reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Kasiulka, w woj. śląskim jest 5 sklepów, ich adresy znajdziesz na stronie Jędrocha.

Ja oglądałam i Pati i Tino i powiem Ci, że Pati wygrywa, bo jest miękki. Poza tym bardzo podobają mi się materiały z jakich są te wózki uszyte, po prostu rewelka.

 
My zdecydowaliśmy się wstępnie na ten, ponieważ system szelkowych pasów bezpieczeństwa jest bardzo łatwy
w użyciu i pozwala jednym pociągnięciem dostosować go do rozmiariu dziecka i grubości jego ubranka. Poza tym pięcio punktowe regulowne pasy bezpieczeństwa, zapinane są szwedzkim zamkiem, jednym z najbezpieczniejszych na świecie.
 
Fajny ten fotelik.
My dostalismy od znajomych, więc mamy z głowy - a i tak potrzebny nam będzie tylko w kryzysowych sytuacjach do taksówki lub innego zaprzyjaźnionego samochodu, bo własnego autka nie mamy (jest w planach)
 
Hmmm, no to jak kupimy ten wózek, to mogę narobić Ci kilkanaście zdjęć z bliska i wtedy zobaczysz :), ale lepiej będzie jak pojedziesz do slepu i obejrzysz, a przede wszystkim poprowadzisz go sobie przez kilka minut :), no i gama kolorów jest naprawdę bogata.
 
Dla mnie ciekawostkę była informacja, że te foteliki są podróbką Maxi Cosi Cabrio Harry, który kosztuje ponad 500PLN, a tu za 200 mamy coś podobnego i bezpiecznego :).
 
Iwosz, znalazłam coś takiego:

Fotelik samochodowy Ramatti przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 1 roku i o wadze do 13 kg. czyli groupy wiekowej 0+.

Posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa zgodnie z normą ECE 44/03.

Fotelik Ramatti może być montawany w samochodzie za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa przodem do kierunku jazdy. Może służyć także jako praktyczne nosidełko.

Tu jest o nich całe info http://www.totamto.com.pl/index.php?d=produkt&id=1242
 
reklama
Ja normalnie spię w t-shirtach i galotkach, ewentualnie w piżamie; teraz noszę bokserki Piotrka.
Azik - mają całkiem zacne te koszulki; chyba się skuszę :)
 
Do góry