reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

ja mam roana i powiem Wam, ze jestem zadowolona, nawet w takich warunkach jakie mamy, mam tu na mysli snieg i blotko bardzo dobrze mi sie go prowadzi, jedynym minusem jest kolor, kupilismy jasny i juz widac, ze jest brudny od tej pluchy. ale wozek naprawde jest ok!a co najwazniejsze, nie jest za drogi.
 
reklama
KingaP pisze:
no to kolejnie potwierdzenie... Dzięki fionka!
Kinga! ja też już byłam na 100% zdecydowana na Graco ... ale przyjrzałam mu się i ona ma trochę małe koła ::) no i teraz nie wiem czy dobrze się nim będzie jeździć po lesie, po błotku , śniegu i innych niespodziankach???
wiesz coś o tym?
 
Żona pisze:
ja mam roana i powiem Wam, ze jestem zadowolona, nawet w takich warunkach jakie mamy, mam tu na mysli snieg i blotko bardzo dobrze mi sie go prowadzi, jedynym minusem jest kolor, kupilismy jasny i juz widac, ze jest brudny od tej pluchy. ale wozek naprawde jest ok!a co najwazniejsze, nie jest za drogi.

Żona, a jaki kolor masz?? I czy masz Kortinę??
 
tak, kortine mam, jest bezowo bordowa, ale wiecej tego bezu,wiec niestety szybko brudna w takich warunkach.
 
koga pisze:
nawet po grząskim?? nie zakopuje się??

jeździliśmy po leśnych drogach na wiosnę

a po dniach "zimowych" , gdy ziemia była mokra od topniejącego śniegu jeżdziliśmy po "działkowych błotach"

Trzymał się!!

A właśnie przed chwilą znalazłam forum na str. Nasz Bocian i tam są dobre opinie o Graco Quatro Deluxe
 
Anik, mam 6:)ale w sumie to do 37 bardzo podobne, i naprawde moge ten wozeczek polecic, dobrze sie prowadzi, w sniegu nie tonie, malutka ma w gondolce duzo miejsca,male to ewnie tez dlatego, ze wczesniaczek.
 
reklama
Do góry