reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

A mi coś się odmieniło... podobały mi się te pokoje z przewagą bieli, pastolewych róży i szarości a teraz stwierdziłam że białe będą tylko meble, reszta musi być z jakąś kolorystyczną dziecięcą energią, nie wiem jeszcze jak to zrobię ale taki jest plan :)
Mama uszyła przytulankę konika dla małej - dwustronnego :)
Zobacz załącznik 793647
Zobacz załącznik 793648

A ja zrobiłam ramke 3D na ścianę z usg. Będzie wisieć w pokoju małej :)
Zobacz załącznik 793649
Obie macie talent :*
 
reklama
ja to kupiłam sobie maszynę zeby spodnie sobie skracac bo wszystkie są dla mnie za długie ;) i czasem cos tam przerobie. Ale zeby cos uszyc samemu jestem za mało odważna zaraz sie boje że tylko zmarnuje materiały..
 
Kleinekatia śliczny konik i ramka. Zazdroszczę talentu.

Kat popieram Cię w 100% odnośnie karmienia piersią. Ja córkę karmiła 9 miesięcy ( sama zrezygnowała, był a od 6 m.z na mieszanym karmieniu i wolała butelke) a syna karmiła 2 lata i 4 miesiące i ja musiałam odstawić bo sam by nie zrezygnował. Każda mama powinna sama zdecydować czy chce karmić piersią, ile karmić itp. Na nadal polecam okłady z zimnych liści kapusty ( stara metoda ale skuteczna;-) )

Bierzecie do szpitala szlafrok?

Ja ciągle coś kupuje a lista jakoś się nie skraca.
Kupiłam do mycia malca płyn do kąpieli z dzidziusia z olejkiem migdałowym i płyn do mycia z Hippa. Na początku będę myć sama woda, ale na przyszłość się przyda. Chusteczki velvet niebieskie, z babydream candula i tescowe takie pomarańczowe. Będziemy próbować. Chciałam jeszcze z Hippa dokupić ale nie trafiłam nigdzie. Pieluchy pampersy Premium Care.

Wczoraj wyprałam pierwsza partię ubranek białych. Super pachnie ibalsam do białego z dzidziusia- polecam.
 
Kleinekatia śliczny konik i ramka. Zazdroszczę talentu.

Kat popieram Cię w 100% odnośnie karmienia piersią. Ja córkę karmiła 9 miesięcy ( sama zrezygnowała, był a od 6 m.z na mieszanym karmieniu i wolała butelke) a syna karmiła 2 lata i 4 miesiące i ja musiałam odstawić bo sam by nie zrezygnował. Każda mama powinna sama zdecydować czy chce karmić piersią, ile karmić itp. Na nadal polecam okłady z zimnych liści kapusty ( stara metoda ale skuteczna;-) )

Bierzecie do szpitala szlafrok?

Ja ciągle coś kupuje a lista jakoś się nie skraca.
Kupiłam do mycia malca płyn do kąpieli z dzidziusia z olejkiem migdałowym i płyn do mycia z Hippa. Na początku będę myć sama woda, ale na przyszłość się przyda. Chusteczki velvet niebieskie, z babydream candula i tescowe takie pomarańczowe. Będziemy próbować. Chciałam jeszcze z Hippa dokupić ale nie trafiłam nigdzie. Pieluchy pampersy Premium Care.

Wczoraj wyprałam pierwsza partię ubranek białych. Super pachnie ibalsam do białego z dzidziusia- polecam.
chusteczki hippa są tez w rossmannach, kupowalam ostatnio.
ja szlafroka nie biore, mam taki dlugi luzny sweter cienki i nim sie bede okrywac ;)
 
Tak wygląda moja wyprawka szpitalowa :)
1.jpg

Brakuje jeszcze szlafroka, ale biorę taki cieniutki, polarowy i 2 koszul do spania ;)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    70,3 KB · Wyświetleń: 533
Aga właśnie w moim rossmanie nie ma tych chusteczek. Jak będę w galerii to tam popatrzę za nimi.

Justyna ja jeszcze nie mam torby spakowanej. Wogole jestem w proszku z praniem, prasowanie, szykiwaniem i powoli zaczynam się stresować. Ja kupiłam 2 koszule do szpitala i je zamierzam założyć po wykapaniu się po cc. Wcześniej wezmę jakaś stara bo itak zaraz będzie do przebrania. Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego cieniutkuego szlafroka tylko nie wiem czy jest sens.
 
Torby spakowanej jeszcze nie mam, ale mam nadzieje ze mam jeszcze czas. Co do szlafroka to ja biorę mój domowy bo używam. Ale jakbym nie używała to moze faktycznie lepszy jakiś sweterek dłuższy żeby sie przydał na pózniej? Tak samo jak z tymi koszulami nocnymi w których nie śpię, a mam już 2. Ale tego nie mam jak obejść.
 
reklama
Aga właśnie w moim rossmanie nie ma tych chusteczek. Jak będę w galerii to tam popatrzę za nimi.

Justyna ja jeszcze nie mam torby spakowanej. Wogole jestem w proszku z praniem, prasowanie, szykiwaniem i powoli zaczynam się stresować. Ja kupiłam 2 koszule do szpitala i je zamierzam założyć po wykapaniu się po cc. Wcześniej wezmę jakaś stara bo itak zaraz będzie do przebrania. Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego cieniutkuego szlafroka tylko nie wiem czy jest sens.
tak jak pisalam ja biore cienki sweter.. na co dzien nie uzywam a na dwa dni w szpitalu to nie bede kupowac
 
Do góry