reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Torby spakowanej jeszcze nie mam, ale mam nadzieje ze mam jeszcze czas. Co do szlafroka to ja biorę mój domowy bo używam. Ale jakbym nie używała to moze faktycznie lepszy jakiś sweterek dłuższy żeby sie przydał na pózniej? Tak samo jak z tymi koszulami nocnymi w których nie śpię, a mam już 2. Ale tego nie mam jak obejść.
gdyby tshirty mojego meza mialy guziczki zeby mozna bylo rozpiac do karmienia xDD no ale niestety, to kupic.
a jutro te staniki w lidlu. albo dzis wieczorem pojade bo czasem wczesniej je wystawiają :p
 
reklama
Nie wiem dziewczyny czy u Was jest taki sklep ale ja w outlecie w sklepie Etam zakupiłam koszule za 25 zł z rozpinanymi guzikami, jedną nawet widać na zdjęciu w walizce ;) Bardzo przyjemne i w zasadzie już je użytkuje bo w nic innego nie wchodzę ;)
 
Ja szlafrok biorę bo kupiłam kilka miesięcy cienki sobie bo w domu mam taki gruby z misia.
Wczoraj dostałam moj kokon z Tiny Star[emoji846][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też szlafrok ale taki grubszy, przed ciążą zmarzluch straszny byłam. Ale z kupnem nie było problemu bo ja użytkuje codziennie i mam 4 od cieniutkiego po bardzo ciepły ;)
 
Pochwał sie jaki to kokon!:)

70afe039e602721a92af63f9081d743c.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wezme szlafroka bo nie wiem po co nigdy ich nie lubilam... wezme bluze ale podobno na salach jest bardzo ciepło więc pewnie się nie przyda. Położna mówiła że jakby co to szlafroki nie powinny być grube bo sie ugotujemy.
Pokażę Wam jeszcze ramkę metryczkę 3D jaką zrobiłam dla małej :) Dane wpisałam przykładowe :)

R1.jpg


tu więcej fotek: http://fabrykacalineczki.blox.pl/2017/01/Metryczka-3D-ramka-3D.html
 

Załączniki

  • R1.jpg
    R1.jpg
    82 KB · Wyświetleń: 584
ja to kupiłam sobie maszynę zeby spodnie sobie skracac bo wszystkie są dla mnie za długie ;) i czasem cos tam przerobie. Ale zeby cos uszyc samemu jestem za mało odważna zaraz sie boje że tylko zmarnuje materiały..
Ja też boje się że zmarnuję materiał ale coś mnie kusi żeby jednak sie nauczyć... mogłabym sama szyć zabawki :) Muszę to sobie wpisać na plan na wakacje może wtedy przysiądę z mamą razem :)
 
reklama
Do góry