reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

trudnio powiedziecc zapowiadaja łada letnia wiosnę... ale spacerówkę zamów juz ciemną

nawet mojego granatowego roanka doprać po Piotrku nie mogę ;D
 
reklama
ja o gondoli myślę o beżu lub czerwieni. widziałam ten kolor na żywo i jest piekielnie jasny, taki jakby lodowy błękit.
 
sliczne te wozki juz oczami widze ich cene albo i nie..............jaki jest koszt takiego wozka(pewnie i tak nie kupie ale chociaz zapytam)
 
no ja właśnie ze względu na te kółka z Graco przestawiłam się na Mutsy - tyle, że szukamy używanego - a przynajmniej używanego stelażu, gondolki i ewentualnie fotelika - spacerówkę jak przyjdzie pora kupilibyśmy nową, bo podejrzewam, że ta część w czasie użytkowania ulega już wyraźnym zniszczeniom ;)
 
Naczytałam sie już tyle o wózkach, że powinnam być zdecydowana, a ciągle jestem w punkcie wyjścia. Mutsy podoba mi się bardzo, ale cena mnie przerasta. Chyba jednak wybiorę implasta drivera 4xl.
 
mokkate ja też na początku byłam zdecydowana na implasta ale jak poczytałam wypowiedzi użytkowniczek tego wózka na forach i popytałam trochę w reali (użytkowniczki i obsługę w sklepach) to mój zapał został znacznie ostudzony, są to wózki niewątpliwie odznaczające sie dużą estetyka wsród polskich wózków ale są podobno strasznie wadliwe i maja do d... serwis, także zanim kupisz to może jeszcze popytaj i poczytaj sobie o nich bo szkoda zdrowia i kasy :)
 

Hej znowu przegladam strony o wozkach, moze wkleje tu pare roznych opinii, te sa z takiej strony Bocian



- wózki TAKO i Graco QUATRO są małe i w przypadku sporego dziecka (a takie miałam) były za małe gdy dzieci skończyły trzy miesiące (podobnie wózek mutsy z gondolą, którego gondola okazała się za krótka, gdy Miś miał 5 miesięcy). w GRACO w spacerówce jest tak mało miejsca, że moja roczna Hania w kombinezonie zimowym się nie zmieści (będzie za płytko)

- wózki z małymi kółkami i podwójną rączką (np. BEBECAR UNIBIG i CHICCO TRIO) są fajne, ale... w galeriach handlowych, bo tam jest równiutkie podłoże. na chodnikach, nie mówiąc o lesie, fatalnie się prowadzą.

- przekładana rączka bardzo szybko się zepsuła (słyszałam od koleżanek, że u nich również), poza tym w momencie przekładania bardzo łatwo można przyciąć maluchowi palce (ja Misiowi przycięłam dwa razy Embarassed

- wózek Tako (niestety nie pamiętam jaki był to model) był fatalnie wyważony i prowadzenie go albo skręcanie to był prawdziwy wysiłek

- przy GRACO QUATRO w spacerówce nie ma podnóżka na stopy dla dziecka i nóżki wiszą sobie, bez podparcia

- GRACO QUATRO fatalnie się składa (na pół), tzn składa się szybko i sprawnie, ale zajmuje strasznie dużo miejsca w aucie
 
reklama
Dostałam dziś rożek - z allegro, w żyrafki. Całkiem fajny. Czy mogę go wrzucić do prania? (może to głupie pytanie, ale tak się właśnie zastanawiam)
 
Do góry