reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Wasi rodzince/teściowie mają zdanie aby nie kupować nic dla dziecka za wcześniej ? Moja teściowa to dobry człowiek,ale w kwestii dziecka... Po prostu ma stare zabobony. Kupiliśmy wózek,ale nic nie wie o nim. Mąż powiedział jej,że chcemy wózek kupić,a ona aby on nie wymyślał. Chodzi i każdą pierdołe aby dziecku nie kupować bo umrze... A wyprawka nie jest tania, a czeka nas mały remont pokoju, na dodatek zapłata za auto ubezpieczenie... Ciągle tylko martwię się,że nie zdążymy lub zabraknie forsy.
 
Wasi rodzince/teściowie mają zdanie aby nie kupować nic dla dziecka za wcześniej ? Moja teściowa to dobry człowiek,ale w kwestii dziecka... Po prostu ma stare zabobony. Kupiliśmy wózek,ale nic nie wie o nim. Mąż powiedział jej,że chcemy wózek kupić,a ona aby on nie wymyślał. Chodzi i każdą pierdołe aby dziecku nie kupować bo umrze... A wyprawka nie jest tania, a czeka nas mały remont pokoju, na dodatek zapłata za auto ubezpieczenie... Ciągle tylko martwię się,że nie zdążymy lub zabraknie forsy.
Znam to... Czarne wizje, po co tak wcześnie kupować itd. Łatwo im mówić, a potem ogarnąć wszystko na raz jeśli chodzi o czas i kwestie finansowe to nie taki pikuś.. Ja tam nikogo nie słucham i robię swoje [emoji4]
 
Aż się chce wtedy powiedzieć że jak chcą to mogą mi potem sprezentować wszystko ;)
Dokładnie... Mój tata dalej życie w jakimś zawieszeniu, że dziecko pojawi się dopiero. za milion lat świetlnych i po co już tak wszystko szykować.. A kupno wózka? To już napewno ciąża się źle potoczy [emoji85] przecież nie jesteśmy dzien po zrobieniu testu ciążowego, bez przesady..
 
Dokładnie... Mój tata dalej życie w jakimś zawieszeniu, że dziecko pojawi się dopiero. za milion lat świetlnych i po co już tak wszystko szykować.. A kupno wózka? To już napewno ciąża się źle potoczy [emoji85] przecież nie jesteśmy dzien po zrobieniu testu ciążowego, bez przesady..
Prawda. U mnie to tylko tak sądzi teściowa( mieszkamy z nią z przyczyn niezależnych) i siostra męża. Mąż powiedział że po nowym roku ruszymy ze wszystkim i niech jego mama mówi co chce,ale on nie będzie na ostatnią chwile kupował. A jeszcze gdyby się urodziło wcześniej, ja urodziłam się miesiąc wcześniej. Kilka tyg temu myślał tak samo jak jego mama,ale z nim pogadałam i mówiłam,że to głupota aby po porodzie kupować wózek i łóżeczko(nie ukrywajmy zę to dwie najdroższe rzeczy). Gdyby teściowa nie myślała tak to byśmy mieli za darmo łózeczko materac i pościel prawie wszystko nowe.
 
Szukam takiego kocyka,ale dla dziecka. Chodzi o materiał, w smyku jest ale tylko niebieski i kosztuje 115 zł.
Fajne kocyki dla dzieci w dobrych cenach mają w kiku, w pepko też są ładne. Ale nie wiem czy to taki materiał.
Wasi rodzince/teściowie mają zdanie aby nie kupować nic dla dziecka za wcześniej ? Moja teściowa to dobry człowiek,ale w kwestii dziecka... Po prostu ma stare zabobony. Kupiliśmy wózek,ale nic nie wie o nim. Mąż powiedział jej,że chcemy wózek kupić,a ona aby on nie wymyślał. Chodzi i każdą pierdołe aby dziecku nie kupować bo umrze... A wyprawka nie jest tania, a czeka nas mały remont pokoju, na dodatek zapłata za auto ubezpieczenie... Ciągle tylko martwię się,że nie zdążymy lub zabraknie forsy.
U mnie nie ma problemu... Ale nie przejmowalabym się takim gadaniem. Ja nie lubię przesądów... I jak już gdzieś kiedyś pisałam gdyby zdrowie i życie moich dzieci zależało od tego czy kupię im cichy i buty to do dziś śmigały by na golaska.
Olej gadanie rób swoje... I teściowej powiedz że twoje dziecko i ty decydujesz kiedy kupisz pieluszki. Lepiej już teraz postawić granice bo potem będzie ci wmawiać że źle karmisz, źle ubierasz, nie zakładasz czapeczki czy butów...
 
Fajne kocyki dla dzieci w dobrych cenach mają w kiku, w pepko też są ładne. Ale nie wiem czy to taki materiał.
U mnie nie ma problemu... Ale nie przejmowalabym się takim gadaniem. Ja nie lubię przesądów... I jak już gdzieś kiedyś pisałam gdyby zdrowie i życie moich dzieci zależało od tego czy kupię im cichy i buty to do dziś śmigały by na golaska.
Olej gadanie rób swoje... I teściowej powiedz że twoje dziecko i ty decydujesz kiedy kupisz pieluszki. Lepiej już teraz postawić granice bo potem będzie ci wmawiać że źle karmisz, źle ubierasz, nie zakładasz czapeczki czy butów...
Gdy tak będzie to wyprowadzę się i nie będę przyjeżdżać ;p
 
reklama
Do góry