reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Ja też mam większosć rzeczy po Wojtusiu - odnowione łóżeczko, parte wózków, nosidło (fotelik samochodowy 0-9 kg), nosidełka, chustę, ciuszki, laktaty, aspiratory, inhalatory i inne. Pozostanie mi tylko do kupienia coś z kosmetyków, pieluszki, może karuzelka do łóżeczka, bo starą Wojtuś dawno rozmontował;) Pościeli też nie bedziemy kupowac, bo Wojtuś spał w śpiworkach i jakoś się do nich przyzwyczaiłam;)
 
reklama
O rany, cala prawda... i kubel zimnej wody dla tych, ktorym sie wydaje, ze wcisna noworodka w piekne sztruksy na szeleczkach czy modne mini dzinsiki (takie sztywne):-D Moj synek byl wlasnie stworzeniem o "zwyczajach fontanny miejskiej", siural gdy tylko poczul wiatr na jajkach:laugh2: I pierwszego dnia w szpitalu przesikal mi wszystkie cudne kompleciki, ktore upolowalam na wyprzedazach we Francji:-D Mialam za swoje - pajace bylyby duzo lepszym i prostszym rozwiazaniem... Troche malo tych kompletow polecaja kupic - ja przebieralam i 4, 5 razy dziennie:eek:
 
Dla malenstwa polecam bodziaki zapinane kopertowo "na zakladke", a nie wciagane przez glowe. CIezko rzeczywiscie te mala, wiotka glowke przez to przecisnac... Kaftaniki zupelnie mi nie pasowaly. Spiochy i pajace TYLKO zapinane w kroku i to na obydwu nozkach, inaczej meka po prostu przy przewijaniu.
 

te meble to był mój pierwszy wybór :-) oczywiście, gdyby okazało się, że to chłopiec :-) po jutrzejszym USG wrócę być może do tematu, chociaż zapowiada się dziewczynka.

o których elementach myślisz? mnie się bardzo podoba ich komoda, ale pokoik dziecka jest raczej niewielki i nie wiem, czy jednak nie zdecyduję się na jakąś wysoką szafę.
 
banankowa ja mam podobne odczucia, body miałam tylko wciągane i problemu to żadnego nie sprawiało, inna sprawa że w uk właściwie tylko takie dostępne i ja już wprawę miałam.

Kociatka z tą fontaną to wiem doskonale o czym mówisz, najlepszy numer nam Młody wywinął na drugi dzień po urodzeniu. Pojechaliśmy do lekarza, tu standardowo 2dnia wizyta u gp, to od nas 5min więc na przebranie tylko pieluchy wzięłam, w ogóle martwiliśmy się trochę bo kupki ok ale siku ani razu, dobrze że z kombinezona go całkiem rozebrałam bo jak tylko lekarz odchylił pieluchę to taki strumień poleciał, że wszystko było mokre łącznie z samym doktorkiem:-D Szczepcio więc wracał do domu w samej pieluszce i kombinezonie a ja miałam nauczkę na przyszłość;-)

Banankowa jeśli o meble chodzi to akurat nie mój gust, za bardzo "pstrokate";-) ja raczej fanką tego typu mebleków jakie Kinusia pokazywała wcześniej:-)
 
reklama
gnagna ja bym brała szafę, komodę i regał. pokoik Chłopaków taki średni jest mi się wydaje i spokojnie by się wszystko zmieściło plus ta komoda wielka co mam. no i łóżeczka oczywiście.

Szczebiotka wszystko kwestia gustu:) mi się akurat dla Dzieci takie kolorowe podobają no i te 'samochodziki' wydają mi się super dodatkiem
 
Do góry