reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Osinka: a w łeb chcesz? nie przesadzaj aż tak bardzo, bo se wezmę taboret i podjadę do Dąbrowy i Ci natłukę z tego taborka ;D
 
reklama
My z Rafałem aż takiej róznicy wzrostowej nie mamy :) Wiem, że jest spacerówka, ale ja wolę takie jak Ty - parasolki, bo są lżejsze i wogóle wygodniejsze. Tylko nie te zwykłe - ze szmacianym oparciem, bo podobno bardzo źle wpływają na kręgosłupik dzidziolka. A co do wysokości to jak sama mówisz np. Roan już kosztuje 750 zł, a to dla mnie dużo. Za tą różnicę mamy kilka rzcze więcej dla Gaji. Poza tym gwarancja jest, więc się nie boję. Jakby co to zwróce i kupię inny. Ale tak jak pisałaś - każdy musi dopasować do swoich potzreb. Mnie odpowiada :)
 
Mnie się podobaja dwa wózki: Driver 4xl z Implastu i Mikrus Alu Sprint.
Na necie są baaaardzo różne opinie na ich temat i też już jestem skołowana.
 
a ja mam pytanie do katiNJ
- czy jesteś pewna, że ten Graco Quatro Deluxe ze wszystkimi częściami + fotelik samochodowy dla niemowlaka można kupić w USA już za ok 200$? i czy ewentualnie mogłabyś podać adres sklepu internetowego w USA z takimi wózkami - bo my mamy tam znajomych i jeżeli jest taka różnica w cenie to może sprowadzilibyśmy go przez nich, bo na razie jest jeszcze trochę czasu ;)
 
mokkate pisze:
Mnie się podobaja dwa wózki: Driver 4xl z Implastu i Mikrus Alu Sprint.
Na necie są baaaardzo różne opinie na ich temat i też już jestem skołowana.

Nam tez podoba sie Driver 4XL www.implast.com.pl bo cena tez nie jest bardzo odstraszająca- chociaż marzy mi sie bebecar a te to juz kosztuja sporo :(
Kaśka76 a moze podasz jakąś stronke sklepu niemieckiego gdzie wozki bebecar sa tańsze niz u nas??
 
mama boo - ortopeda wypowie sie o każdej parasolce źle - nawet ta moja - momo iż jest bardzo dobra - nie jest długodystansowuym wózkiem, i zaczęłam jej użwyać dopiero w 13 miesiącu.

roana cały czas uzywam jako wózek długodystansowy - dla wygody mojej i dziecka
a parasolnkę - tylko na krótie dystanse - ani dziecku ani mi nei ejst wygodnie.
parasolki mają zazwyczaj małe kółka - które neistety nie sparwdzają sie ani na chodznikach ani w lasku...
parasolka z dużymi kołami - to znowu duża waga, lub mniejsza skadalność...

ja tak jak Kaśak76 spedzałam ładnych kilka dni na wyborach wózków, coraz bardziej kołowaciałam, ale sprawdziłam wszystkei w "terenie" tzn z dzieckiem w środku ;)
 
reklama
Do góry