiem jak się ma do tego głęboka wiara.. Hipokryzja totalna. Bardzo jej współczuję. Tym bardziej jestem ZA !
 
Ty nie rozumiesz , że musi być potwierdzenie amniopunkcja jeżeli chodzi o wady genetyczne, a jeżeli obraz USG jest nieprawidłowy typu nerka na wierzchu, albo brak mozgu to wystarczy, aby dokonać terminacji.
Nikt nie usunie dziecka nie mając pewności.
A nie rozumiesz, ze obraz usg nie daje pewności?
 
Polecam przeczytać wypowiedzi tej Pani na innych wątkach. Problem z pokochaniem własnego dziecka, strach przed szpitalem, dlatego mąż był tam z dzieckiem. Przecież to jest żywa wizytówka skutków życia w totalnej mgle.nie wiem jak się ma do tego głęboka wiara.. Hipokryzja totalna. Bardzo jej współczuję. Tym bardziej jestem ZA !
Problem z pokochaniem własnego dziecka a nas ma czelność umoralniać 😂 o matulu 😂

@Jarzynka skoro tak bardzo jesteś za rodzeniem chorych dzieci to dlaczego Twoje zostawiłaś kiedy Cię najbardziej potrzebowało i musiało być w szpitalu?
 
Polecam przeczytać wypowiedzi tej Pani na innych wątkach. Problem z pokochaniem własnego dziecka, strach przed szpitalem, dlatego mąż był tam z dzieckiem. Przecież to jest żywa wizytówka skutków życia w totalnej mgle.nie wiem jak się ma do tego głęboka wiara.. Hipokryzja totalna. Bardzo jej współczuję. Tym bardziej jestem ZA !
Aha..problem z pokochaniem/akceptacja własnego dziecka ale innym będzie kazała rodzić dzieci skazane na śmierć.. widzę syndrom Godek🤣
 
reklama
Do góry