reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

Mama Boo pisze:
My nie potzrbujemy fotelika samochodowego ani przekładanej rączki, ponieważ planujemy tylko jedno dziecko to potem szybko kupimy spacerówkę a głęboki sprzedajemy.

mama boo twój wózek to spacerówka - nie musisz kupować innego !!!!
 
reklama
a ja się zastanawiam nad kupnem używanego lub nowego ale w Niemczech (urabiam już grunt u kolegi - niestety róznice cenowe są porażające). zdecydowaliśmy się jednak, że będzie gondolka twarda. no i możliwość wpinania fotelika samochodowego. ogólnie rzecz biorąc, czytam opinie i z dnia na dzień głupieję coraz bardziej. ;D
 
np. jest firma brevi (włoska - w miarę jakoś) w rzeszy komplet spacerówka, gondola i fotelik jest za 1350 a w u nas za 1895. nie wspominam o różnicach cenowych w mutsy czy bebecara. a zresztą używane z tych dwóch firm kupuje siętaniej niż na allegro.
 
Kasia76 jest the best - chyba wie najwięcej z nas wszystkich o wózkach, cenach, funkcjach - strasznie się przy Niej podciagnęłam w tej wiedzy :) chylę czoła :)
 
reklama
ja chyba mam już kuku na muniu z wózkami, jakoś mi do głowy weszło znaleźć w miarę konkretny wózek - nawet uzywany. chociaż moja teściowa stwierdziła dziś, że używany wózek miec to wstyd na osiedlu. więc jej powiedziałam, że na pewno z Fasoląjeździć NIE BĘDZIE
 
Do góry