reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

te podkłady miożna kupić w każdej apetce, jak nie kupujecie nic wiecej przez net w tym sklepie - to szkoda na przesyłkę kasy. jednorazowe majteczki też w aptece.
 
reklama
ja tam tych jednorazowych majciochów nie kupuję, one nie oddychają, a poświęce 4-5 par bawełnianych i bedzie po kłopocie.

zastanwiam sie czy kupować od razu pościel, bo Fasola i tak na początku śpi w rożku.
 
koga musisz sie dowiedziec jak jest w twoim szpitalu,bo to indywidualna sprawa,u nas daja takie zwykle biale i jak sie pobrudzisz,spocisz to do wora ida(u nas je wyrzucaja)

chyba bardziej niz porod przeraza mnie ten polog-te cholerne podpaski,podklady-a juz bylo tak fajnie............
 
kaśka76 powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę aby dziecko spało w rożku, nigdy się z tym nie spotkałam...moja Niunia będzie spała pod kołdrą...ale napoczatku bez poduszeczki...bo to grozi uduszeniem maluszka ale niektórzy też dają i poduszeczki...ja mam dwa komplety pościeli...
 
skręca mnie jak pomyślę o tym cholernym połogu i rozwalonym kroczu , to jakieś duże podpaski cienkie takie jak na noc nie wystarczą

tylko jakieś wkłady podkłady wielkości warszawskiej książki telefonicznej???????????????????????????????


bleble fuj

o tamponach to mogę pomarzyć :mad:
 
reklama
agao pisze:
skręca mnie jak pomyślę o tym cholernym połogu i rozwalonym kroczu , to jakieś duże podpaski cienkie takie jak na noc nie wystarczą

tylko jakieś wkłady podkłady wielkości warszawskiej książki telefonicznej???????????????????????????????


bleble fuj

o tamponach to mogę pomarzyć  :mad:

Te podkładny nie są aż takie WIELKIE - zresztą kilka dni mozna się pomęczyć....a krocza nie musisz mieć rozwalonego....wybierz poprostu cc i będzie po problemie ::)
 
Do góry