reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

my chcemy kupić chicco nosidełko synthesis z bazą - bażę się wpina pasami apotem tylko się klika nosidełkiem i założone koszt 500 zł do 13 kg
 
reklama
ja sobie nakupowałam damskich przylegających mięciutkich bokserek

mam pytanie co najlepiej używać w połogu podobno tamponów nie mmożna co najlepiej??????? macie już taki zakup?????
 
Monika - nei ma sensu przekłądać dzidzia z gondloi do nosidła - czasami lepiej by pospało dłużej, wyjmujesz cały fotelik, nei ruszasz dzidxia i jedziesz z nim dalej...

oczywiście na dłuższą mete to gondola jest dla dziecka wygodniejsza.
 
Jeśli chodzi o wózek to jednak zdecydowaliśmy się na Deltim - model FOCUS

6fokus.jpg


A najpierw chcieliśmy Deltim - Voyager Easy 005 ale jadnak decyzja Nam sie zmieniła i kupujemy ten
 
Jeśli chodzi o wyprawkę to MY mamy juz wszystko....tylko jeszcze brakuje Nam wózka i fotelika....ale to zamówione i czekamy teraz aby odebrać ;D
 
Ja kupiłam kokosowo - gryczany - kosztował tylko 63 zł

Widzę, że rozmawiacie o laktatorach....ja jeśli będę karmić piersią to kupuję AVETN ISIS - ręczny....i nie ważny czy elementy do niego są później drogie czy nie....zresztą większosć rzeczy mam własnie z tej firmy, smoczki, butelki i jeszcze muszę kupić pojeminiki na pokarm....ale laktator to zakupię dopiero po porodzie jeśli będę karmić piersią bo wcześniej to nie ma sensu ;)
 
reklama
Do góry