reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
maryńka - widziałam wczoraj ten wózek na żywo i jest po prostu szałowy! Jest taki ładny że mimo że tam było ze 100 różnych wózków to od razu rzucił sie mi w oczy. Jest lekki, porządnie wykonany i spełnia wszystkie moje wymogi nawet cena nie jest wysoka. Oglądałam też te droższe, ktorymi w sumie zainteresowana byłam wcześniej, czyli maxi-cosi i x-lander ale sie umywają. Nie są ani lepsze ani ładniejsze tylko cena 3 razy taka. Ja sie także już na niego zdecydowałam, widać też że wózek ma branie bo jak byłam to małżeństwo też go oglądało i też już zdecydowani żeby kupić. Ja na razie dam zaliczke po wekendzie bo pierw musze męzowi pokazać ale jestem pewna że mu sie spodoba, a do domu sprowadze przed samym porodem bo znowu jakieś przesądy że niby wózek nie może stać w domu wiec już poczekam ale chciała bym już miec go w domu :tak::-)
 
Ja tam nie wierze w przesądy.
Dla córki wóżek stał miesiąc przed porodem, tak samo łóżeczko. Ciuszków niby tez sie nie kupuje :rofl2:
Stare zabobony, babcine
Moja kolezanka kupila wózek w 6mc bo był przeceniony. Ja jak sie dowiem kto mieszka w brzuszku też poczekam na wyprzedaze i nie bede patrzała na zabobony
 
maadzia21 ja dopiero na swieto zmarlych w Polsce zawitam i chcialabym wlasnie zrobic sobie liste wozkow, ktore mi sie podobaja i chyba od razu sie zdecyduje, ewentualnie na swieta bozonarodzeniowe kupie i zostawie w Polsce. a jak bede rodzic, to maz i tak po mame do Polski pojedzie, wiec pewnie przywiezie nasze zakupy. W Polsce jest swietny wybor no i ceny przystepne. a nie wiesz moze czy on taki calkiem polski? czy w ogole sa takie wozki, w ktorych male chinskie paluszki nie majstruja? :confused2:
 
Kurcze dziewczyny tyle macie już rzeczy dla maluszków a ja tylko czapeczke :( chyba musze ruszyc dupsko i póść coś kupić :) zdam relację :) a wózek mamy po córeczkach znajomych, w kolorze bezowym więc dla chłopca tez będzie pasować i podobno jest bardzo wygodny dla rodziców i co ważniejsze dla dzieciaczka.
 
maryńka z tego co wyczytałam na ich stronie to produkują te wózeczki koło Radomia ( niedaleko mojego miasta :-p ) ale czy np jakiś części z chin tam nie ma to nie wiem. Może nie ;-)
 
Maryńka - takie wózki robi Tako. Ja dla Wojtka miałam model Ballia, cóż mogę powiedzieć - wózek jest dobrej jakości, bo wiele przeszedł łatwo się go czyści, Wojtek był styczniowym dzieckiem i z wózkiem wjechałam wszędzie - zaspa, nie zaspa, śliski chodnik, kamienista droga, wysoki krawężnik - pompowane koła to duży plus. A minus - waga (18 kilo!!!!!!!) i wymiary - trzeba mieć raczej pojemny bagażnik, jeśli chce się ten wózek gdzieś przenieść. Kuzynka ma model Warrior - mniejszy, lżejszy, ładniejszy. Ogólnie wózki są ok.
 
Ulkan a ja wlasnie gdzie na bb wyczytalam, ze wlasnie tako sa w calosci produkowane w Chinach, a skladane w Czestochowie. Zupelnie skreslilam tako z mojej listy, a po Twojej wypowiedzi chyba na nia wroca :) hehe. oszalec mozna z tymi wozkami!
 
reklama
Co do wózków, ja mam wózek Tako Jumper X po Jasiu i nowego nie będziemy kupować (mamy wersje bez fotelika). Byłam zadowolona z tego wózka szczególnie z gondoli, spacerówka ma dla mnie jeden minus - ciężko włożyć rzeczy do koszyka. Nie należy do najlżejszych bo waga to jakieś 15kg ale mi to nie przeszkadzało bo mieszkamy na niskim parterze i jak jest ktos w domu to na dwór moge sobie wyjechać przez balkon a potem przez nasz ogródek:) a jak nikogo nie ma w domu to w bloku jest winda:) i nawet na parter mogę sobie wjechać:)Myślę że przy drugim bąblu będziemy korzystać tylko ze gondoli od tego wózka, mamy też spacerówke Delti Dot i myślę że potem odrazu będziemy z niej korzystać:) łatwiej się składa i zajmuje dużo mniej miejsca:)
 
Do góry