reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Przyznam szczerze, ze wozek to byl najtrudniejszy zakup... Dlugo sie wahalismy. Polecam poczytac rozne opinie na Internecie, bo to bardzo pomaga w wyborze. Pod wplywem opinii rodzicow zupelnie odrzucilismy pierwotna koncepcje i wzielismy wozek z innej polki cenowej, niz planowalismy. Pomoglo nam to rowniez przy wyborze konkretnej marki i modelu. Jest bardzo fajna porownywarka wozkow na stronie www.bobowozki.pl Mozna zobaczyc dokladnie wymiary, wyposazenie, ciezar, sposob amortyzacji, itd.

Ciesze sie, ze mam tak duzo rzeczy po synku, dla drugiego smyka dokupi sie w zasadzie tylko pieluszki i kosmetyki.
 
reklama
Kociatka fakt przy drugim dziecku z zakupami jest dużo łatwiej:) my też praktycznie wszystko zostawiliśmy po Jasiu:) stwiedziłam że skoro dla drugiego synka nie musze kupować wózka, łóżeczka i innych tych droższych rzeczy to kupie choć kilka ciuszków innych niż mam po Jasiu i nowe pościele takie które mi się naprawdę podobają a wcześniej szkoda mi było już pieniędzy:)
 
Madzia, wszystko kupowalismy nowe i dobrej jakosci, za duzo tego bylo (blizniaki bym wychowala...), wiec pewnie wiele sie nie dokupi. Na pewno najmniejsze ciuszki, takie na 56, bo tych brakowalo mi przy synku. Wszystko przesikiwal:sorry:
 
Ja o tako słyszałam, że właśnie są w całości polskie. Dziwna sprawa. W każdym razie, jak "zamawialiśmy" u nich dodatkową oponę ( tzn. wystosowałam do nich mail, żeby mi przysłali dodatkową oponę, bo jedna mi się przebiła), to przysłali od ręki, bez żadnych opłat, bez pokazywania gwarancji w ciągu kilku dni... Więc albo takie akcesoria mają w nadwyżce w magazynie, albo faktycznie robią to w Polsce.
 
Kociatka u mnie jak bedzie dziewczynka to również moje zakupy zakończą się na pieluchach i kosmetykach:-D W przeciwnym razie bede musiała wywalić sporo kasy bo dla syna nie mam nic. Jak narazie zostaje mi zaczekać do 12.11:happy2:
 
Wpadam na szybko donieść że od dziś w Super Pharm MĘSKI ŚWIAT dostępne sa podkłady Podkładka pod prześcieradło - | Motherhood.pl w cenie 19,99 z ich kartą. Ja się wybieram dziś do Galerii Mokotów i z pewnością zakupię. A i w Biedronce podobno okrycia kąpielowe po 19,99 i kocyki po 14,99. O biedronkowych rzeczach doniosła mi mama więc nie wiem nie widziałam, a z pewnością ważne żeby "pomacać". Mi nie po drodze do biedronki więc nie sprawdzę o co chodzi ale gdyby któraś miała ochotę to daję znać.
 
Wpadam na szybko donieść że od dziś w Super Pharm MĘSKI ŚWIAT dostępne sa podkłady Podkładka pod prześcieradło - | Motherhood.pl w cenie 19,99 z ich kartą. Ja się wybieram dziś do Galerii Mokotów i z pewnością zakupię. A i w Biedronce podobno okrycia kąpielowe po 19,99 i kocyki po 14,99. O biedronkowych rzeczach doniosła mi mama więc nie wiem nie widziałam, a z pewnością ważne żeby "pomacać". Mi nie po drodze do biedronki więc nie sprawdzę o co chodzi ale gdyby któraś miała ochotę to daję znać.
Wczoraj na szybkiego wpadłam do biedronki i skusiłam się na kocyk, bardzo przyjemny w dotyku i ładny, z tym że zostały u nas tylko niebieskie i chyba nawet ostatni wzięłam. A reczniczki są z kapturkami ale z szorstkiego materiału, wydaje mi się, ze mało przyjemne dla skóry noworodka. Ale też ładne :)
 
Dziewczynki, reczniki z kapturkami kupcie najlepiej takie wieksze, 100*100 cm (a nie 70*70), to dluzej posluza:tak:

Anka, to prawda, ze dzieciaki tej samej plci sa bardziej ekonomiczne. I przynajmniej mam jakies wytlumaczenie dla wydawania takich pieniedzy na fajne ciuszki - bo przeciez drugiemu posluza;-)
 
reklama
Do góry