reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Czekam jeszcze na 2 przesyłki z allegro - mam nadzieję, że dojdą w tym tygodniu. Chciałabym juz wszystko poprać, poprasować i mieć to z głowy...
 
reklama
Kinga - cały czas utrzymuję że małe kółka - więcej problemów...

i sa wózki bez regulowanych lub w ogóle bez podnózków - niestety, nie weim jak u graco.

ważne że ty przetestowałaś wózek i go znasz - to dla ciebie najlepszy wybór.

mój smyj tez uwielbiał kocie łby :)

a co do wielkości to moje standardowo wielkied zicko (cały czas o jakieś 4 miesiace fo przodu od rówieśnikó) nie mieściło sie w inne gondole niż roan i iglesina juz w 4 mieisącu...
o gondlo x-landera i musti mogłam pomarzyć...
 
Hej Przyszłe Mamusie. Tez jestem marcówką:) Termin mam wyznaczony dokładnie w moje urodziny - 22 marca. Mam do was pytanie, bo chyba oszaleję dzisiaj. Zaczełam własnie przed kilkoma dniami kompletowac wyprawkę dla mojego synka. Oczywiście mam tysiace pytan i watpliowości, począwszy od banalnych wkładek laktacyjnych az po powązne pieluchy:)
Dzisiaj jednak dopadła mnie wątpliwośc dotycząca rożka. Czy ma byc usztywniany?Czytałam dzisiaj w internecie różne opienie n ten temat i sama nie wiem. Jedni mówia, że ma byc usztywniany, drudzy, że ze względu na kegosłup maluszka powinin byc mękki. Jeśli możecie, odpowiedzcie mi proszę Mamy. Może już macie rożek i wiecie , jaki powinien byc.?Z góry dziekuje i pozdrawiam.
 

witam nowa marcową mamę ;)

przerabiałyśmy już te wątpliwości i ogólnie chyba doszłyśmy do wniosku że te bez usztywnienia, albio co najwyżej te z wyjmowanym usztywnieniem...

musiałabys poczytać wątek - znajdziesz w nim trochę wypowiedzi na ten temat ;)

aprzeczytanie może zajmnie ci trochę czasu ale chyba warto - sporo już tu opisłałyśmy..
 
brusia witaj marcowa mamo-szla wyprawkowy juz pomalu nas ogarnia ;)

tutaj razem z tata ostatnio kupilismy dla synka spioszki i kaftanik
s10152uf.jpg


a w tym synka odbiore ze szpitala
s10181ig.jpg


a tu tato kupil mu pierwsze dzinsy(sa takie malusie-od pasa do nogawki tylko 25cm)
s10217yd.jpg


a tu jeszcze koszulka roz.62(o ktora mezyk sie wsciekl-a przeciez napis"kocham mame" jest ledwo widoczny)
s10170wt.jpg


no to zasmiecilam watek ;)
 
odebrałam dzisiaj zamówienie ze sklepu www.dla-dzieci.pl i tak jak obiecałam zamieszczam opinię
krótko ujmując jestem zachwycona, ;D zamówiłam 2 komplety pościeli (żyrafki i misie), rożek, 2 prześcieradła,materacyk gryczano piankowo kokosowy,podusię i kołderkę, łóżeczko radek z księżycami i gwiazdkami teak z szufladą i za wszystko zapłaciłam 601, dostałam gratis śliczną flanelową pieluszkę  (w żyrafki), nie płaciłam za dowóz gdyż pani z którą debatowałam przez telefon okazała się właścicielką firmy i była tak miła że  podrzuciła mi zamówienie "bo miała podrodze".....poprostu szok!!!!! ::) ;D
wszystkie artykuły pierwszy gatunek, żyrafki i misie śliczne za śmieszną cene  ::)(komplet 3 częściowy 59 zł) tanio bo pani prowadząca sklep jest producentem pościeli czyli pierwsza ręka
łóżeczko bardzo solidne z przykrywaną szufladą super
a i jeszcze zapomniałam - zamówiłam tańsze prześcieradełka ale nie było ich w magazynie i właścicielka zaproponowała mi te droższe w zamian ale w cenie tych które zamówiłam
także dziewczynki z czystym sumieniem GORĄCO POLECAM ten sklep
świetny pod każdym względem ;D ;D ;D

i jeszcze mi się przypomniało że można wysłać zapotrzebowanie nawet na rzeczy których nie mają w internetowej ofercie i firma robi wtedy wycenę specjalnie dla klienta
 
fionka a jaka jest w dotyku ta pościel ??? Tam mają w sprzedaży wymarzoną pościel mojego Maleństwa, a ja się boję tak bez macania ją kupić. Napisz, czy jest miła, miękka PROSZĘ
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za miłe przyjęcie:). Nie myślcie sobie, że nie czytałam tego wątku w poszukiwaniu róznych odpowiedzi na pytania mnie dręczące. Praktycznie, to obserwuję Was od pocżatku mojej ciąży, Mąz mi pwoiedział, że jestem uzależniona, haha. Do tej pory nic nie pisałam, jakoś wolałam czytać. Nie mam doświadczenia, bo to moje pierwsze dziecko, w dodatku troche późne, bo w przewidzianym terminie porodu skończe 31 lat.
a przy okazji , dla mnie bardzo pomocny okazał się link, zamieszczony przez którąs z dziewczyn, o tym, co okazuje sie niepotrzebne, a co "niechcący" niby wpada nam o koszyczka podczas zakupów. Polecam poczytać. Dzięki za szybką reakcję, pozdrawiam :)
 
Do góry