reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

<<< Wyprawka >>>

reklama
Kupiłam Hance do kąpieli takie piankowe przyklejanki. Jest zachwycona :tak:. Nawet nie zauważa jak jej włosy myję :-D

356479377


Zabawki te sprowadza jedna babeczka ze Stanów i sprzedaje na allegro. Są świetne :tak:


Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Super te pianki.
Przejrzałam przedmioty tej kobitki i nie widzę tych które pokazałaś, a one chyba najciekawsze by były nawet dla faceta.

A to samochód Macka od dziadków.
Zamówiłam wczoraj.
Jest dwuosobowy, więc gdyby jakaś koleżanka lub kolega miała ochotę się przejechac, zapraszamy:-D
 
Kinek, suuuper:tak:. Rozważę przy kolejnych problemach z myciem włosów, bo u nas na razie chwilowo cyrków nie ma:-)

Edytko, wspaniały:tak:. On jest duży:confused: Jaki ma napęd:sorry2:. Pytam, bo Kamila nie pogardziłaby takim sprzętem:-)
 
Moniu ten samochód ma:

<LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">dwa niezależnie napędzane koła <LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">potężne gumowane koła <LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">dwa biegi do przodu <LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">światła przednie <LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">dwa biegi do tyłu <LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">efekty dzwiękowe
<LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">Prędkośc - 3,5-6 km/h<LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">Akumulator 2 razy 6V - 10 AH<LI style="FONT-SIZE: 16pt; COLOR: rgb(8,0,0); FONT-FAMILY: Comic Sans MS">Rozmiary - 110*75*76 cm

??????????????????????????????????????????? Nie wiem o co chodzi???????????????
 
A ja mam problem :baffled:

ZAmówiłam Kubusiowi lego duplo, bo ponoć lubi . O takie


360106207



A dostałam takie :angry:. Fakt, ze prawie dwa razy droższe ale i tak :angry:


363347235


Nie mam już czasu na odsyłanie tych klocków. Co robić ?
Tematycznie dla chłopca jak najbardziej, ale są od 4 lat, czyli mniejsze od duplo :-(
 
reklama
Do góry