reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyrok trybunału ws aborcji - opublikowane uzasadnienie

I śmieszy mnie trochę fakt, że ludzie są zdziwieni, że KK ma takie a nie inne stanowisko. Ma, bo mieć musi, to głosi, to dla nich świętość.

Aha..i świętość głosi, żeby księża gwalcili dzieci? Żeby w kościele głosili kazania, a po szli wyruc*ać kochankę, która jest z nim w ciąży, albo chłopca na plebani. Najpierw sami nawołują do nienawiści, a pózniej umywają rączki.

@Jarzynka dobrze..Ale jak ta wada się nazywa?
 
reklama
Aha..i świętość głosi, żeby księża gwalcili dzieci? Żeby w kościele głosili kazania, a po szli wyruc*ać kochankę, która jest z nim w ciąży, albo chłopca na plebani. Najpierw sami nawołują do nienawiści, a pózniej umywają rączki.

@Jarzynka dobrze..Ale jak ta wada się nazywa?
Ksiądz to człowiek jak każdy inny i wszędzie jest patologia. Jak widzicie, macie dowody to zgłaszajcie odpowiednim służbom.
 
No niby widać gołym okiem, a jednak ciągle jakieś pomyłki, więc jak to jest? Dziecko rodzi się bez rąk i nóg, lekarz nie widział. Lekarze uważają, że torbiel to dziecko i tak też obliczają. Oprócz tego, że obliczyli, że dziecko będzie kilo większe niż w rzeczywistości to jeszcze matka mogła się przekręcić. Usg dla mnie to za mało.

Pytacie po co robić teraz badania? To dla Was sprowadza się tylko do jednego? A operacja w brzuchu, a zaraz po porodzie?

W tym kraju tolerancja jest dla Muzułmanów, Żydów, Homoseksualistów... Powiedz coś złego o Muzułmaninie to Cię zjedzą, powiedz coś złego o Katoliku to brawa biją i dalej uruchamiają machinę nienawiści. Na każdym kroku jeździ się po Katolikach jak tylko się Wam podoba. Hipokryzja.
I śmieszy mnie trochę fakt, że ludzie są zdziwieni, że KK ma takie a nie inne stanowisko. Ma, bo mieć musi, to głosi, to dla nich świętość.
Pretensje powinno się mieć wyłącznie do polityków. Obrażanie uczuć religijnych, niszczenie Kościołów, profanacja świętości, z kolęd robienie przyśpiewek aborcyjnych jest obrzydliwa. Chcecie oddzielać KK od polityki, a same tego nie robicie.
Wiecie dlaczego w Polsce jest jak jest? Bo sami siebie niszczymy. Jedna strona lepsza od drugiej. Niedobrze mi jak tego wszystkiego słucham i czytam.

Polska jest krajem świeckim i to co KK uważa na temat aborcji powinno zostać w kościele, wśród wiernych. Dlaczego z góry te zasady mają być narzucone i obowiązywać ludzi którzy nie wierzą, ktorzy są innego wyznania?
No wybacz ale taka jest prawda, KK miesza się w politykę, miesza się w życie zwykłych ludzi narzucając swoje zasady, swoje wartości. Jakim prawem?
Tolerancja dla homoseksualistów mówisz? A to dobre. Chyba jednak żyjemy w innym kraju. Bo u nas mając kolorowa torbę można dostać wpier**. Taka tolerancja że nawet ślubu wziąć nie mogą w naszym chorym kraju.
A wiesz czemu się tak nawzajem niszczymy? Właśnie dlatego że władza do której miesza się kościół nastawia jednych przeciw drugim. I w dużej części to wina właśnie kościoła.

Tak, badania robiłam między innymi dlatego że wiem że śmiertelnie chorego dziecka bym nie urodziła i chciałam wiedzieć.
 
Polska jest krajem świeckim i to co KK uważa na temat aborcji powinno zostać w kościele, wśród wiernych. Dlaczego z góry te zasady mają być narzucone i obowiązywać ludzi którzy nie wierzą, ktorzy są innego wyznania?
No wybacz ale taka jest prawda, KK miesza się w politykę, miesza się w życie zwykłych ludzi narzucając swoje zasady, swoje wartości. Jakim prawem?
Tolerancja dla homoseksualistów mówisz? A to dobre. Chyba jednak żyjemy w innym kraju. Bo u nas mając kolorowa torbę można dostać wpier**. Taka tolerancja że nawet ślubu wziąć nie mogą w naszym chorym kraju.
A wiesz czemu się tak nawzajem niszczymy? Właśnie dlatego że władza do której miesza się kościół nastawia jednych przeciw drugim. I w dużej części to wina właśnie kościoła.

Tak, badania robiłam między innymi dlatego że wiem że śmiertelnie chorego dziecka bym nie urodziła i chciałam wiedzieć.
Władza pozwala na mieszanie się. Gdyby nie chciała to KK nie miałby nic do polityki. Także jak wyżej, pretensje do rządzących.
 
Polska jest krajem świeckim i to co KK uważa na temat aborcji powinno zostać w kościele, wśród wiernych. Dlaczego z góry te zasady mają być narzucone i obowiązywać ludzi którzy nie wierzą, ktorzy są innego wyznania?
No wybacz ale taka jest prawda, KK miesza się w politykę, miesza się w życie zwykłych ludzi narzucając swoje zasady, swoje wartości. Jakim prawem?
Tolerancja dla homoseksualistów mówisz? A to dobre. Chyba jednak żyjemy w innym kraju. Bo u nas mając kolorowa torbę można dostać wpier**. Taka tolerancja że nawet ślubu wziąć nie mogą w naszym chorym kraju.
A wiesz czemu się tak nawzajem niszczymy? Właśnie dlatego że władza do której miesza się kościół nastawia jednych przeciw drugim. I w dużej części to wina właśnie kościoła.

Tak, badania robiłam między innymi dlatego że wiem że śmiertelnie chorego dziecka bym nie urodziła i chciałam wiedzieć.
A dlaczego ludzie, którzy niewierzą mają prawo narzucac swoje racje wierzacym?
To dziala w dwie strony...
 
Ksiądz to człowiek jak każdy inny i wszędzie jest patologia. Jak widzicie, macie dowody to zgłaszajcie odpowiednim służbom.
Tak, ulubiony argument, ksiądz też jest tylko czlowiekiem...Ale człowiekiem który reprezentuje kościół i powinien dawać przykład nie sądzisz? Nie dziwne że bardzo dużo młodych osób odwraca się od kościola skoro co chwilę słyszy się o molestowaniu, gwałtach i to te sprawy wypływają po latach bo księża byli chronieni przez swoich przełożonych. To jest normalne??
 
Władza pozwala na mieszanie się. Gdyby nie chciała to KK nie miałby nic do polityki. Także jak wyżej, pretensje do rządzących.
Tak gdyby nie chcieli to by na to nie pozwalali. Ale gdyby kościół szanował to że nie każdy myśli jak oni i nie narzucał swoich racji to chyba było by łatwiej nie?
 
reklama
Ona w dalszym ciągu nie ma pojęcia o czym mówi [emoji1751]
No cóż tak jak mówiłyście, do tej osoby nic nie dotrze, też przeczytałam wcześniejszy watek i zaczynam rozumieć czemu. Cóż jak kościół i wiara za mocno komuś wejdą do głowy to już własnego zdania sobie nie wyrobi tylko powtarza to co zasłyszy od tych których słucha.
 
Do góry