reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
Moje ostatnie zakupy.
1484474447-aaaaaa.jpeg
1484474454-aaaaaa.jpeg
1484474461-aaaaaa.jpeg
1484474467-aaaaaa.jpeg
 
Bardzo fajne rzeczy dziewczyny:) Ja to powoli dostaję bzika na punkcie sklepów a rzeczami dla maluchów i przeglądam je w kółko i ciągle bym coś kupowała, na (nie)szczęście mąż sprowadza mnie na ziemie ;) Ale za kupieniem czegoś sobie w moim rozmiarze też mi się tęskni, tym bardziej, że teraz tyle wyprzedaży, liczę trochę na to że się jeszcze na nie załapię na początku marca na jakieś zakupy, aczkolwiek wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam sobie spodnie na po ciąży :D
 
Witam dziewczyny jestem mama marcowej dziewczynki mam do sprzedania za grosze ciuszki jeżeli któraś byłaby chętna proszę o wiadomość mogę wysłać zdjęcia. Wszystkie ciuszki kupowałam jako nowe :) pozdrawiam przyszłe mamusie
 
reklama
Gratuluje mamusiom i zapraszam do śledzenia mojego bloga! Krzys z 2016 wiec staram byc sie na bierząco z wszystkimi nowościami dla bobasków ;) w tym moja wyprawka i przygotowania pokoiku dla bobaska.
Link do: FAMILAND

Spam we wszystkich możliwych wątkach to nie jest najlepszy sposób na reklamę.
 
Do góry