reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Barbie ja przy pierwszym dziecku w sklepie dostwałam oczopląsu od nadmiaru różnych cudów albo nic mi się nie podobało jak szukała konkretów i wychodziłam z pustymi rękoma:-D Tak, że dla mnie internet okazał się zbawienny;-)
Ja kupowałam wszystko osobno, akurat łóżeczko i materac upatrzyłam znalazłam przez internet ale kupowałam w sklepie bo chciałam sprawdzić osobiście
 
reklama
Szczebiotka właśnie mi chyba oto chodzi aby nacieszyć oczy:-) , a co wyjdzie z tych zakupów w sklepie to się okaże czy zwariuję ;-)i nic nie kupię i wtedy będę musiała zaopatrzyć się przez internet czy jednak uda mi się realnie kupić.
A co do łóżeczka to właśnie wiele jest kompletów na internecie ale też bym chciała zobaczyć osobiście.
 
Barbia ja kupowalam wszystko osobno. Lozeczko z innego sklepu niz materac, posciel jeszcze z innego :)
Kupowalam to co mi sie podobalo
Przy Laurze tak mialam jak Szczebiotka ale teraz z czaem nauczylam sie robic zakupy :)
 
Ja łóżeczko dopiero kupię ale mam już pościel dla małej, prezent od babci.
Strasznie się wykosztowała bo to tzw zdrowa pościel z prawdziwej wełny - nie miałam nigdy przekonania do takich produktów ale sama od kilku dni śpię na tego typu poduszce i jest mi na prawdę wygodnie :)
Tak się zastanawiam czy jeśli mam taką pościel to muszę kupować jeszcze zwykłą na np pierwsze chwile po urodzeniu ?
Czy taka nie będzie np za ciepła czy ciężka ?
Poniżej wkleję zdjęcie:

8d6cb942a3a7cb7d2baa367f40dcfec5.jpg
 
To ja sie pochwałę co kupiłam dzisiaj ufokowi. W tej chwili ma wiecej ubrań od mojego męża ;) na calutki rok. Jestem uzależniona od zakupów, a jeszcze mnóstwo rzeczy dostaje od znajomych, badz kupują ciotki, mama, teściowa. Tak więc o ubranka sie nie martwię. Łóżeczko mam. Kołyske mam (w kolysce bede używać spiworkow, mam pare sztuk). Zostało do kupienia i tak jeszcze sporo rzeczy: od drobiazgów typu butelki, pieluchy itp, po zabawki takie jak mata edukacyjna, no i najważniejszy jest fotelik samochodowy. Rzeczy pielęgnacyjne, higieniczne załatwie pewnie koło lutego w rossmannie, a wszystkie drobiazgi to albo ikea (muszę szafę, przewijak, wanienke, mate, karuzele) albo typowy sklep cały dla dzieci.
 

Załączniki

  • IMG_1325.jpg
    IMG_1325.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 33
  • IMG_1326.jpg
    IMG_1326.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_1327.jpg
    IMG_1327.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 26
03.2013 hmmm musisz najpierw zobaczyc czy ta sie nada, czy nie za gruba wlasnie bedzie... ja bym kupila zwykla. jednak takie dziecko spi przeciez w ubraniu, a o przepocenie nietrudno. te bym zostawila na pozniej. ale jak mowie, nie mam takiej, wiec najpierw sprawdz moze?

mikowata ubranka super! kamizelka bardzo mi sie podoba ;-)

anka wozek niczego sobie, ale to spacerowka sama, tak? a gondole juz masz?
 
haha, mam ten sam dylemat. sukieneczke mam od zarabia, a w praniu wyszlo ze zalozylam moze kazda jedna raz... mala woli dresy i wygodne koszulki
 
reklama
Herbata to tylko spacerowka z mozliwoscia calkowitego rozlozenia do spania :)) a dla mnie to priorytet przy wozku.
Gondole wlasnie chce pozyczyc mi kolezanka wiec zastanawiam sie czy kupic czy jednak skorzystac z pozyczonej:sorry:

Na poczatek do spania polecam
 

Załączniki

  • schlafsack.jpg
    schlafsack.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Do góry