reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
Ekstra! :) jaki fajny róż:)

To dla auta meza on sobie taki wybral[emoji23][emoji23],moj fotelik bialo czarny ;)
Warjujemy chyva bo to 1 dzidzi
37268b6eb40793bcaf929f1925e80918.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kurde stresujecie mnie :p ja czekam na to lozko od kolezanki tylko srubki gdzies zgubila i musze dokupic xP wozek tez albo od niej a jak nie jednak to nie wiem :d
po wanienke i lampke do ikei musze, materac kupic trzeba, koszule zamowic, do kiabi po stanik pojechac, kosmetyki kupic, temat apteki domknac :p a nie mam na nic sily i jakies omdlenia mnie lapia :/
 
Hahaha mój tez szaleje z różem. Ja nie wiem co te chłopy-oszalały chyba :)
Peugeotka u nas tez pierwsze no i wiadomo chciało by sie jak najlepiej i pewnie po czasie przyznamy ze trochę niepotrzebnie, ale nic na to nie poradzę.
 
Peugeotka bo ja chyba przegapiłam jak sie Twoja córa bedzie nazywać.
Anik Ty patrzysz jak na wariatki pewnie :p
 
Aga6, stres nie wskazany!!!niewiem w ktorym mscu jestes
Staniczki to ja JuZ dawno kupilam chyva w 3mscu mnie JuZ rosly
Ktory jestes msc? Ja 7 za Tydz zaczne a jeszxe pracuje bo tu Im dluzej tym lepi dluzej posiedze z mala potem
Ale np wyprawka ciuszki to wanienka nic nie mam tylko wozek bujak kolyske ,pare couszkow ,sadzicie ze czas JuZ lepiej wszustko kupowac bo kto wie jak ze mna bedzue za msc ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga nie panikuj, ogarniemy:) ja mam listę co jeszcze mi brakuje. Kupię to pod koniec stycznia i będę miala wszystko. W lutym jak jeszcze coś mi do łba przyjdzie to dokupie. Jak o czymś zapomnę to po porodzie.
 
reklama
Ewcik tak prawda dlatego z ubrankami nie chce szalec bo potem wyjdzie ze polowa nie ponosi
tak dwa kupilam foteliki bo jak kupowalam wozek 3w1 to nie bylo izofic a ze teraz z izofix byl tez fotelik 50.% Rabat to wzielosmy szybko te offerte


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry