reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

Ja tez rozmiarowo kupuje na 62. Na początku kupiłam kilka rzeczy na 56, to zabiorę do szpitala. Ciuszki z HM sa śliczne i tez większość mam z HM, chociaż Zara tez ma piękne i poluje na grudzień i początek stycznia na sale[emoji16] bo faktycznie, mozna pójść z torbami[emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcje tez uwielbiam Zare;)
Mowisz ze pod koniec roku beda tam przeceny?;)

Wiecie zastanawiam sie nad butelka do mleka...niewiem czy kupic taka 150ml czy 250ml?
Z Tommego Tippa
 
Dziewczyny jak Wy robicie z łóżeczkiem? Mamy pokój dla małej, zamierzamy kupić mebelki. Myślę jednak, że chyba 1 rok to i tak musimy kupić łóżeczko dostawne do swojego (takie zwykłe 120x60cm niestety nie wejdzie do naszej sypialni), bo przecież małej nie zostawie samej w pokoju..:( I co w tym łóżeczku? Materac, prześcieradło i rożek? Druga sprawa (tak jestem zielona;p) czy takim małym dzieciom zakłada się buciki?? Czy same skarpetki (i potem np do śpiworka na spacer)? Bo niby są takie małe buciki..
U nas byla pod materacem cienka poduszka, zeby dziecko mialo wyzej glowke, ale w dalszym ciagu spalo na plaskim. Potem materac, przescieradlo z gumka, dziecko w body albo pajacyku i kolderka. Czasem jak duzo ulewal tez kladlam pieluszke pod glowke.
My zakladalismy bambosze z polarka, jesli synek mial kombinezon bez stop.
Wow, nadrobiłam wszystko, sama nie wiem co pisać, choć po 4 latach, fajnie sobie wszystko odświeżyć ;

Macie piękne rzeczy, zazdraszam bardzo ;)

@Czoperka a ten krem wyglada super
A mnie kusi żeby zrobić
Ciekawa jestem skąd zamawiasz składniki i kiedy będziesz go robić??? Jak "już" to mogę zamówić i wyślesz do mojej koleżanki?

I super lista, fajnie byłoby ja gdzieś skopiować, muszę chyba zdjęcia porobić :D

Co do rożków, nawet jeden zamówiłam z pl z motherhood?? Wogole nie potrzebny, wysłałam koleżance do pl.,

Otłuszczają tez jakoś nie bardzo ale zgadzam sie z @Czoperka fajny sposób na zawijanie i wystarczy ;)

My mamy zwykle drewniane łóżeczko, materac piankowy;

Ja chciałam taki kombinezon kupić, ale dostałam od koleżanki taki co tez zakłada się na fotelik i muszę go przeglądnąć czy nada się tez do wózka, choć zastanawiam się czy w nasza srogoa zimę będę miała czas na spacery z dzieckiem i z drugim u boku [emoji33][emoji33] o matko jak to będzie;
Jak wreszcie ogarnę wszystko to wrzucę swoje fotki ufffff

@Olgi89 super smoczki zapisuje na listę nie wiedziałam o nich

Dziewczyny nienwiem czy pisaliście o tym a nam się przydał termometr do wody, u nas się sprawdził,

Ja od początku używałam vitD, ale K nie; nikt tu mi nic nie mówił na ten temat ;/

A i w ikei kupiliśmy taki ściemniacz, mamy podłączony do lampy i jak ściemnia najwiecej to akurat daje takie małe światełko; używam do tej pory;

Co do herbatek laktacyjnych sama nie wiem czy pomagają, dużo tez piłam herbaty koperkowej(???), chyba już pamięć nie ta, miała pomagać na gazu maluszka;



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Daj foteczke tego sciemniacza albo linka, bo kupilam w biedrze taka lampke, zeby saczyla swiatelko ale sciemniacz chyba bylby lepszy.
A co myślicie o takim czymś??
Chciałam przy pierwszym ale jakoś nie zdążyłam zamówić
1476944508-uraypc.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kladlam recznik tylko za pleckami przez pierwszy miesiąc, raz z jednej raz drugiej strony, wlasnie zeby glowka sie nie odksztalcala.
Proszę wytłumacz mi jak krowie na granicy to w czym śpi taki maluch? Bo myślałam, ze prześcieradło, na to dzidzia w rożki i ewentualnie kocyk do przykrycia jak zimno. Wiem,ze pytania jak na mój wiek są naiwne,ale nie mam doświadczenia, a chciałabym jak najlepiej. Najpierw myślałam o tych ślicznych, białych komplecikach : poduszeczka,mkolderecxka, baldachim, osłonki i wszystko on.bajery. Ale wyczytałam,ze kołderka i poduszeczka nie są dobre poniżej roku. Potem zachwyciłam się Woombie. Zreszta tu tez Was wypytywałem. Np i w końcu jak kupiłam rożek jako kompromis miedzy jednym a drugim, a teraz czytam, ze Wam tez się nie sprawdził. I zgłupiałam. Poratujcie wyjaśnieniami,
W szpitalu synek spal na rozku ale byl zawiniety w kocyk. A w domu pod kolderka, rozek wykorzystywalam do kladzenia dziecka na podlodze poki malo sie ruszal.
Teraz sama sie zastanawiam co wziac do szpitala.
 
reklama
@askl25 super czapka. Ten talent u was rodzinny :)
dziewczyny jak macie info o jakiś promocjach znizkach na ubranka itp to dawajcie znać :) bo ja od wczoraj przeszukuje internet i zamówilam jedne śpiochy bo reszta sklepów strasznie drogo albo średnio mi sie podobaja. 79,99 za pajaca to moim zdaniem przegięcie nawet jak jest dobrej jakości. Kurde ile tego materiału jest w roziarze 62?
 
Do góry