reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja sie ciagle zastanawiam nad tym laktatorem.
Czy kupowac będąc jeszcze w ciąży czy dopiero jak sie okaże że jest mi potrzebny, czy elektryczny czy ręczny..
Znowu kieruje sie doswiadczeniem kolezanek.. jednej się przydał i wystarczył ręczny a dwie kupiły i ani razu nie skorzystały a to też nie tania zabawa.
 
reklama
Ja sie ciagle zastanawiam nad tym laktatorem.
Czy kupowac będąc jeszcze w ciąży czy dopiero jak sie okaże że jest mi potrzebny, czy elektryczny czy ręczny..
Znowu kieruje sie doswiadczeniem kolezanek.. jednej się przydał i wystarczył ręczny a dwie kupiły i ani razu nie skorzystały a to też nie tania zabawa.
ja też jeszcze nie wiem co z laktatorem, ale jeśli już to chyba ręczny...
 
No u nas łóżeczko z regulowaną wysokością materaca, wyjmowanymi szczebelkami i szufladą + komoda z przewijakiem za 800 zl z wysylka :p a córcia też będzie razem z nami w pokoju.
nom nam wymiary pasują tych mebli do ustawienia pokoju aktualnego ;) no i ich disagn przy okazji :) a kupujemy u nas w mieście, także za wysyłkę nie płacimy
a zależało mi żeby cały bok się odkręcało później, bez wyciągania szczebelków ;)
 
A wiecie moze czy jak będę miała łóżeczko z szuflada to będę mogła do niego płozy zamontować co by mieć taka kołyskę?
 
Mi laktator elektroniczny sąsiadka obiecała pożyczyć, kupiła ale używała tylko parę razy bo mówi że woli rękami sama odciagac bo szybciej, mniej zabawy i mniej boli. Więc chociaż to mam z głowy :)
 
A wiecie moze czy jak będę miała łóżeczko z szuflada to będę mogła do niego płozy zamontować co by mieć taka kołyskę?

Z firmy Klupś jest takie łożeczko z funkcją bujania, ja miałam i byłam bardzo zadowolona, zastanawiam sie czy teraz nie kupic takiego samego :)

1c499b2ee81dd0a399563cae6446fe09.png



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Do góry