reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja kupilam bezdotykowy, ale lekarze zalecali mierzenie przez pupe. Szczegolnie jak pojawialy sie rozbieznosci w pomiarze. Najpierw sprawdzalam bezdotykowym i jak pokazywal jakakolwiek wyzsza temp wtedy dopiero sprawdzalam przez pupe. Synek zyje i nic mu nie jest ;). Pierwszy termometr bezdotykowy wyladowal na gwarancji i wymienili na nowy, ten dziala w porzadku i uzywamy go do dzisiaj. Fajne jest to ze mozna zmierzyc nim temperature wszystkiego w domu. Przydaje sie przy pierwszych kapielach, mlekach itd, w okresie kiedy sprawdza si dokladnie wszystko czyli przez jakies 3 tygodnie ;)
A jaki masz termometr bezdotykowy?
Mama NS zakupiony już? Testowany? :)

Kama a Ty testowałaś już swój, czy zgodności temperatur są:)?
 
reklama
Ja nie ale inna marcowka go uzywa od dawna na starszym dziecku i poleca wiec taki kupie:)

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
A ja w koncu zdecydowalam sie na zakup spacerowki Baby Jogger z trzema kolami z zamiarem jezdzenia nia przynajmniej trzy lata ;) Dokupuje tylko gondole na ten krotki okres. Mam zamiar wpakowac do niej mojego pierworodnego i troche ja przetestowac jeszcze przed porodem.
Co mama to inna strategia ;)
też go rozważaliśmy, spacerówka jest mega :)
 
Widzialam I spisalam te warte uwagi, i chyba marka rosmanoska wygrywa. Ale ja kupię kilka rodzajów i zobaczymy co malemu spodoba się najbardziej.
 
Widzialam I spisalam te warte uwagi, i chyba marka rosmanoska wygrywa. Ale ja kupię kilka rodzajów i zobaczymy co malemu spodoba się najbardziej.

Mi te zielone pasują ale chyba różowe lepiej wypadają w analizie ;-) zobaczymy, fajnie ze jest wybór i ktoś kto pomoże chemicznie to ogarnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
też go rozważaliśmy, spacerówka jest mega :)
Spedzilam chyba miesiac na wyborze wozka, myslalam nad podwojnym bo syn ma dwa lata, ale w koncu zdecydowalam sie na pojedynczy z deskorolka. Maz mial juz dosyc tematu wozkow i nie chcial niczego ogladac, "idz do sklepu i daj mi spokoj kobieto, gram tu w playstation... " takze wybralam sama :D

Mam nadzieje ze mlody bedzie chcial siedziec/jezdzic na tej deskorolce i nie bede potrzebowala podwojnego.
 

Załączniki

  • IMG_4025.JPG
    IMG_4025.JPG
    122 KB · Wyświetleń: 114
Do góry