reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
To jest to f&f z tesco? Mam trochę dla starszaka po kuzynach ubranek f&f i są bardzo fajnej jakości, niestety ja najbliższe tesco z odzieżą mam z 45 km od domu, więc nie bywam.
 
Ja mam nawet już wózek dla dzidzi, co prawda używany ale jak nówka :) Ale mama i siostra mojego M nic nie wie bo one są zabobonne. Mieszkamy razem,więc rzeczy dla dzidzi wywożę dla mojej mamy ;) A niestety dużo kasy nie zarabiamy i trzeba myśleć wcześniej ;)
 
Udało się zrobić zakupy w rossmanie:) 2 wielkie paki chusteczek i jakieś żele do mycia dla córy, jak będzie potrzeba to dla noworodka też mogę ich użyć, bo to takie od 1 dnia życia
 
Szukam takiego kocyka,ale dla dziecka. Chodzi o materiał, w smyku jest ale tylko niebieski i kosztuje 115 zł.
 

Załączniki

  • pol_pl_Koc-Akryl-Kolorowy-nr-A-674-2-Koty-Szare-23890_1.jpg
    pol_pl_Koc-Akryl-Kolorowy-nr-A-674-2-Koty-Szare-23890_1.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry